تاکید وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تداوم حملات علیه غزه

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب مدعی شد، نظامیان صهیونیست تا بازگرداندن اسرای این رژیم به حملات علیه غزه ادامه خواهند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق و از الجزیره، یوآو گالانت گفت: جنگ را متوقف نمی‌کنیم تا اینکه ربوده‌شدگان را بازگردانیم.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اضافه کرد: در شمال، حزب‌الله مدام حمله و تلاش می‌کند مردم ما را بکشد. هر کاری لازم باشد می‌کنیم تا به پیروزی برسیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفتگوی تلفنی معاون بایدن و رئیس رژیم موقت صهیونیستیمعاون رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی با رئیس رژیم صهیونیستی، ضمن تکرار حمایت از حملات به نوار غزه، بر تمرکز واشنگتن روی آزادکردن اسرای صهیونیست در نوار غزه تاکید کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

ارتش اشغالگر گردان زرهی جدید «فینیکس» را راه اندازی می‌کندارتش رژیم صهیونیستی به دنبال ایجاد یک گردان زرهی جدید متشکل از نیروهای ذخیره در طول جنگ علیه غزه است که نام آن «فینیکس» خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر فلسطین: غزه در طول تاریخ گورستان مهاجمان بوده استبه دنبال حملات بی‌امان رژیم صهیونیستی به غزه، سفیر فلسطین در رباط اعلام کرد که غزه در طول تاریخ 'گورستان مهاجمان' بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضی دانشگاهیان دانشگاه ادیان و مذاهب مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران برگزار شدجنایات رژیم جعلی صهیونیستی در نوار غزه مصداق جنایت علیه بشریت و نقض حقوق بشر است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شکایت فلسطین از تهدید بمباران اتمی غزه توسط رژیم صهیونیستی به آژانس اتمیوزیر خارجه فلسطین شکایتی رسمی در آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه رژیم صهیونیستی بابت تهدید یکی از وزرای این رژیم در بمباران اتمی غزه تنظیم کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گالانت: با جنگی طولانی روبرو هستیم/ بدون آزادی اسرایمان آتش بس انسانی وجود نداردوزیر جنگ رژیم صهیونیستی تأکید کرد که جنگی طولانی پیش‌روی این رژیم قرار دارد و بدون آزادی اسرای این رژیم و شکست حماس هیچگونه آتش بس انسانی محقق نخواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »