تازه‌ترین واکنش علیفر به خبر تعلیق و مهاجرتش

25/06/1398 11:11:00 ق.ظ

واکنش گزارشگر جنجالی به شایعه رفتن از ایران علیفر: بعد از اتفاقات اخیر با من تماس‌هایی از شبکه‌هایی که ضد ایرانی نیستند و مواضعشان با منافع کشور تضاد ندارد، گرفته شد.آنها هم به‌لحاظ مادی به من وعده‌های خوبی دادند اما من فعلا قصدی برای رفتن ندارم/خبرآنلاین

«من از ابتدای شروع کار شبکه سه و شبکه ورزش با این شبکه‌ها همکاری کردم و به‌عنوان کسی که صدا و فن بیان خوبی دارد، تعلیق را می‌پذیرم و منتظر می‌مانم که توضیحات من را بخواهند و با من صحبت کنند اما اگر بخواهیم به این شکل افراد را تعلیق کنیم، همه همکاران جوان من که در ابتدای راه هستند، تعلیق می‌شوند و از چند وقت دیگر باید جای گزارش، موسیقی پخش کنیم.» علیفر درباره شرایط خود گفت: «من از روز ابتدایی که شبکه سه راه افتاده است، در اینجا کار کردم و با این که کارمند رسمی این شبکه نیستم اما ضوابط و قوانین را می‌دانم.

بعد از این اتفاقات با من تماس‌هایی از شبکه‌هایی که ضد ایرانی نیستند و مواضع‌شان با منافع کشور تضاد ندارد، گرفته شد. آنها هم به‌لحاظ مادی و هم به‌لحاظ سطح زندگی به من وعده‌های خوبی دادند.»

او درباره این که چه تصمیمی گرفته است، گفت: «من فعلا قصدی برای رفتن ندارم و منتظرم ببینم تصمیم مدیران چه می‌شود و به ضوابط و قوانین احترام می‌گذارم. فعلا تهیه‌کننده برنامه از من مدارکم را گرفته است و به من اطلاع داده که تعلیق شده‌ام. هنوز معنای دقیق این که تعلیق به چه معناست و این که چه اتفاقی رخ می‌دهد را نمی‌دانم. من بالاترین مدرک مربی‌گری را دارم، کلمات فارسی را خوب بیان می‌کنم و به انگلیسی تا حدی که کلمات را درست تلفظ کنم، مسلط هستم.»

علیفر ادامه داد: «من بعد از بازی سریعا با خبرآنلاین مصاحبه کردم و در آن مصاحبه هم گفتم که اشتباه کردم و شرایط آن روز و پخش بازی را توضیح دادم. لازم است دوباره بگویم که آن روز مسابقه تکواندو پخش می‌شد و تصاویر دیر به دست من رسید. من هم قبل از بازی از سایت اسکای‌اسپورت ترکیب را برداشتم و اشتباه اصلی را این سایت انجام داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

کانادا؛ دومین کشوری که اموال جمهوری اسلامی ایران را مصادره می‌کندبزودی تاوانشو پس میده مثل سرورش انگلیس اموال ج.ا ن ، اموال مردم ایرانه ک بهش چوب حراج زدن .

جانورانی که مامور مخفی سی‌آی‌ای بودندسازمان اطلاعات مرکزی آمریکا به‌تازگی با انتشار اسنادی، از تلاش آن سازمان برای آزمایش‌ و آموزش گربه‌ها، سگ‌ها، دلفین‌ها و پرندگان برای انجام ماموریت‌های سری جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ میلادی پرده بر‌داشته است. سی‌آی‌ای بیشتر بخوانید:

سحری که خدا یارش بود«خودسوزی سحر_خدایاری یا دختر_آبی از دو بُعد قابل تامل است: از منظر اعتراضی و از جنبه استیصالی» بیشتر بخوانید در یادداشتی از علی ایزدی، تحلیلگر سیاسی: دختره روانی بوده احمقا

افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنندافرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنند رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنند.

افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند اموال غیرمنقول خریداری کنندافرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند.

جسد مردی که 22 سال پیش گم شده بود به کمک گوگل ارث پیدا شدجسد یک مرد آمریکایی که در سال 1997 گم شده و هیچ اثری از او پیدا نشده بود، به کمک نقشه‌های گوگل ارث از آرامکو چه خبر 😂🤣