تاریخ جدید بازی ایران و ازبکستان اعلام شد/ تاجیکستان به تهران می‌آید

12/06/1399 02:51:00 ب.ظ

تیم ملی ایران به سرمربی‌گری اسکوچیچ روز پنجشنبه ۱۷ مهر در یک دیدار دوستانه در تاشکند به مصاف تیم ملی ازبکستان خواهند رفت، این دیدار در ورزشگاه بنیادکار برگزار خواهد شد

زمان جدید دیدار دوستانه تیم ملی ایران و ازبکستان مشخص شد. پیش از این قرار بود بازی دو تیم در ۱۷ شهریور برگزار شود که بنا بر توصیه فیفا و همینطور لغو بازی‌های انتخابی جام جهانی در سال ۲۰۲۰، این دیدار هم به ماه آینده موکول شد.

همچنین بر این اساس مذاکرات اولیه میان فدراسیون فوتبال کشورمان با فدراسیون فوتبال تاجیکستان جهت انجام یک دیدار دوستانه میان تیم‌های ملی دو کشور در روز دوشنبه ۲۱ مهر در ورزشگاه آزادی انجام گرفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

کرونا در ایران؛ فوت 125 بیمار دیگر و ثبت 1858 مورد جدید ابتلاکرونا در ایران؛ فوت 125 بیمار دیگر و ثبت 1858 مورد جدید ابتلا

کرونا در ایران؛ از ۱۵ شهریور «ایران سراسر مدرسه می‌شود»

جزئیات جدید از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و قرارگاه تحول مجلسنایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری با همکاری شورای نگهبان تدوین شده است و احتمالاً آذرماه به دولت ابلاغ می‌شود.

پژوهش جدید: ورزش کردن هنگام ابتلا به کرونا ممکن است پیامدهای خطرناکی داشته باشدپژوهش جدید: ورزش کردن هنگام ابتلا به کرونا ممکن است پیامدهای خطرناکی داشته باشد برای ورزشکارانی که به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند و علایم خفیف تا متوسط دارند نیز دو هفته خودداری از هر گونه تمرینات ورزشی و فعالیت فیزیکی توصیه شده است.

دولت افغانستان ده سرپرست جدید برای ده وزارت معرفی کرد - BBC News فارسیریاست جمهوری افغانستان با معرفی ده وزیر سرپرست جدید اعلام کرد که فهرست کابینه نهایی شده است. فهرست جدید افرادی هستند که از سوی عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی مصالحه ملی براساس توافقنامه سیاسی به این وزارت‌خانه‌ها به ریاست جمهوری معرفی شده‌اند.

آیا نخست‌وزیر جدید لبنان تجربه‌های قدیمی را تکرار خواهد کرد؟مصطفی ادیب برای اولین ملاقات خود بعد از نشستن در جایگاه نخست‌وزیری لبنان، سعد حریری نخست‌وزیر پیشین را برگزید؛ بدین ترتیب چند ساعت بعد از گرفتن رأی اعتماد راهی کاخ حریری شد تا از تجارب او در زمینه تشکیل کابینه استفاده کند.