تاریخ اکران «تاپ‌گان» با بازی تام کروز مشخص شد، این فیلم احتمالا در جشنواره کن اکران می‌شود

25/12/1400 01:34:00 ق.ظ

🔺تاریخ اکران «تاپ‌گان» با بازی تام_کروز مشخص شد، این فیلم احتمالا در جشنواره کن اکران می‌شود ▪️پس از ماه‌ها تأخیر به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا سرانجام تاریخ اکران فیلم «تاپ_گان: ماوریک» با بازی تام کروز مشخص شد.

پس از ماه‌ها تأخیر به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا سرانجام تاریخ اکران فیلم «تاپ گان: ماوریک» با بازی تام کروز مشخص شد. در همین حال به گفته منابع موثق، این اثر در یکی از بخش‌های جانبی جشنواره فیلم کن نیز اکران می‌شود که برنامه تبلیغاتی مناسبی برای این فیلم خواهد بود.

با اینکه شرکت «پارامونت» پخش‌کننده فیلم، هنوز بصورت رسمی این خبر را تأیید نکرده است، ولی از آنجایی که جشنواره کن یکی از رویداهای سینمایی مورد علاقه تام کروز محسوب می‌شود، حضور او در این فستیوال بسیار محتمل است.

«تاپ گان: ماوریک»، نخستین فیلم تام کروز در ۳۰ سال اخیر است که در جشنواره کن اکران می‌شود. او آخرین بار در سال ۱۹۹۲ با فیلم «دور و دورتر» به کارگردانی ران هوارد در این رویداد سینمایی شرکت داشت. جشنواره فیلم کن از ۱۷ تا ۲۸ مه و پیش از اکران جهانی تاپ‌گان برگزار می‌شود.

این جشنواره در سال‌های اخیر بر خلاف برخی از فستیوال‌های سینمایی دیگر، از اکران فیلم‌های هالیوودی و پذیرایی از ستارگان بزرگ آمریکایی استقبال کرده است. نخستین اکران جهانی فیلم جدید تاپ‌گان در شهر سن‌دیگو در ایالت کالیفرنیا خواهد بود. بخش‌های مهمی از فیلم در یکی از پایگاه‌های نظامی آمریکا در این شهر فیلم‌برداری شده است. headtopics.com

فیلمی فاقد ارزش فیلم نامه نویسی.... متاسفم برای سینمای خالیوود

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

اکران خصوصی فیلم موقعیت مهدی- عکس خبری تسنیم | Tasnimسردار قاآنی به تماشای فیلم موقعیت_مهدی نشست اکران خصوصی فیلم موقعیت مهدی با حضور فرمانده نیروی قدس سپاه و فرمانده سپاه ولی امر، خانواده معظم شهدا به همراه تقدیر از عوامل فیلم موقعیت مهدی در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد گزارش تصویری:

سعید تمجیدی از بازداشت‌شدگانِ محکوم به اعدام آبان ۹۸ با قرار وثیقه آزاد شدسعید تمجیدی از شهروندان بازداشت‌شده در جریان اعتراضات آبان ۹۸، روز یک‌شنبه ۲۲ اسفند با تودیع قرار وثیقه از زندان تهران بزرگ آزاد شد.

معاملات بورس استانبول با سیر صعودی آغاز شدشاخص «بیست-100» بورس استانبول معاملات امروز خود را با سیر صعودی در سطح 2,066.62 واحد آغاز کرد. - خبرگزاری آناتولی

سعید تمجیدی موقتا آزاد شد؛ کارزار مخالفت با اعدام ادامه دارد

مخالفت آمریکا با هرگونه ارائه معافیت برجامی از تحریم‌ها به روسیهمخالفت آمریکا با هرگونه ارائه معافیت برجامی از تحریم‌ها به روسیه یک سخنگوی‌ وزارت امور خارجه آمریکا در گفت‌وگویی هر گونه ارائه معافیت از تحریم‌ها به روسیه برای حفظ‌ روابط اقتصادی-تجاری تحت برجامش با ایران را رد کرد.

دیدارهای اردوغان با رهبران جهان ادامه داردرئیس جمهور ترکیه و صدراعظم آلمان امروز دیدار می‌کنند و این چهاردهمین دیدار رو در روی اردوغان با رهبران جهان در 5 روز گذشته خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی