تاکید علم‌الهدی بر بررسی جریان رسانه‌ای توسط دستگاه‌های امنیتی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احمد علم‌الهدی در نماز جمعه روز سوم دی ۱۴۰۰ مشهد برای دومین هفته متوالی به فعالیت رسانه‌ها پرداخت و از دستگاه‌های امنیتی خواست تا جریان‌های رسانه‌ای در ایران را مورد بررسی قرار دهند. اخبار_ایران

استان‌وایر - احمد علم‌الهدی در نماز جمعه روز سوم دی ۱۴۰۰ مشهد برای دومین هفته متوالی به فعالیت رسانه‌ها پرداخت و از دستگاه‌های امنیتی خواست تا جریان‌های رسانه‌ای در ایران را مورد بررسی قرار دهند.که «دشمن حقایق را تحریف‌ و در اثبات دروغ‌های خود سندسازی‌های باطل می‌کند» و «با ایجاد شایعاتی علیه روحانیت، می‌خواهد ایمان مردم به این افراد را از بین ببرد».

علم‌الهدی با اشاره به اظهارات هفته گذشته خود مبنی بر محاکمه صحرایی برخی رسانه ها، گفت که «نگفتم که ما هم باید در داخل کشور این‌ها را محاکمه صحرایی کنیم» و «جریان رسانه‌ای باید توسط دستگاه‌های امنیتی، مورد بررسی قرار گیرد تا میدان بازی برای دشمن فراهم نیاید». علم‌الهدی، در تاریخ ۲۶ آذر ۱۴۰۰، خطاب به مسئولان قضایی و اجرایی جمهوری اسلامی، خواستار تحت تعقیب قرار گرفتن افرادی شد کهاگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چیه حرومی ترسیدی؟

رسانه بر علیه سومدیریت ، علم الهدی بر علیه شفافیت .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موضع‌گیری اجباری امام جمعه عزل‌شده آزادشهرمحمدحسین گرگیج، امام جمعه عزل‌شده اهل سنت آزادشهر، در ویدئویی که شامگاه پنج‌شنبه، 2 دی منتشر شد و به نظر می‌رسد توسط ماموران امنیتی در راستای «اعترافات درک شیعه این است و هیچ‌کاری نمی شود کرد و مثل ویروس کرونا ست که همه ویروس ها را در برابر خودش همیشه هیچ و بی ارزش می کند. ویروس فقط یک ویروس و مذهب فقط یک مذهب.😂😂😂
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدار وزرای خارجه آذربایجان و ایرانوزرای خارجه آذربایجان و ایران بر اهمیت گسترش روابط بین دو کشور تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی این دیدارهای جاهلان حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران با انواع قرض و فرضهای جاهلانه ره بجایی ندارد. ایران نیازمند تعریف و بنیان حکومت حقیقی و حقوقی'حضوریکتائی'ملتهای ایرانیانست کِش دادن این حکومت جاهلیت شرکای اشرار فرقه فارسیسم تحمیلی جز اوباشگری چیزی بیش نیست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روسای جمهور ترکیه و قرقیزستان بر گسترش همکاری‌های بین دو کشور تاکید کردندروسای جمهور ترکیه و قرقیزستان بر گسترش همکاری‌های بین دو کشور تاکید کردند روسای جمهور ترکیه و قرقیزستان به مناسبت سی‌امین سالگرد تاسیس جمهوری قرقیزستان بیانیه‌ای مشترک صادر و بر گسترش همکاری ها تاکید کردند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید اردوغان بر احیای روابط ترکیه و اسرائیل در دیدار با خاخام‌های یهودیرجب طیب اردوغان در دیدار ده‌ها خاخام یهودی از کشورهای مختلف گفت که مناسبات ترکیه و اسرائیل «به‌زودی» به حالت عادی بازخواهد گشت. او جسورانه ریسک می کند. او می داند چگونه شرایط را به نفع خود 'بد' کند، و مجددا شرایط را به نفع خود 'خوب' کند، تا در این میان دوبرابر سود ایجاد نماید. البته نتیجه بسیاری از تصمیم گیری ها به این بستگی دارد که شانس و شرایط چگونه باشد و در حالت 'بد'، کنترل از دست خارج نشود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: ارسال غیرقانونی سلاح توسط ایران برای حوثی‌ها باعث ادامه جنگ یمن می‌شودند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته که ارسال سلاح‌ توسط ایران برای حوثی‌ها نقض آشکار قطعنامه‌های سازمان ملل توسط این کشور است و افزود، این اقدام باعث رژیم آخوندی دوست شیطان است، شیطان شاید در عربستان سنگ زده شود، اما آخوند دوست او ست و سنگ را دست شیطان می دهد و می گوید تو هم سنگ بزن و سنگ پرتاب کن😂😂😂. آها نرسونیم که عربستان بزنه کمر ملت رو خورد کنه کور خوندین ارسال سلاح براي تروريست هاي متجاوز سعودي باعث طولاني تر شدن جنگ نميشه يا اينكه هنوز أين گاو سعودي(بن سلمان) شير براي دوشيدن داره ؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شهرک‌نشین یهودی یک زن فلسطینی را زیر گرفتیک زن فلسطینی بر اثر زیر گرفته شدن توسط خودروی یک شهرک‌نشین یهودی در کرانه باختری به شهادت رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »