تاکید اسد بر توقف تجاوز ترکیه و لزوم خروج نیروهای آمریکایی و ترکیه‌ای از سوریه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

رییس‌جمهور سوریه: در مرحله کنونی و آتی باید بر توقف تجاوز ترکیه و خروج نیروهای ترکیه‌ای، آمریکایی و نیروهایی که به صورت غیر قانونی در سوریه حضور دارند،‌ تمرکز کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، دو طرف در این دیدار درباره آخرین تحولات سوریه به ویژه تحولات شرق فرات و تجاوز نظامی ترکیه به شمال سوریه رایزنی کردند.

وی تاکید کرد که این نیروها بر اساس حقوق بین‌الملل و منشورهای بین‌المللی، اشغالگر هستند و ملت سوریه حق دارند با تمامی ابزارهای موجود، در برابر آن مقاومت کنند. در این دیدار، مقدمات برگزاری نخستین نشست کمیته قانون اساسی بررسی شد. طرفین سوری و روس از پیشرفت امور در این زمینه ابراز خرسندی کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بدبخت از بشار اسد وجود نداره حیف اکسیژن که تو مصرف میکنی

خخخخ،بشار اختیار خشتکشم نداره سالهاست، یه دیکتاتور پلاستیکی

اسد هیچ کس بیش از تو حرومزاده نیست منم مسیح منجی عالم

بشارجون چجوری منع رطب خوری میکنه با مستی از باده رطب

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش همزمان آمریکا و روسیه برای کاهش تنش در شمال سوریهدر حالی که روسیه و آمریکا در تلاشند راه حلی برای بحران در شمال سوریه پیدا کنند، امروز نیروهای کرد با نیروهای ترک در شهر راس العین درگیر شدند. آمریکا در روسیه ختم فتنه های عالم است برای نابودی خاورمیانه و ایران کارها می کنند اینها زامبی ها داعشهای بی رحم هستند 🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐 چرت نگو. امریکا و روسیه هر دو موافق حمله ترکیه بودن و در شورای امنیتم نذاشتن بیانیه ضد ترکیه تصویب شه. امریکا به دلیل اینکه میخواست ابرومندانه از منطقه فرار کنه و روسیه ام به دلایل اقتصادی مخالفتی با ترکیه نکردند. تنها مخالف جدی، ایران بود ایران به روی خود نمی اورد بعدنشست صلح سوریه دچار تنش بااردوغان شده به طوری که وزیر دفاع ترکیه,هولوسی اکار,می گوید به دنبال احیای امپراطور عثمانیه.مابه سرزمین هیچ کسی چشم نگذاشتیم و مابه دنبال انچه برای خودمان بوده هستیم تاپس بگیریم مانند بخشهای ایران و کرکوک و اربیل و موصل و حلب
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: در رویارویی بین سوریه و ترکیه مانعی ندارد روسیه به دمشق کمک کنددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز چهارشنبه 16 اکتبر 2019 گفت که مانعی ندارد اگر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نیروهای ارتش سوریه و روسیه 'وارد کوبانی شدند'مرکز دیدبان حقوق بشر سوریه و شبکه المیادین می‌گویند نیروهای ارتش سوریه با همراهی نیروهای روسیه وارد شهر کوبانی، در شمال سوریه شده‌اند. اسد با دمش گردو میشکنه دیگه 16 اکتبر2017 سپاه قدس وارد کرکوک شدن، امروز 16 اکتبر 2019 ارتش بشار اسد و روسی ها وارد کوبانی شدند! قلعه مقاومت که با خیانت ترامپ به کردها به تصرف دیگران در آمد! وحشت اعراب، ترکها و ایرانی ها از کردها،این همه قصاوت،کشتار،جنایت و وحشیگری و کوشش برای آسمیلاسیون،کردها شکست ناپذیرند! iranianmaryam سوریه و روسیه به دنیا ثابت کردن که میشه میلیونها انسان را کشت و بدون مجازات ماند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی تلفنی وزرای خارجه روسیه و ایران درباره سوریهوزرای امور خارجه روسیه و ایران درباره تحولات سوریه به صورت تلفنی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رایزنی تلفنی ظریف با وزیران خارجه روسیه، سوریه و عراقرایزنی تلفنی ظریف با وزیران خارجه روسیه، سوریه و عراق وزیر امور خارجه ایران بطور جداگانه با وزیران امور خارجه روسیه و سوریه و عراق به صورت تلفنی در مورد آخرین تحولات شمال سوریه گفت‌وگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرخش قدرت در شمال شرق سوریه؛ برنده که خواهد بود؟این گزارش تفصیلی بنا دارد توضیح دهد که در چرخش قدرت به وقوع پیوسته در مرزهای شمال شرقی سوریه، ابتکار عمل به دست چه قدرتی خواهد افتاد یا اینکه بازیگران سیاسی حاضر در این عرصه از روسیه گرفته تا ایران و دیگر نیروها در آن چه بازی رقم خواهند زد. آیا بشار اسد دوباره به روسیه و ایران نزدیک‌تر می‌شود؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »