تاوان برنداشتن کلاه هنگام پخش سرود ملی؛ مردی سر پسر ۱۳ ساله را شکست

17/05/1398 07:28:00 ب.ظ

تاوان برنداشتن کلاه هنگام پخش سرود ملی؛ مردی سر پسر ۱۳ ساله را شکست یک مرد آمریکایی به یک پسر نوجوان ۱۳ ساله که هنگام پخش سرود ملی آمریکا کلاه خود را به نشانه ادای احترام از سر برنداشت، حمله کرد و سر او را شکست.

یک مرد آمریکایی به یک پسر نوجوان ۱۳ ساله که هنگام پخش سرود ملی آمریکا کلاه خود را به نشانه ادای احترام از سر برنداشت، حمله کرد و سر او را شکست. به گزارش هافینگتون پست، این سانحه روز شنبه گذشته در ور آمریکا: ایران در سیستم مخابراتی کشتی‌ها در خلیج فارس اختلال ایجاد می‌کند اداره دریانوری وزارت حمل...

آمریکا: ایران در سیستم مخابراتی کشتی‌ها در خلیج فارس اختلال ایجاد می‌کند اداره دریانوری وزارت حمل و نقل ایالات متحده آمریکا در بیانیه‌ای، هشدار داده است که ایران برای ایجاد اختلال در سیستم مخابراتی کشتی‌ها تلاش می‌کند.

به گزارش رویترز، اداره دریانوری ایالات متحده اعلام کرد اخیرا گزارش‌هایی دریافت کرده است که براساس آن «گروه‌هایی ناشناس» ادعا می‌کنند «کشتی‌های جنگی ایالات متحد یا ائتلاف» هستند. براساس این بیانیه، دست‌کم در دو مورد، کشتی‌هایی که در آب‌‌های جنوبی ایران حضور داشتند، گزارش‌هایی از اختلال در جی‌پی‌اس ارائه کرده‌اند. در هر دوی این موارد، کشتی‌های نظامی ایران دخیل بوده‌اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

خریت نه تنها علف خوردن است❗ آدم های تند رو همه جا باعث دردسر و عذابند❗ امریکا و ایران نداره مسلمان و مسیحی نداره این یعنی دموکراسی کصخل😕 مهم نیست زود خوب میشه This is called respect to national anthem ﭘﺲ اﻭﻧﺠﺎ ﻫﻢ ﺧﺮﻣﻘﺪﺱ ﺑﺎﺯﻱ ﻣﺜﻞ اﻳﺮاﻥ ﻣﻮﺟﻮﺩﻩ, ﻋﺠﺐ! ﭼﻪ ﻛﺸﻮﺭ ﻭﺣﺸﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﻘﺎﻣﺎﺕ ﻛﺸﻮﺭاﺳﻼﻣﻲ ﻣﺎ اﺟﺎﺯﻩ اﻗﺎﻣﺖ و ﺣﺴﺎﺑﻬﺎﻱ ﺑﺎﻧﻜﻲ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺩاﺭﻧﺪ,ﻋﺠﺐ ﺣﻜﺎﻳﺘﻲ اﺳﺖ اﻳﻦ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ!

امریکا کشور دیوونه هاس! یه مشت روانی که اول با سرخ پوستها جنگیدن، بعد شمال و جنوبش به جون هم افتاد! بعد به جون دنیا افتادن! کلا وحشی گری تو خون شون جریان داره! کشوره یا دیوونه خونه؟ چند روز پیش هم در تیراندازی خیابانی چند کشته داشتید. آخه شما روانیها که توان کنترل خودتون را ندارید.مثل سایر کشورها حمل و نگهداری اسلحه را غیر قانونی اعلام کنید. این غرب وحشی قصد نداره اهلی بشه.

Sorode meli jomhorie eslami ke zade mishe adam Sari anesh migire. خوبه مسلمان نشده پس اونجا هم بسیجی و عرزشی داره

انفجار در کابل نزدیک به ۱۰۰ زخمی بر جای گذاشت؛ طالبان مسئولیت را به عهده گرفتانفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده مقابل یک ایستگاه پلیس در شهر کابل، پایتخت افغانستان، حدود ۹۵ مجروح بر جای گذاشته است. به گزارش رویترز، مقام‌های افغانستان خبر دادند که این خودرو پس از توقف در یک ایست مرگ بر ترامپ که با چی قیمت میخواهد با وحشی ها و حیوانات صلح کند و مرگ بر خلیلزاد که همرای این حیوانات سر یک نیز میشیند بازجای شکرش باقیه که پس ازتوافق صلح آمریکا باطالبان فقط ۱۰۰ تازخمی داشته!!!! چی شد؟ مذاکرات داشت نتیجه میداد، نتیجه مذاکرات همینه؟

آدمای نفهم و بی فرهنگ وعقده ای اونجاها هم زیاده. باید داروی اعصاب بخورن !!! نمونه ای از جهالت توام با توحش! در سرزمینی که ادعای دموکراسی دارد اما دریغ از آموزش صحیح و درمان افراد پرخاشگر.که با اسلحه بیگناهان را می کشند یا اگر دسترس نبود به ضرب و جرح می پردازند یه مشت آدم بی فرهنگ وحشی...آمریکا یک کشور ورشکسته فرهنگی شده... البته کشوری که با کشت و کشتار مردم محلی قاره آمریکا بر روی خون میلیونها بنا شده باشه بهتر از این نمیشه..

آدم نفهم خداروشکر همه جا هست، من فکر میکردم نفهم هارو تو ایران فقط ول کردن وحشی

دمشق توافق ترکیه و آمریکا بر سر ایجاد منطقه امن در سوریه را محکوم کرد«سوریه از جامعه بین‌ الملل و سازمان ملل می‌ خواهد که تجاوز آشکار آمریکا و ترکیه را محکوم کنند. این توافق منجر به ایجاد تنشی خطرناک می‌شود و همه تلاش ها برای یافتن راهکاری برای حل بحران سوریه را از بین می‌ برد.»

ارتباط با حزب الله شهروند لبنانی را به لیست تحریم‌های آمریکا افزودوزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه تحریم‌هایی را علیه یک شهروند لبنانی به نام فادی سرحان را به دلیل

در شرایط جنگ و تروریسم اقتصادی، نمی‌شود به صورت عادی کشور را اداره کردوزیر کشور بابیان اینکه شیب افزایش قیمت کالاها ثبات پیدا کرده و نزولی است، گفت: در شرایط جنگ اقتصادی و تروریسم اقتصادی، به صورت عادی نمی شود کشور را اداره کرد و تصویب قانون در مسیر پارلمانی خودش زمان‌بر خواهد بود.

روسیه آمریکا را به ارتکاب تروریسم اقتصادی متهم کردوزارت خارجه روسیه، اقدام تصمیم واشنگتن در توقیف دارایی های ونزوئلا را 'تروریسم اقتصادی' خواند. - خبرگزاری آناتولی

رسانه‌ها،‌ واقعیت‌ها را به مردم انتقال دهندروحانی: *رسانه‌ها،‌ واقعیت‌ها را به مردم انتقال دهند *قرار دادن خبر به صورت رانت در اختیار عده‌ای کار درستی نیست *درخواست دولت از رسانه‌ها این است که واقعیت‌های جامعه را به مردم انتقال دهند *رسانه‌ها اگر نقصی در کار ما می‌بینند بدون لکنت نقص را بیان کنند کدام رسانه ؟ رسانه‌ها اگر نقصی در کار ما می‌بینند بدون لکنت نقص را بیان کنند با گاندو دیدیم چه کردین😶