تاکید ترکیه بر اتخاذ رویکرد اصولی در مسئله لیبی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه ترکیه بر لزوم حل و فصل مسئله لیبی از طریق مسالمت‌آمیز تاکید کرده و جامعه جهانی را به اتخاذ رویکرد اصولی برای پایان دادن به درگیری‌ها فراخواند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه ترکیه بر لزوم حل و فصل مسئله لیبی از طریق مسالمت‌آمیز تاکید کرده و جامعه جهانی را به اتخاذ رویکرد اصولی برای پایان دادن به درگیری‌ها فراخواند.مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در مراسم امضای متن نهایی «اعلامیه قانون اساسی» شورای نظامی انتقالی و ائتلاف نیروهای «آزادی و تغییر» سودان با محمد طاهر سیاله، همتای لیبیایی خود دیدار و گفت‌وگو کرد.

چاووش اوغلو با انتشار پیامی در توئیتر خود ضمن اشاره به این دیدار بر لزوم حل و فصل مسئله لیبی از طریق مسالمت‌آمیز تاکید و تصریح کرد: جامعه جهانی باید در قبال توقف درگیری‌ها در این کشور رویکرد اصولی در پیش بگیرد. گفتنی است مولود چاووش‌اوغلو دیروز وارد خارطوم، پایتخت سودان شده و از سوی عمر ذهاب فاضل محمد، سرپرست وزارت امور خارجه سودان مورد استقبال قرار گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اشرف غنی: تاکید بر لباس غربی اشتباه امان الله بودمحمد اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان روز گذشته در یک مصاحبه ویژه در تلوزیون ملی افغانستان روز پنجشنبه به مناسبت صدمین سالگرد استقلال افغانستان به عنوان 'فصل ناتمام امان الله' درباره حکومت، دستاوردها و شاه امان الله، پادشاه پیشین افغانستان صحبت می‌کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه: اظهارات وزیر امنیت عمومی اسرائیل درباره تغییر وضعیت مسجدالاقصی را هرگز نمی پذیریمترکیه: اظهارات وزیر امنیت عمومی اسرائیل درباره تغییر وضعیت مسجدالاقصی را هرگز نمی پذیریم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیام اردوغان در سالگرد زلزله «17 اوت» ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار وزرای امور خارجه ترکیه و فنلاند در خارطوم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کشف 40 کیلوگرم حشیش در حتای ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گارد ساحلی ترکیه 106 پناهجو را از خطر مرگ نجات داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »