تاکید سفیر پاکستان در آنکارا بر برقراری روابط خوب با هند

22/03/1400 03:49:00 ب.ظ

تاکید سفیر پاکستان در آنکارا بر برقراری روابط خوب با هند سفیر پاکستان در آنکارا تاکید کرد که کشورش خواهان برقراری روابط خوب با هند است، اما متأسفانه به دلیل مسئله کشمیر نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

12.06.

2021 آنکارا/خبرگزاری آناتولی محمد سیروس سجاد غازی سفیر پاکستان در آنکارا در پانلی با عنوان"تغییر نظم بین المللی: چشم‌انداز پاکستان" اظهار داشت: اسلام آباد خواهان برقراری روابط خوب با هند است، اما متأسفانه به دلیل مسئله کشمیر نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم. مسئله کشمیر نیز تاکنون حل نشده است.

وی در ادامه افزود: «ناسیونالیسم محدودی در جهان در حال افزایش است. هنجارهای دموکراتیک همچنان اثر خود را از دست می‌دهند و بیگانه هراسی و اسلام هراسی در غرب در حال افزایش است. غازی با اشاره به اينكه اتحادها تغيير كرده و نيروها نياز به تركيب مجدد دارند، گفت: «آستانه درگیری‌ها تغییر کرده است.پهپادهای مسلح ترکیه (SİHA) ترکیه نقش مهمی در مبارزه آذربایجان علیه ارمنستان در سرزمین‌های اشغالی قره باغ داشتند».

غازی با تاکید بر اینکه ترکیه و پاکستان جایگاه مهمی دارند، گفت: «دو کشور در متحد کردن جغرافیای منطقه نقش مهمی دارند. روابط ترکیه و پاکستان بر اساس اعتماد و تفاهم متقابل و به دور از خودخواهی است.این دوستی بین سایر کشورهای جهان دیده نمی‌شود». headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

همراهی میرحسین موسوی با تحریم‌کنندگان انتخابات ریاست جمهوری در ایرانمیرحسین موسوی، نامزد انتخابات سال 88 که هم اکنون در حبس و حصر خانگی بسر می‌برد با تاکید بر «تحقیرآمیز و مهندسی‌‌شده‌ بودن» انتخابات در جمهوری اسلامی همراهی نه به اصل و کلیت جمهوری اسلامی .. sabaazarpeik در انتخابات ریاست‌جمهوری عربستان سعودی به چه کسی رأی می‌دهید؟

پوتین گزارش تحویل ماهواره پیشرفته به ایران را «چرند» و «خبر جعلی» خوانددر گزارش واشنگتن‌پست آمده بود که توانایی تجسسی ایران برای نظارت بر تجهیزات و تاسیسات کشورهای منطقه با استفاده از ماهواره روسی افزایش خواهد یافت. چرند به روسی چی میشه؟ فقط میخواسته یک سیخ کنه امریکایی ها را که اگر با من راه نیایید من ایران را مجهزتر میکنم که این برای شما خوشایند نخواهد بود در حد یک تهدید است فعلا

اطلاعیه علوم پزشکی اهواز درباره تجمع انتخاباتی دیروزاطلاعیه علوم پزشکی اهواز درباره تجمع انتخاباتی دیروز: مسئولین ستاد مرکزی و ستادهای استانی، مسئولیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی را بر عهده دارند و تبعا نسبت به عدم رعایت آن مسئول شناخته می‌شوند گور بابای اصولگرا و اصلاح‌طلب iraniansBoycottElections drjahanpur یا مفهوم قانون براتون روشن نیست یا خودتون رو زدید به نفهمی یعنی اینهمه 💩توی اهواز هست؟

در آستانه دور ششم مذاکرات وین؛ عراقچی خواستار رفع کل تحریم‌های ترامپ شد‎در حالی که قرار است ششمین دور مذاکرات ایران با کمسیون برجام و گفتگوهای غیرمستقیم با آمریکا در وین؛ روز شنبه از سر گرفته شود, عباس عراقچی رئیس تیم مذاکره وقتی نشست در وین هست و معترضین حکومت ایران باید در جنگل‌های آمازون اعتراض کنند،نه در جلوی در هتل، خدا میداند چقدر خون مردم ایران پایمال شده ( نه به جمهوری اسلامی ) هشتاد و پنج میلیون ایرانی یا هشت هزار و پانصد نفر خامنه ای و بستگان ؟ بیچاره هشتاد و پنج میلیون ایرانی کجا سودی از ثروت غنی ایران بردن؟زحمت کشیدن و کار کردن و دو دسته تقدیم لبنان و حماس و .. کردن

هشدار سازمان جهانی بهداشت نسبت به شیوع گسترده سویه هندی کرونا در اروپاسازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد: سویه ای از کروناویروس موسوم به «دلتا» - که اولین بار در هند شناسایی شد - می‌تواند در منطقه اروپا غالب شود.

ویدئو؛ اعتراض‌های کارگری در لهستان آمد و شد در پایتخت را مختل کردصدها کارگر شاغل در بخش‌های مختلف انرژی و معدن لهستان روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی در ورشو، پایتخت، روند عادی عبور و مرور در این شهر را مختل کردند.