تاکید وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت برندسازی نشان تات

22/09/1400 02:15 ب.ظ

وزیر جهاد کشاورزی در مراسم ملی تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی و منابع طبیعی: تصمیمات حوزه کشاورزی باید با حضور و راهبری سازمان 'تات' اتخاذ شود با برندسازی، نشان 'تات' باید برای مردم امنیت خاطر ایجاد کند

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تصمیمات در حوزه کشاورزی باید با حضور و راهبری سازمان تات اتخاذ و با برندسازی، نشان تات باید برای مردم امنیت خاطر ایجاد شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در مراسم ملی تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی و منابع طبیعی ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری، اظهار کرد: کشاورزی بدون سازمان "تات" توان حرکت...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در مراسم ملی تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی و منابع طبیعی ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری، اظهار کرد: کشاورزی بدون سازمان "تات" توان حرکت ندارد و محققین این سازمان هدایتگر و راهبر بخش کشاورزی هستند.

وی افزود: هیچ تصمیمی در حوزه کشاورزی نباید اجرایی شود مگر این که مهر "تات" پای آن تصمیم باشد البته "تات" هم باید پای کار باشد و نباید اجازه دهد در این حوزه بدون حضور تحقیقات، اقدامی اجرایی شود. وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که لازم است دانشگاه های کشاورزی به سازمان "تات" ملحق شوند، تصریح کرد: در سایر کشورها از جمله روسیه، دانشگاه های کشاورزی زیرمجموعه وزارت کشاورزی فعالیت می کنند.

ساداتی نژاد خاطرنشان کرد: سازمان "تات" از ظرفیت های بالایی برخوردار است اما این قابلیت ها به خوبی شناخته نشده و کشاورزان و مسئولان این سازمان را نمی شناسند.

ادامه مطلب:
PadDolat »

تاکید وزیر کشور بر ضرورت بهره‌گیری از راهکارهای علمی و تحقیقاتی در موضوع کاهش آلودگی هواوزیر کشور تاکید کرد: موضوع آلودگی هوا از مهم‌ترین چالش‌های کلانشهرهای کشور است و باید با استفاده از روش‌های علمی و فناورانه به سمت مدیریت این مساله در کشور برویم.

الکاظمی: ائتلاف‌ بین‌المللی ظرف چند روز از عراق خارج خواهد شدمصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق تاکید کرد که این کشور در مسیر بهبود و طبیعی شدن امور خود قرار گرفته و نیروهای ائتلاف بین‌المللی ظرف چند روز، عراق را ترک

بن فرحان: هماهنگی میان کشورهای خلیج و مصر اساس ثبات منطقه استفیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی هماهنگی و همکاری میان کشورهای خلیج با مصر را اساس ثبات و امنیت منطقه دانست.بن فرحان، شامگاه یک‌شنبه 12 دسامبر تاکید کرد که خلیج فارس بگو تا دهنت عادت کنه

باقری: پیشرفت خوبی در مذاکرات محقق کردیمباقری: *پیشرفت خوبی در مذاکرات محقق کردیم *این پیشرفت می‌تواند زمینه سریعی برای مذاکرات جدی را فراهم کند *همراهی روسیه و چین با موضع ایران روشن است و اختلاف با طرف غربی است *ایران با اراده خود بر سر میز مذاکرات حاضر شد و مجبور به این کار نبود جناب باقری عملا با دستان خالی و کون خیس از وین برگشت.... نه تو که از خون مردم تغذیه می‌کنی مجبور به کاری نیستی خود گویی خود خندی

آلمان و بریتانیا: هیچ پیشرفتی نداشتیم، مذاکرات وین آخرین فرصت ایران برای احیای برجام استوزیر امور خارجه آلمان می‌گوید زمان برای رسیدن به یک توافق با ایران بر سر احیای برجام رو به اتمام است. آمریکا یک طرفه از برجام خارج شده آخرین فرصت ایران برای احیای برجام!!!!! آن زمان که امریکا برجام را پاره کرد آلمان و بریتانیا چه گوهی میخوردند!!! شما اروپاییها خیلی بزدل هستید. روحانی خیلی روی شما حساب میکرد، اشتباه بود.

هند: تحریم‌های آمریکا تاثیری روی پروژه بندر چابهار نداشته استوزیر امور خارجه هند در یک جلسه پرسش و پاسخ در پارلمان این کشور، هرگونه تاثیر تحریم‌های آمریکا بر پروژه بهره‌برداری از بندر چابهار را رد کرد. چابهار برای ایران مهم است چون هند نادان شده برای هند چابهار شده چون رژیم ایران مجانی بهشون هدیه داده تا سود ببرند خوب نگران نیستیم خداوند هم هی در هند سیل بیچاره گی مرگ ها ویروس ها پیش میاره کار خدا همه در حکمت است مال یتیم صغیر بیت المال ایرانی ها که راضی نیستند ایرانی ها چنین تاوان ها هند براشون داره

تاکید وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت برندسازی نشان"تات"جهاد کشاورزيوزیر جهاد کشاورزی گفت: تصمیمات در حوزه کشاورزی باید با حضور و راهبری سازمان"تات" اتخاذ و با برندسازی، نشان"تات" باید برای مردم امنیت خاطر ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در مراسم ملی تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی و منابع طبیعی ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری، اظهار کرد: کشاورزی بدون سازمان "تات" توان حرکت ندارد و محققین این سازمان هدایتگر و راهبر بخش کشاورزی هستند.

وی افزود: هیچ تصمیمی در حوزه کشاورزی نباید اجرایی شود مگر این که مهر "تات" پای آن تصمیم باشد البته "تات" هم باید پای کار باشد و نباید اجازه دهد در این حوزه بدون حضور تحقیقات، اقدامی اجرایی شود.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که لازم است دانشگاه های کشاورزی به سازمان "تات" ملحق شوند، تصریح کرد: در سایر کشورها از جمله روسیه، دانشگاه های کشاورزی زیرمجموعه وزارت کشاورزی فعالیت می کنند.

ساداتی نژاد خاطرنشان کرد: سازمان "تات" از ظرفیت های بالایی برخوردار است اما این قابلیت ها به خوبی شناخته نشده و کشاورزان و مسئولان این سازمان را نمی شناسند.

وی افزود: "تات" با معرفی ارقام و سایر فعالیت های پژوهشی، آموزشی و ترویجی در افزایش تولید و امنیت غذایی کشور نقش دارد.

ساداتی نژاد با تاکید بر لزوم برندسازی برای سازمان "تات" عنوان کرد: باید برندسازی در "تات" انجام شود تا بهره برداران این سازمان را بشناسند و باید این مسئله جدی گرفته شود.

وی افزود: هیچ کس نمی داند این تولید و کیفیت محصولات کشاورزی ثمره تلاش های محققین در سازمان "تات" است و باید در زمینه برندسازی "تات" و معرفی خدمات این سازمان اهتمام شود.

وزیر جهاد کشاورزی خاطر نشان کرد: باید با ایجاد دستورالعمل و مزایا، امکان عضویت افتخاری اعضای هیات های علمی دانشگاه های کشاورزی در سازمان "تات" فراهم و عضویت در این سازمان برای محققین "اعتبار" شود.

وی ادامه داد: در ابتدای کار لازم است دانشگاه های کشاورزی کشور را به صورت مجازی با "تات" متصل و در این کار افراط کنید زیرا به نفع کشاورزان است.

ساداتی نژاد با اشاره به حضور کمرنگ مراکز تحقیقات کشاورزی استان ها در سفرهای دولت، تصریح کرد: باید ساز و کار تشکیلاتی لازم برای ارتقای جایگاه "تات" در استان ها طراحی و رابطه سازمان ها و ادارات تابعه با "تات" مشخص شود.

وی با بیان این که بخش خصوصی کشاورزی باید در "تات" دارای جایگاه باشد، عنوان کرد: باید خدمات و دستاوردهای این سازمان توسط بخش خصوصی به جامعه معرفی شود.

وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: ظرفیت هایی در سازمان وجود دارد که باید فعال شود.

وی با بیان این که ارزش اقتصادی کارهای تحقیقاتی در حوزه کشاورزی در تجارت داخلی و خارجی باید تبیین شود، خاطرنشان کرد: باید دستاوردهای تولیدی "تات" را با اعداد و ارقام به بخش های اقتصادی اعلام کنیم و تجاری بودن و صرفه جویی ارزی ارقام را نشان دهیم تا حوزه های اقتصادی با ما همراه شوند.

وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد: بدون "تات" امنیت غذایی نخواهیم داشت و این را باید کشاورزان و دامداران بدانند.

وی افزود: برای ثروتمند شدن کشاورزان راهی به جز استفاده از دستاوردهای "تات" نداریم.

در پایان این مراسم، از سامانه رزومه هوشمند، سامانه اثربخشی و دستاوردهای محققین توسط وزیر جهاد کشاورزی رونمایی و از 11 پژوهشگر برتر بخش کشاورزی و منابع طبیعی تجلیل شد.