تاکنون یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شده است/ کار عظیم مسکن مهر بر دوش دولت یازدهم و دوازدهم بود

01/08/1399 12:28:00 ب.ظ

روحانی در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت راه و شهرسازی: تاکنون یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شده است/ کار عظیم مسکن مهر بر دوش دولت یازدهم و دوازدهم بود

رییس‌جمهور گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم تاکنون یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد مسکن مهر به اتمام رسیده و تحویل داده شده است یعنی کار عظیم مسکن مهر بر دوش دولت یازدهم و دوازدهم بوده است. وی افزود: از آغاز دولت دو کار مهم را بر دوش داشتیم، یکی ساماندهی بافت‌های فرسوده بود که این کار به...

وی افزود: از آغاز دولت دو کار مهم را بر دوش داشتیم، یکی ساماندهی بافت‌های فرسوده بود که این کار به طور وسیع در دولت یازدهم و دوازدهم در شهرهای مختلف انجام شده و تغییر کرده است؛ همچنان بافت‌های فرسوده و احیای آنها به عنوان یکی از سیاست‌های دولت تا پایان این دولت باید ادامه پیدا کند.

رییس‌جمهور با بیان اینکه تأمین مسکن جوانان برای ما از اهمیت برخوردار است، گفت: مسأله دوم ساختن شهرک‌های جدید بوده که از ابتدای دولت یازدهم این کار دنبال شد و شهرک‌هایی ساخته شد و حتی خودم برای افتتاح چند شهرک در اطراف تهران حاضر شدم؛ این شهرک‌ها بسیار خوب در یک زمین وسیع ساخته شده و شهرک‌سازی از مواردی است که باید دنبال کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

ما متهمیم! | سینا رحیم‌پور

دیوار روزنامه‌نگاری خیلی کوتاه است؛ این مسئله روزنامه‌نگاری کشورهای در‌حال‌توسعه و به قولی پیرامونی است. در این کشورها، روزنامه‌نگار همواره متهم است مگر اینکه خلافش ثابت شود. کسانی که روزنامه‌نگاری را چه قبل و چه بعد از انقلاب تجربه کرده‌اند، به کوتاهی این دیوار باور دارند و تجربه زیسته‌شان می‌گوید که در بحران‌های سیاسی و اجتماعی، این روزنامه‌نگاران هستند که بیش از همه آسیب می‌بینند و هزینه می‌پردازند. زمینه‌های تاریخی این مواجهه هم به دوره مشروطه بازمی‌گردد. داستان ما از مشروطه و روزنامه‌نگارانی مانند شیخ ‌احمد روحی و میرزا ‌آقاخان کرمانی تا به امروز همین بوده است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 30 مهر 1399به گفته سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، کردستان و یزد همچنان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

افتتاح 51 هزار مسکن و طرح ملی با دستور روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimطی مراسمی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی 11500 واحد طرح ملی مسکن و 40 هزار واحد مسکن مهر افتتاح شد.

بازگشت زیرپوستی قیمت مسکن به آگهی های مجازیبازگشت زیرپوستی قیمت مسکن به آگهی‌های مجازی چند روزی است که برخی کاربران امکان مشاهده قیمت مسکن در آگهی‌های اینترنتی فروش ملک را پیدا کرده‌اند که این اقدام انتقاد برخی نمایندگان را در پی داشته و خواهان برخورد دستگاه قضایی شده‌اند. به خدا اگر ابن نمایندگان و دولت، بازار رو ول کنند آزاد بشه، بهتر از بهتره. خودش له تعادل می‌رسه.

افتتاح 51 هزار مسکن و طرح ملی با دستور روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimطی مراسمی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی 11500 واحد طرح ملی مسکن و 40 هزار واحد مسکن مهر افتتاح شد.

تحویل 100 واحد مسکونی بازسازی شده توسط سپاه به سیل‌زدگان گلستانی+ تصاویر- اخبار گلستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها- امروز با حضور دبیر قرارگاه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران، 100 واحد مسکونی که توسط سپاه در مناطق سیل‌زده استان بازسازی شده است، افتتاح و تحویل مردم شد.

چرا قیمت سکه و ارز ریخت؟قیمت_سکه در دو روز بیش از دو میلیون تومان ارزان شده و ارز هم به زیر سی هزار تومان بازگشت | اما این تغییرات چرا اتفاق افتاد؟ در گزارش طاهره رضایت ببینید والله تعجب نمیکنم اگه نوسان گیری دولت از ملت باشه کودتای اقتصادی😏👌 کدوم رضایت چیزی نشده دلار مگه چند بود