تامین ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد برای وام ازدواج /مشکلی بابت پرداخت وام به ۱۳ ساله‌ها نداریم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون ساماندهی امور جوانان خبر داد: افزایش ۵ برابری متقاضیان وام ازدواج

به گزارش خبرنگار ایلنا، نشست ویدئو کنفرانس معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با موضوع بزرگداشت هفته ازدواج صبح امروز با حضور محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان و اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان برگزار شد.

معاون ساماندهی امور جوانان بیان کرد: نباید ازدواج را به خاطر کرونا تاخیر انداخت و همه اینها هشدارهای جدی است که ما به جوانان می‌‎دهیم. توصیه ما این است که جوانان بدون برگزاری مراسم‌ها زندگی‌شان را شروع کنند زیرا هم به کاهش شیوع کرونا کمک می‌کنند و هم فرهنگ ازدواج ساده راه می‌افتد. تندگویان در رابطه با آمار کمک‌های خیرین به زوجین گفت: خیرین ما ۱۵ هزار جهیزیه، ۵ هزار مراسم ازواج، ۳ هزار و ۶۰۰ وام ازواج، ۳ هزار و ۲۰۰ وام مسکن تامین و پرداخت کردند، و همچنین ۳ هزارو ۵۰۰ وام اشتغال داده شده و ۴ هزار اشتغال برای زوجین تامین شده است.

تندگویان گفت: همچنین اتاق‌های رایگان برای زوجینی که توان برگزاری مراسم را ندارند، فراهم شده که زوجین می‌توانند از آن استفاده کنند. اگر امسال زوجین بحث مراسمات را حذف کنند خیلی از هزینه‌هایشان کاهش پیدا می‌کند. تندگویان بیان کرد: استفاده از مراکز مشاوره‌ای خیلی تاکید می‌شود زیرا به جوانان کمک خوبی خواهد کرد. اگر بتوانیم آموزش اولیه قبل از ازدواج را اجباری کنیم؛ یعنی هر جوان موظف باشد یه دوره را بگذراند، خیلی می‌تواند در شناخت طرفین و آشنایی نسبت به زندگی موثر واقع شود.معاون ساماندهی امور جوانان گفت: ما مهارت‌هایی که یک زوج باید برای شروع زندگی داشته باشند در دوره آموزش و پرورش به آنها آموزش ندادیم، اگر فن مهارت ارتباطی را در دوره آموزش و پرورش به فرزندانمان یاد می‌دادیم قطعا خیلی موثر بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح 'تامین کالاهای اساسی' در مجلس به جریان می‌افتد | DW | 19.07.2020نمایندگان مجلس، یک فوریت 'طرح تامین کالاهای اساسی' را تصویب کردند. قدرت خرید مردم نصف شده و هدف طرح، مدیریت شبکه توزیع کالا و کوتاه کردن دست دلالان از بازارعنوان می‌شود. قالیباف می‌گوید این به معنای کمبود در جامعه نیست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

موافقت مجلس با یک فوریت طرح تامین کالاهای اساسیموافقت مجلس با یک فوریت طرح تامین کالاهای اساسی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس تقاضای عده‌ای از نمایندگان برای بررسی طرح تامین کالاهای اساسی به صورت یک فوریت را بررسی کرده و در نهایت با آن موافقت کردند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ضرورت تامین سیم‌کارت و تبلت برای دانش‌آموزان مناطق کم‌ برخوردارسرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بر ضرورت تامین سیم‌کارت و تبلت برای دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار تاکید کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تامین نیاز جوانان اولویت دولت استمعاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه مسائل و نیازهای جوانان در زمینه اشتغال، معیشت، ازدواج و آموزش از اصلی‌ترین اولویت‌های دولت است، به جایگاه مهم و تاثیرگذار دو حوزه ورزش و جوانان در وضعیت امروز و آینده کشور اشاره کرد و گفت: نمی‌توان ورزش را منحصر به حوزه جوانان دید و همچنین نمی‌توان مسائل جوانان را محدود به حوزه ورزش کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زمان واریز وام یک میلیونی مجدد اعلام شد + مشمولانسخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وام یک میلیون تومانی مجدد برای یارانه بگیران 5 نفر و بالاتر و نیز سرپرستان خانواری که تلفن همراه به نام خود نداشته‌اند، پایان شهریور واریز می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خرید روغن و گوشت برای بخشی از مردم به یک رویا تبدیل شده استیک نماینده مجلس گفت: امروز تامین روغن، گوشت و کالاهای اساسی برای بخشی از مردم به یک رویا تبدیل شده اما هیات رئیسه توجهی به درخواست‌ها برای دعوت از وزرا نمی‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »