تاثیر منفی نرخ ارز بر حضور ایرانیان در مراسم بزرگداشت مولانا

13/12/2019 05:53:00 ب.ظ

تاثیر منفی نرخ ارز بر حضور #ایرانیان در مراسم بزرگداشت #مولانا

ایرانیان, مولانا

تاثیر منفی نرخ ارز بر حضور ایرانیان در مراسم بزرگداشت مولانا

رئیس اتحادیه گردشگری ترکیه در قونیه کاهش ارزش پول ایران را مهم‌ترین دلیل کاهش حضور شهروندان این کشور در مراسم امسال بزرگداشت مولانا در قونیه دانست. - خبرگزاری آناتولی

13.12.2019قونیه/محرم پورباقری/خبرگزاری آناتولیاؤزدال کاراحان، رییس اتحادیه گردشگری ترکیه در قونیه (TÜRSAB) در مصاحبه با بخش فارسی خبرگزاری آناتولی گفت: کاهش ارزش ریال و عدم مجوز سازمان هواپیمایی کشوری ایران به «ترکیش ایرلاینز» برای راه‌اندازی پرواز مستقیم به مقصد قونیه مانع حضور بیشتر ایرانیان در مراسم امسال بزرگداشت مولانا شده است.

وی همچنین با بیان اینکه شرکت هواپیمایی «ماهان‌ایر» ایران نیز تقاضای پرواز مستقیم با هواپیماهای غول پیکر خود به قونیه را داده است، اظهار داشت:«این درخواست نیز به دلیل شرایط خاص فرودگاه قونیه پذیرفته نشد. اجازه فرود هواپیماهای غول پیکر در این فروگاه داده نمی‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

پسر ۹ ساله بلژیکی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاهی در آمریکا پذیرفته شدپسر ۹ ساله بلژیکی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاهی در آمریکا پذیرفته شد والدین این کودک نابغه که در دانشگاهی در هلند تحصیل می کرد، به سی‌ان‌ان گفتند که پسر آنها قرار است در آمریکا در مقطع دکترای رشته مهندسی برق ادامه تحصیل دهد. باریکلا یاد خودم افتادم😀 دلم برا این بچه ها می سوزه، بچگیشون می سوزه و زندگی نمی کنن.

شمخانی:‌ 85 درصد از جانباختگان شهرستان‌های تهران در اعتراضات حضور نداشتند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimدبیر شورای عالی امنیت ملی در جریان دیدار با خانواده جان باختگان حوادث اخیر گفت:‌ بیش از 85 درصد از جانباختگان حوادث اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ‌یک از تجمع‌ها حضور نداشتند و به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیرسازمانی کشته شده‌‌اند. مرزهای بی شرفی جابجا شد باز شما مادر جنده ها مردم رو تو خیابون کشتید الان دارید میندازید گردن استکبار جهانی...بی شرف با سلاح سازمانی بسیج با شلیک تو سر کشته سدند مگه مردم عادی میتونن کلاشینکف بزارن تو جیب شلوارشون بلند شن از خونه بیان تو جمعیت و بعد به هم شلیک کنند؟

بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در هیچ تجمع اعتراضی حضور نداشته‌انددریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز با سفر به شهرستانهای غرب استان تهران با خانواده جان باختگان حوداث آبان ماه سال جاری دیدار کرد. كاش يه روز صبح بيدار بشيم و ببينيم تمام شما مسوولين نظام خفه خون گرفتيد با این چرندیات دست هایی که آغشته به خون مردم بیگناه شدن نمیتوان پاک کرد در آینده نزدیک پاسخگو خواهین بود، سرنوشت نازی ها در انتظار شماس ...َ

چند دستگی اصلاح‌طلبان ایران در قبال انتخابات پارلمانی آینده در پی اعتراض‌های اخیردر حالی که نظرات رهبران جریان اصلاح‌طلب در ایران دچار چنددستگی میان مخالفان با شرکت در انتخابات و

تایید وجود قرص در کیک‌های توزیع‌شده در چهار استانوجود قرص در برخی کیک‌های توزیع‌شده در استان‌های سیستان‌وبلوچستان، هرمزگان، قزوین و آذربایجان غربی تایید شد. زنده باد عنقلاب عسلامی 🤢🤢🤢🤢🤢 کیرم تو جد وابادشون یعنی حکومت فقط دیگه کم مونده مسلسل برداره بیاد خونه به خونه مردم رو قتل و عام کنه. این بیسکویت ها در کارخانه تولید و بسته بندی شدن . کارخانه های معتبر .

ویدیو..اقدام عناصر حزب الله و امل در به آتش کشیدن چادرهای معترضان در بیروتمنابع خبری روز پنجشنبه 12 دسامبر 2019 از آرامش نسبی شب گذشته در لبنان خبر دادند.این آرامش نسبی پس از تا جایی که میدونیم، این روش سعودی و وحشی‌های مورد حمایت بن‌سلمانه

رئیس اتحادیه گردشگری ترکیه در قونیه کاهش ارزش پول ایران را مهم‌ترین دلیل کاهش حضور شهروندان این کشور در مراسم امسال بزرگداشت مولانا در قونیه دانست.نظرات بیشتر آذر ۲۱, ۱۳۹۸ یک مقام ارشد نظامی آمریکا: شبه نظامیان مورد حمایت ایران در عراق در حال نزدیک شدن به «خط قرمز» هستند عکسی از بقایان تسلیحات ایرانی که توسط حوثی‌ها برای حمله به عربستان مورد استفاده قرار گرفت.خبرگزاری تسنیم ، دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز (پنج‌شنبه 21 آذر)‌ با سفر به شهرستان‌های غرب استان تهران با خانواده جان باختگان حوداث آبان ماه سال جاری دیدار کرد.به گزارش ایلنا، دریابان شمخانی در این دیدارها که در جوی صمیمی انجام شد؛ ضمن دلجوئی از خانواده جان باختگان از عزم مسئولان نظام  بر ای ترمیم سریع خسارت ها و کاهش آلام خانواده ی محترم شهدا و جان باختگان حوادث اخیر خبر داد و تاکید کرد؛ لازم است از همه ظرفیت های ملی برای تسریع در انجام این وظیفه ملی استفاده شود  دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ یک از تجمع‌های اعتراضی حضور نداشته‌اند و به صورت مشکوک با سلاح‌های  سرد و گرم غیر سازمانی کشته شده اند لذا اجرای پروژه کشته‌سازی از سوی معاندین در این منطقه قطعی است.

13.12. به گزارش رویترز، یک مقام ارشد نظامی آمریکا که نامش فاش نشده است، روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه هشدار داد که حملات راکتی شبه نظامیان مورد حمایت ایران در عراق به پایگاه‌هایی که میزبان نیروهای آمریکایی است، همه طرف‌ها را به سمت درگیری و ورود به مرحله‌ای غیرقابل کنترل نزدیک می کند.2019 قونیه/محرم پورباقری/خبرگزاری آناتولی اؤزدال کاراحان، رییس اتحادیه گردشگری ترکیه در قونیه (TÜRSAB) در مصاحبه با بخش فارسی خبرگزاری آناتولی گفت: کاهش ارزش ریال و عدم مجوز سازمان هواپیمایی کشوری ایران به «ترکیش ایرلاینز» برای راه‌اندازی پرواز مستقیم به مقصد قونیه مانع حضور بیشتر ایرانیان در مراسم امسال بزرگداشت مولانا شده است. شمخانی با بیان اینکه رسیدگی به این امور بر عهده کمیته‌های ویژه با مسئولیت استانداران گذاشته شده است، گفت: استانداران سراسر کشور با توجه به مطالبه جدی مقام معظم رهبری و تدابیر اعلام شده ایشان و همچنین اختیارات ویژه ای که از طرف رئیس جمهور محترم به انها واگذار شده می‌بایست با اقدامات جهادی، ضمن رسیدگی سریع به وضعیت خانواده شهدا و جان باختگان، با برنامه ای دقیق و هماهنگ نسبت به جبران و ترمیم خسارت های وارد شده به مردم اقدام کنند. وی همچنین با بیان اینکه شرکت هواپیمایی «ماهان‌ایر» ایران نیز تقاضای پرواز مستقیم با هواپیماهای غول پیکر خود به قونیه را داده است، اظهار داشت: «این درخواست نیز به دلیل شرایط خاص فرودگاه قونیه پذیرفته نشد. این آخرین مورد از حملات اخیر در پنج هفته گذشته به تاسیسات نظامی در عراق است که میزبان نیروهای ائتلاف به رهبری ایالات متحده است. اجازه فرود هواپیماهای غول پیکر در این فروگاه داده نمی‌شود.

افزایش نرخ دلار مهم‌ترین دلیل کاهش نسبی رغبت ایرانیان و آژانس‌های گردشگری برای سفر به قونیه است. بنابر این گزارش، این مقام آمریکایی افزود که این حملات توان نیروهای ائتلاف برای مبارزه با داعش را تضعیف می‌کند. البته شهروندان مقیم خارج از ایران حضور خوبی در مراسم امسال دارند و تعداد زیادی از ایرانیان حاضر از این قشر هستند». گفتنی است بسیاری از دوستداران و علاقه‌مندان مولانا جلال الدین رومی در هفتصد و چهل و ششمین سالگرد وفات وی و بزرگداشت مراسم «شب عروس» که امسال «وقت وفا» نامگذاری شده است به قونیه آمده اند. اما این حملات(درگذشته) کاملا پراکنده بودند، (اکنون) سطح پیچیدگی افزایش یافته و تعداد راکت‌هایی که به یک جای کوچک شلیک می‌شود، زیاد شده است و این موضوع برای ما بسیار نگران کننده است. برنامه های یازده روزه این مراسم به همت اداره کل فرهنگ و گردشگری استان قونیه از تاریخ 7 تا 17 دسامبر هر سال برگزار می‌شود. مراسم یادبود مولانا از سال 1937 تاکنون در قونیه برگزار شده و همه ساله ده ها هزار گردشگران و دوستدار مولانا بدین منظور به این شهر می‌آیند. این مقام نظامی گفت که شبه نظامیان مورد حمایت ایران در حال نزدیک شدن به خط قرمزی هستند که ائتلاف با قدرت به آن پاسخ خواهد داد، پاسخی که «نتیجه‌اش برای هیچ‌کس خوشایند نخواهد بود.

.