تاکید دولت آمریکا بر ادامه کمک به مردم افغانستان پس از تسلط طالبان بر این کشور

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

🔺تاکید دولت آمریکا بر ادامه کمک به مردم افغانستان پس از تسلط طالبان بر این کشور ◾️دولت ایالات متحده در رایزنی با متحدان و شرکای خود، بر ادامه ارائه کمک به مردم افغانستان پس از تسلط طالبان بر این کشور تاکید کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دولت ایالات متحده در رایزنی با متحدان و شرکای خود، بر ادامه ارائه کمک به مردم افغانستان پس از تسلط طالبان بر این کشور تاکید کرد.

رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه با امانوئل مکرون، همتای فرانسوی خود، درباره تازه‌ترین وضعیت در افغانستان گفت‌وگو کرد. رهبران گروه هفت در این نشست که نماینده اتحادیه اروپا نیز در آن حضور داشت، به اتفاق گفتند که روابط جامعه بین‌المللی با طالبان به اقدامات آنها، و نه به سخنان‌شان، بستگی دارد. بنا بر جدیدترین آمار اعلام شده از سوی کاخ سفید، از نیمه ماه اوت (۲۳ مرداد) تاکنون ۹ هزار تن، شامل اتباع آمریکا و افغانستانی‌های در خدمت ارتش آمریکا، از آن کشور خارج شده‌اند.جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، دیروز به خبرنگاران گفت که تمدید این ضرب‌الاجل نیازمند هماهنگی با طالبان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرت و پرت میگن .

چرت و پرت میگن

چه حرکت انسان‌دوستانه‌ای!! همین قول رو به طالبان هم داده البته

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیسی: گسترش همکاری‌ها با چین از اولویت‌های دولت سیزدهم استرئیسی در تماس تلفنی رئیس جمهور چین: *آمریکا باید در عمل نشان دهد که به تعهدات پایبند است؛ لازمه آن برداشتن همه تحریم‌ها است *امیدواریم در تامین میلیون‌ها دُز واکسن‌های خریداری شده تسریع شود ایسنا توهم کونت میسوزه ک ایقدر مردمو کیسه میکنن و ب ریشمشون ميخندن کلاس شیش اکابر تازه داره دیپلماسی طالبان را کپی برداری میکنه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو؛ بریتانیا و فرانسه گروهی از شهروندان افغان را از کابل خارج می‌کنندیک هواپیمای فرانسوی حامل ۴۱ مسافر که از فرودگاه کابل پرواز کرده بود عصر سه شنبه وارد فرودگاه پاریس شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدگاه | آمریکا برای خروج از افغانستان بیش از اندازه صبر کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. گند زدین و ماله میکشین VOANews هیچ کاری برای مردم افغانستان نکردید همش فک نیوز بود .لجن های گلوبالیست.حکمتهای بروه داری چین روسیه انگلیس ودمکراتها Qasim has seen divine dreams since the age of 5. His first dream was a vision of ascension on a stairway that lead towards the clouds and beyond. Qasim’s dreams have many predictions for the future of mankind. I think he is Imam Al-Mahdi.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

از روان‌شناس بپرس؛ چه‌طور از ترسیدن نترسیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طالبان در صدد ثبت و آمار گرفتن از سلاح‌های به جای مانده از آمریکا و ناتوطالبان چند روز پس از تسلط بر افغانستان از قصد این گروه برای ثبت و آمارگیری از سلاح‌های به جای مانده از نیروهای آمریکایی و ناتو خبر داد.طالبان پنج‌شنبه 19
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نجات نیمی از تیم رباتیک دختران افغانستان از دست طالبان10 عضو از اعضای تیم 20 نفره رباتیک افغانستان که همگی دختران 16 تا 18 ساله هستند، در پی نگرانی‌ها از وضعیت زندگی و تحصیلی‌شان پس از تسلط طالبان بر افغانستان، از این کشور خارج شده‌اند و به دوحه پایتخت قطر رفته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »