رومینا

رومینا

تاثیر غفلت اجتماعی و تحریک همسایگان در قتل رومینا

تاثیر غفلت اجتماعی و تحریک همسایگان در قتل #رومینا |آخرین تحولات ماجرای قتل رومینا از زبان معاون وزارت دادگستری

28/05/2020 09:23:00 ب.ظ

تاثیر غفلت اجتماعی و تحریک همسایگان در قتل رومینا |آخرین تحولات ماجرای قتل رومینا از زبان معاون وزارت دادگستری

محمود عباسی دبیر مجمع ملی کنوانسیون حقوق کودک در گفت‌وگو با خبر تصویری ایرنا ۲۴ از موفقیت پدر رومینا در جلب اطمینان قاضی و رومینا برای بازگشت به خانه گفت.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایرنا »

قاتل اصلی رومینا_اشرفی،خامنه ای پهلوی رجوی شریتمداری سازگارا خاتمی و دیگر بیگانگان جاهلان این و آن روی فرقه فارسیسم اند که باهویت دروغین و علوم شئونیزم فارسی تحمیلی بساط فرقه فارسیسم مخل مزاحم مانع ایرانیانند نمی گذارند ایرانیان با علوم طبیعی اصلشان زندگی حقیقی داشته باشند. این قتل جزء وحشیانه ترین جنایت های تاریخ بشریته.

مادر رومینا اشرفی: شوهرم می‌گفت به رومینا یاد بده خودش را حلق آویز کندAlinejadMasih DehkordiMaryam روزی خواهد آمد دختران سرزمینم مو های خود را در دستان باد میسپارند، عشقشان را میبارند بر فراز ایرانم، می شکنند این سکوت خوفناک خیابان را با خندهایشان. بی گمان کوچه پس کوچه های خاکستری سرزمینم رنگ و عطر بهار به خود میگیرند. بزرگ ترین آرزویم این است. دختر_ایران ایران AlinejadMasih DehkordiMaryam عکس اون باباشو کسی نداره ببینیم چ هیولای بوده؟ AlinejadMasih DehkordiMaryam رومینا به ایران و ایرانی مربوط میشه درباره GeorgeFloyd هموطن خودتون نظری ندارید؟

واکنش روحانی به قتل رومینا اشرفی/صدور دستور تسریع در رسیدگی به لوایح منع خشونتخشونت در ماهیت هویت دروغین،من منیت مندرآوردی و علوم بی استعدال بی منطق فارسیعربی شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران از اواخرساسانیان تا به امروز بر ایرانیان تحمیلی بنیان شده باید این تشگیلات جاهلیت شئونیزم فارسی تحمیلی فرقه فارسیسم ازبیخ و بن حذف و براندازی و نابود شود

ربیعی: اتفاقات سریع در جامعه ایران موجب خواهد شد رومینا فراموش شود

هفت کشته در حمله موشکی حوثی‌ها به یک مقر نظامی در یمندر حمله موشکی حوثی‌ها به مرکز فرماندهی موقت در مارب یمن٬ هفت تن کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

هشدار دیده‌بان حقوق بشر در مورد خطر کووید ۱۹ در زندان‌ها | DW | 27.05.2020به گزارش سازمان دیده‌بان حقوق بشر خطر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ بیش از پیش زندانیان، زندانبان‌ها و همچنین خانواده‌های آنها را تهدید می‌کند. در سراسر جهان حدود ۱۱ میلیون نفر در زندان‌ به سر می‌برند.

توقیف قایق صدها پناه‌جو در کانال مانش؛ بریتانیا در پی بازگرداندن پناه‌جویان استaidaghajar انگلیس هم دیگه پر