Newsletter, تام کروز, داگ لیمان, ‌فضانور‌د، فضاپیما, دراگون اسپیس اکس, اسپیس اکس, ایلان ماسک, ایستگاه بین‌المللی فضایی

Newsletter, تام کروز

تام کروز در سال ۲۰۲۱ برای تولید فیلم جدیدش به فضا می‌رود

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

30/09/2020 06:47:00 ب.ظ

تام کروز در سال ۲۰۲۱ برای تولید فیلم جدیدش به فضا می‌رود تارنمای علمی «اسپیس شاتل آلمِنَک» (به انگلیسی: Space Shuttle Almanac) در حساب کاربری توئیتر خود نوشت که تام کروز ۵۸ ساله در اکتبر سال ۲۰۲۱ به ایستگاه فضایی بین‌المللی می‌رود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

این شرکت از سال ۲۰۱۶ فعالیت‌های تجاری خود را با هدف توسعه گردشگری فضایی آغاز کرده است و در سال‌های اخیر چند بخش جانبی و اضافی را به ایستگاه بین‌المللی فضایی افزوده است.این بخش‌ها در آینده به هتل‌‌ها و اقامتگاه‌های فضایی تبدیل می‌شوند و پذیرای گردشگرانی خواهند بود که به ایستگاه ‌بین‌المللی فضایی می‌روند، و یا به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف اجاره داده می‌شوند.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 هشدار فرانسه؛ ایران مذاکرات احیای برجام را به خطر می‌اندازد | DW | 27.07.2021

هنوز مشخص نیست که سفر تام کروز برای بررسی شرایط ایستگاه بین‌المللی است، یا او برای بازی در فیلم به فضا می‌رود.این اثر که هنوز عنوانی ندارد و جزئیات چندانی نیز درباره آن منتشر نشده است، نخستین فیلم داستانی است که در فضا تولید می‌شود و از اهمیت زیادی برای صنعت سینما برخوردار است.

تام کروز که از ستاره‌های بزرگ هالیوود محسوب می‌شود، نقش مهمی در پیدایش این پروژه سینمایی دارد و شخصاً موافقت ایلان ماسک، و سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا، «ناسا»، را برای مشارکت در تولید این فیلم جلب کرده است. تام کروز از معدود ستاره‌هایی است که تمامی صحنه‌های حادثه‌ای و خطرناک فیلم‌هایش را خودش بازی می‌کند و اعتقادی به استفاده از بدلکار ندارد. headtopics.com

چندی پیش جیم برایدنستاین، مدیر «ناسا»، همکاری با تام کروز برای تصویربرداری این فیلم در ایستگاه بین‌المللی فضایی را هیجان انگیز توصیف کرد. ادامه مطلب: VOA Farsi »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

بنیامین نتانیاهو در سازمان ملل: ایران «بزرگترین دشمن صلح در خاورمیانه» استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ج، اسلامی. نه ایران اسرائیل خارج از مرز های بین المللی به فلسطینان و سوریه حمله میکنه عربستان به یمن حمله میکنه ولی برزگترینش اونوقت ماییم😀 تنها چیزی که صلح رو به خاور میانه برمیگردونه ظهور هیتلری دیگر است...

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛ مناظره اول در راه است - BBC News فارسینخستین مناظره میان دونالد ترامپ و جو بایدن، نامزدهای حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امشب در کلیولند ایالت اوهایو برگزار می‌شود.

نصرالله: هدف آمریکا احیای دوباره داعش در منطقه استسیدحسن‌_نصرالله دبیرکل حزب‌الله_لبنان سه‌شنبه شب در سخنرانی‌ خود خواستار هوشیاری در مورد نقشه‌های جدید آمریکا برای منطقه شد و گفت که هدف آمریکا از احیای دوباره داعش توجیه استمرار حضور نیروهایش در منطقه است | بیشتر بخوانید:

الهام علی‌اف: ارمنستان با اشغال اراضی آذربایجان آشکارا در حال نقض حقوق بین‌الملل استالهام علی‌اف: ارمنستان با اشغال اراضی آذربایجان آشکارا در حال نقض حقوق بین‌الملل است و ترکیه با اشغال اراضی عراق و سوریه ، تجاوزگر بزرگتری است. منابع اطلاعاتی از نگرانی های ارمنستان نسبت به ادامه درگیری ها خبر می دهند.

سعادتمند: برکنار نشدم/ روزهای خوبی در انتظار استقلال استسعادتمند: خبر برکناری‌ام کذب است، این اخبار حاصل دسیسه‌های افرادی است که حاضر نیستند خوشحالی استقلال را ببیند صدا و سیما ساعتی پیش خبر داده بود سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال با رای هیات مدیره برکنار شده است حالا شما کدام شادی را به باشگاه آوردید ؟ همه حاشیه هارا شما به باشگاه استقلال آورده اید .

سازمان ملل: 38 درصد از برنامه کمک‌های بشردوستانه در یمن تامین شده است