تاثیرات اومیکرون بر نشست داووس، بهای نفت و نمایشگاه اکسپو 2020 دبی

29/09/1400 10:12:00 ب.ظ

تاثیرات اومیکرون بر نشست داووس، بهای نفت و نمایشگاه اکسپو 2020 دبی العربيه_فارسى

انتشار سریع سویه جهش‌یافته کرونا «اومیکرون» در جهان علاوه بر تشدید نگرانی‌ها از پیامدهای آن بر سلامت، اقتصاد و امنیت، تاثیراتی را بر برگزاری برخی رویدادهای در همین راستا مجمع جهانی اقتصاد رسما اعلام کرد نشست سالانه آن که قرار بود از 17 تا 21 ژانویه آینده...

در همین راستا مجمع جهانی اقتصاد رسما اعلام کرد نشست سالانه آن که قرار بود از 17 تا 21 ژانویه آینده در داووس سوئیس برگزار شود، به دلیل نگرانی‌های مربوط به شیوع سویه اومیکرون به تعویق افتاده است. Revealed: Next month’s gathering of global business and political leaders at the World Economic Forum’s annual summit in Davos, Switzerland, has been called off because of surging levels of the Omicron variant of COVID-19, delegates have been told today by the organisers.

— Mark Kleinman (@MarkKleinmanSky) December 20, 2021 Advertisement بر اساس بیانیه برگزارکنندگان نشست داووس، این دور از گردهمایی جهانی بازرگانان، سیاستمداران و دیپلمات‌ها، «اوایل تابستان» برگزار خواهد شد. شایان ذکر است که مجمع اقتصادی داووس سال گذشته به دلیل پاندمی کووید-19 لغو شد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تاکید چاووش‌اوغلو بر حمایت سازمان همکاری اسلامی از افغانستانوزیر امور خارجه ترکیه بر لزوم حمایت کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی از افغانستان و جلوگیری از فروپاشی اقتصاد این کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

امیرعبداللهیان بر حمایت ایران از مردم فلسطین و آزادی قدس تاکید کرددر دیدار با وزیر خارجه فلسطین امیرعبداللهیان بر حمایت ایران از مردم فلسطین و آزادی قدس تاکید کرد امیر عبداللهیان: اول ثابت کن ایرانی هستی خیلی دلت فلسطین رو می خواد تو با خانواده ات از ایران گورتو گم کن برو فلسطین از ارث پدری ات هر غلطی برای فلسطین کن باشه ببخشید به ایسنا بی ادبی نوشتم چون دیدم برای عبداللهیان خلایق هر چه لایق اش بود نثار اش کردم به ایسنا نگفتم امیر عبداللهیان: اول از خودت خانواده ات اجدادت بگو که قبل انقلاب در کجای جایگاه بودید از خودت بگو تا همه بدانند که فقیر بیچاره درمانده گدا گشنه بدبخت بودید ایرانی هم نیستید دین هم ندارید خداوند هم نمی دانید کیست چیست شماها نسل های مغول های چینی های وحشی ها هستید ایسنا عذر می خوام با شماها نبودم باید بگم تا دیگران که میان خودی نشان بدن بدانند مانند عبداللهیان خانواده هاشون جهان منطقه فلسطین همه گدا گشنه ها بدبخت ها بیچاره گان ایران و ایرانی ها هستند ایران ارباب سرور جهان منطقه رژیم ایران است همین بس برای عبداللهیان بفهم نادان

نامزد چپگرا و ۳۵ ساله؛ بوریچ با غلبه بر راست افراطی در انتخابات شیلی پیروز شدگابریل بوریچ، ۳۵ ساله و رهبر پیشین جنبش دانشجویی شیلی با کسب نزدیک به ۵۶ درصد آراء موفق شد خوزه آنتونیو کاست، نامزد راست افراطی را شکست دهد. او به این ترتیب جوان‌ترین رئیس‌جمهوری تاریخ شیلی و یکی از جوان‌ترین رهبران جهان خواهد بود. اسلام_دین_جهانی_است اسلام_یو_نړیوال_دین_دی اسلام يو نړيوال دین دی او هغه بايد يوازې د افغانستان تر پولو پورې محدود نه کړو. islamisaglobalideology Islam is a global Ideology, we should not limit it to the borders of Afghanistan. چنان شیلی رو سرویس کنه که به پینوشه بگن روحش شاد خدا به داد سگ و گربه‌های خیابوناشون برسه. مادورو .

تاکید وزیر خارجه مالزی بر توافق تجارت آزاد با ترکیهتاکید وزیر خارجه مالزی بر توافق تجارت آزاد با ترکیه وزیر خارجه مالزی بر تقویت مناسبات با ترکیه به ويژه در خصوص تجارت آزاد تاکید کرد.

تاکید آکار بر اهمیت حفط حقوق ترکمن‌ها در کرکوک عراقتاکید آکار بر اهمیت حفط حقوق ترکمن‌ها در کرکوک عراق وزیر دفاع ترکیه با تاکید بر اهمیت حفظ حقوق ترکمن‌ها در کرکوک عراق گفت آنکارا از نزدیک تحولات این منطقه را پی‌گیری می‌کند.

پوتین و مودی بر سر توسعه مشارکت دو جانبه توافق کردندرئیس‌جمهوری روسیه و نخست‌وزیر هند در تماسی تلفنی بر توسعه هر چه بیشتر روابط میان مسکو و دهلی نو تاکید کردند.