تاکید رئیس جمهور بر صادق الوعد بودن دولت

28/03/1401 05:57 ب.ظ

در سالگرد انتخابات ۱۴۰۰ در جمع مردم ورامین؛ رییسی: دولت صادق‌الوعده است

به گزارش ایسنا، یکسال پس از انتخابات ریاست جمهوری، رئیس دولت سیزدهم گفت که حضور در میان مردم را به جلسات نمادین ترجیح می دهد. او بر این اعتقاد است که رای مردم در انتخابات سال گذشته، رای به عدالت خواهی بوده است.در ادامه اظهارات رئیس جمهور درباره انتخابات و وعده های دولت او که در جمع مردم ورامین بیان کرد را مرور می کنیم:

در ادامه اظهارات رئیس جمهور درباره انتخابات و وعده های دولت او که در جمع مردم ورامین بیان کرد را مرور می کنیم: _ برای بنده به عنوان نماینده مردم حضور در میان این مردم و رسیدگی به آنچه مایه نگرانی و دغدغه آنان است، دلنشین‌تر از دیدارها و جلسات نمادین است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

مثل جعفر کذاب گوه خورد که صادق الوعده است یادش رفت که قول ساخت سالی یک میلیون مسکن داد؟؟؟!!! یادش رفت که گفت نمی گذارد فشار اقتصادی بیشتر به مردم وارد شود؟؟؟!! رئیسی هم مثل خمینی و خامنه ای و دیگر آیت ا..های دروغگو، راحت دروغ گفت و هنوز هم دروغ می گوید. البته مردم آخوندها را خوب شناخته اند! 😂😂

موج گرمای زودرس در جنوب اروپا؛ از آتش‌سوزی‌های جنگلی در اسپانیا تا خشکسالی در شمال ایتالیاافزایش شمار موارد موج گرما در اروپا پیامد مستقیم گرمایش جهانی است. دانشمندان می گویند انتشار گازهای گلخانه‌ای شدت، مدت و سرعت تکرار امواج گرما را افزایش می دهد.

هشدار دوباره سازمان ملل در مورد قحطی در صورت ادامه جنگ در اوکراینسازمان ملل متحد روز جمعه،‌ ۲۷ خرداد، هشدار داد که ادامه جنگ روسیه در اوکراین می‌تواند زمین را به «جهنمی» برای مردم همه کشورها مبدل کند، زیرا بی‌شک قحطی و گرسنگی در پی خواهد داشت. خب ؟ بعدش ؟ چیکار میخوان بکنن ؟؟ اینها هم روضه خونهای اینترنشنالند !!! به همین دلیل آمریکا و متحدان اروپائی‌اش مانع صلح می‌شوند! شرقو غرب دیگه معنا نداره تصمیمات دولتها نمیگیرن بلکه بهشون دیکته میشه

روسیه، ترکیه و ایران بر کاهش تنش در ادلب سوریه تاکید کردنددر حالی که ترکیه به‌رغم هشدارهای روسیه و آمریکا و مخالفت رژیم دمشق، برای ایجاد منطقه امن درون خاک سوریه و در امتداد مرزهای خود خیز برداشته است، از سوی دیگر

پوتین بر مقاومت روسیه در مقابل تحریم‌های غرب تاکید کردولادیمیرپوتین٬ رئیس جمهوری روسیه٬ آمریکا و کشورهای غربی را به سیاست‌های استعماری در قبال مسکو متهم کرد و گفت، آنها می‌خواهند روسیه را با تحریم‌های «رعد آسا» به زنو در آورند. به نظر جدی مغزش میگوزه ، مثل اخوندها

تاکید مقام پاراگوئه‌ای بر ارتباط یک سرنشین هواپیما در آرژانتین با سپاه قدسبرخلاف گفته مقام آرژانتینی درباره خدمه هواپیمای زمین‌گیر شده در بوئنوس آیرس، رئیس سازمان اطلاعات پاراگوئه می‌گوید که یکی از خدمه با نیروی قدس سپاه مرتبط است.

شولتس در کی‌یف؛ چهار کشور خواستار کاندیداتوری 'فوری' اوکراین در اتحادیه اروپا | DW | 16.06.2022سران چهار کشور آلمان، فرانسه، ایتالیا و رومانی در کی‌یف چشم‌انداز روشنی برای کاندیداتوری 'فوری' عضویت اوکراین در اتحادیه اروپا گشودند. شولتس گفت اوکراین به خانواده اروپایی تعلق دارد. او از جنایات روسیه در ارپین شوکه شد. چه طور برای کسی که بنا بگفته ی خودش پیام تبریک علی خامنه ای و حسن روحانی او را خوشحال کرد و شاید آن لحظه ای که خبر تبریک را شنید یکی از بهترین لحظات زندگی اش بوده است اجازه ی زندگی در دویچستان بعنوان پناهجو ممکن است؟ کیمیا_علیزاده نه_بفریبکاری اتحادیه بی خاصیت اروپا فقط به اوکراین وعده و وعید میدهد

به گزارش ایسنا، یکسال پس از انتخابات ریاست جمهوری، رئیس دولت سیزدهم گفت که حضور در میان مردم را به جلسات نمادین ترجیح می دهد. او بر این اعتقاد است که رای مردم در انتخابات سال گذشته، رای به عدالت خواهی بوده است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سالگرد انتخابات ریاست جمهوری به شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک رفت. او در جمع مردم ورامین درباره انتخابات سال گذشته سخن گفت و تاکید کرد که دولت او صادق الوعد است.

در ادامه اظهارات رئیس جمهور درباره انتخابات و وعده های دولت او که در جمع مردم ورامین بیان کرد را مرور می کنیم:

_ بنده تصمیم گرفتم که امروز و در اولین سالروز انتخاب دولت مردمی به جای حضور در جلسات نمادین به میان مردم بیایم و پیگیر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام باشم.

_ برای بنده به عنوان نماینده مردم حضور در میان این مردم و رسیدگی به آنچه مایه نگرانی و دغدغه آنان است، دلنشین‌تر از دیدارها و جلسات نمادین است.

_ (با اشاره به شرایط کرونایی کشور در زمان برگزاری انتخابات) در کنار شرایط سخت کرونایی دشمن نیز تلاش می‌کرد مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی منصرف کند، اما بصیرت و هوشیاری مردم دشمن را ناکام گذاشت.

_ رأی مردم در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ رأی به اجرای عدالت بود.

_ آنچه مردم از ما خواستند، مبارزه با فقر، فساد و تبعیض بود و به این عهد خود با مردم وفادار هستیم.

_ ان‌شاء الله با عمل به آنچه وعده کرده‌ایم در میدان عمل دولتی صادق‌ الوعد خواهیم بود. ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی در طول ۴ سال وعده دولت، نیاز کشور و تصریح قانون است و باید به آن عمل کنیم.

_ به اینجا(ریاست جمهوری) آمدم تا با بسترهای فسادزا مبارزه کنم؛ وعده داده‌ایم ساختارهای فسادزا و آنچه مولد نابرابری است را اصلاح کنیم و این کار را خواهیم کرد.

_ کاری که مردم سال گذشته پای صندوق‌های رأی شروع کردند در ۲۸ خرداد پایان نیافت، بلکه این ۲۸ خرداد روز آغاز کار مردم در دولت مردمی است.

_ تأکید کردم که مانند برخی از دوره‌ها که مسئولان گرفتار حاشیه شدند و زیان آن متوجه مردم و کشور شد، مراقب باشند که گرفتار حاشیه نشوند.