تاکید بر عزم ترکیه برای حفظ شرایط عاری از درگیری در ادلب در دیدار کالین و جفری

07/06/1399 04:24:00 ب.ظ

ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در دیدار با جیمز جفری، نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه ضمن بررسی وضعیت کنونی ادلب، بر عزم راسخ آنکارا برای حفظ شرایط عاری از درگیری در برابر حملات رژیم و نقض آتش‌بس تاکید کرد

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در دیدار با جیمز جفری، نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه ضمن بررسی وضعیت کنونی ادلب، بر عزم راسخ آنکارا برای حفظ شرایط عاری از درگیری در برابر حملات رژیم و نقض آتش‌بس تاکید کرد.

خبرگزاری آناتولی ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در دیدار با جیمز جفری، نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه ضمن بررسی وضعیت کنونی ادلب، بر عزم راسخ آنکارا برای حفظ شرایط عاری از درگیری در برابر حملات رژیم و نقض آتش‌بس تاکید کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

کالین در دیدار با جفری، نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه و هئیت همراهش ضمن تاکید بر اینکه هرگونه پشتیبانی سیاسی، اقتصادی و نظامی از گروه‌های تروریستی در سوریه قابل قبول نیست٬ بر ضرورت مبارزه مشترک علیه کلیه گروه‌های تروریستی از جمله داعش، پ.ک.ک/پ.ی.د/ی.پ.گ اشاره کرد

تاکید مایک پنس بر 'نظم و قانون' در خلال تظاهرات علیه خشونت پلیس - BBC News فارسیمایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا طی نقطی در سومین شب گردهمایی ملی این حزب که در فضای مجازی برگزار می شود نامزدی معاونت حزب را پذیرفته است. او در این سخنرانی با تاکید بر نظم و قانون که شعار کمپین آقای ترامپ است او را مردی توصیف کرد که در برابر انتقادها دست از مبارزه نمی کشد.

توفند لورا در لوئیزیانای آمریکا ۴ کشته وخسارات فراوان بر جای گذاشتکارشناسان هواشناسی مدام نسبت به جاری شدن سیلاب در شمال لوئیزیانا و جنوب آرکانزاس، ایالتی که طوفان لورا قرار است جمعه شب از آنجا عبور کند، هشدار داده‌اند.

دست‌کم 13 غیرنظامی بر اثر دو انفجار در قندهار افغانستان کشته شدندبر اثر انفجار دو بمب کنار جاده‌ای هنگام عبور دو خودرو در شهرستان سپین‌بولدک ولایت قندهار افغانستان 13 غیرنظامی جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در ایران؛ فوت 112 بیمار در شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 112 بیمار در شبانه‌روز گذشته

امارات در حمله پهپادی به آکادمی نظامی در لیبی نقش داشته - BBC News فارسیبی‌بی‌سی به شواهدی دست یافته که نشان می‌دهد یک پهپاد امارات متحده عربی باعث کشته شدن ۲۶ کارآموز غیرمسلح در یک آکادمی نظامی در طرابلس، پایتخت لیبی در ژانویه سال جاری شده است. هفت ماه پس از این حمله، هیچ کسی مسئولیت کشتار این مردان جوان را برعهده نگرفته است.

مرگ چهار نفر و خسارات شدید در اثر توفان لورا در لوئیزیانا - BBC News فارسیدر جریان توفند لورا که ساعات نخست صبح پنجشنبه از خلیج مکزیک به ایالت لوئیزیانا رسید حداقل چهار نفر در اثر سقوط درختان کشته شده اند.