تائید خودکشی دختر سفیر ایران در روسیه با پخش یک ویدئو

24/10/2019 04:22:00 ب.ظ

اینترفاکس روسیه در مطلبی به نقل از منبع مطلع نوشته است عارفه سنایی، ۲۸ ساله ودختر مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه که خودکشی کرده، مبتلا به افسردگی بوده و درحال استفاده از داروهای ضد افسردگی بوده که از سوی پزشکان ایرانی برای او تجویز می‌شده است. اخبار_ایران

افسردگیبوده که  از سوی پزشکان ایرانی برای او تجویز می‌شده است. این منبع تاکید کرده که هرگز خانم سنایی روانپزشکی را در روسیه ندیده است.در این گزارش به نقل از  کانال ۱۱۲ تلگرام آمده که  بدن این زن بیرون آپارتمانش در خیابان «پودسنسکی لان» پیدا شده است. همچنین براساس این اطلاعات خانم عارفه سنایی در میان دو کشور ایران و روسیه مرتب در حال رفت و آمد بوده است، اما او چهار ماه گذشته را در روسیه گذرانده است.

در این گزارش نوشته شده  بازرسان صحنه خودکشی  هیچ یادداشتی  پیدا نکرده‌اند و ابتدا سفارت ایران در روسیه خبرهای خودکشی دختر سفیر ایران در روسیه را تکذیب کرده است: « گفتند «واقعیت ندارد» و این دختر جوان در اثر حمله قلبی فوت کرده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

چرا این اتفاق برای دختر سفیر ایران توی یه کشور دیگه نیفتاده؟ چرا روسیه؟؟ این وضعه روحی روانیه بچه متصلاست وای به حاااااال مردم بدبخت

ادامه تحقیقات استیضاح؛ سفیر آمریکا در اوکراین گروکشی دولت ترامپ را تائید می‌کندادامه تحقیقات استیضاح ؛ سفیر آمریکا در اوکراین گروکشی دولت ترامپ را تائید می‌کند تا کنون شواهدی در باره فساد جو و هانتر بایدن دیده نشده است. ادعای مداخله اوکراین در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ به سود دموکرات ها نیز رد شده است.

کمپین حرف می‌زنم برای شکستن تابوی افسردگی؛ ۱۰ میلیون نفر در خطر خودکشیبا یه ضرب و تقسیم ساده ها؟ الان همه مردمو چک کردی؟

محکومیت ۱۶ تن به اعدام در بنگلادش در پرونده آزار جنسی و قتل دختر جوانمدیر یک مدرسه مذهبی در بنگلادش و ۱۵ تن دیگر به دلیل برنامه ریزی و شرکت در قتل یک دختر نوجوان به اعدام محکوم شده‌اند.

سفیر آمریکا در اوکراین در تضاد کامل با ترامپ سخن گفتویلیام تایلر، سرپرست سفارت آمریکا در اوکراین که برای ادای توضیحات به کنگره احضار شده بود گفته کمک نظامی آمریکا و درخواست دیدار رئیس جمهوری اوکراین با دونالد ترامپ، هر دو به اعلان رسمی تحقیقات علیه رقیب انتخاباتی آقای ترامپ مشروط شده بوده است. این در حالی است که آقای ترامپ و کاخ‌سفید تاکید دارند که 'گروکشی سیاسی' با هدف کمک به ستاد انتخاباتی آقای ترامپ رخ نداده است. اوکراینیها درزد و بند مالی و پورسانت بادموکراتها بوده اند که جناب ترامپ پرونده ی رسوایی مالیشون رابرملا کرده است. خداوند یاریگر جناب ترامپ متعهد مسیحی راستگو و باصداقت باشد,دموکراتها انسان راستگو و یک رو ویکرنگ و باصداقت در سیاست امریکا ندیده اند وبه همین علت بادغل بازی هاشان ,جناب ترامپ هماهنگ نیست. ورق بر علیه ترامپ برگشته.... و کنگره ترامپ را استیضاح و برکنار میکنه.... آمریکا، ایران و سوریه نیست که دو تا دیکتاتور 30 سال خون مردمو بمکند و مجلس و دادگاه هم جرات نکنند که خامنه ای را استیضاح کنند

تکرار ادعاهای وزیر دفاع آمریکا علیه ایرانتکرار ادعاهای وزیر دفاع آمریکا علیه ایران: *حمله به آرامکو یک نمونه از اقدامات مخرب ایران بود *آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست، اما اگر لازم باشد، آماده است تا این کار را انجام دهد *ایران دریانوردی بین‌المللی در منطقه خلیج (فارس) را تهدید می‌کند

فوت جوان ۳۲ ساله در تصادف جاده مخصوص کرجسخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در اثر برخورد یک دستگاه تویوتا کمری با یک تریلر باری، راننده تویوتا جان خود را از دست داد.

اینترفاکس روسیه در مطلبی به نقل از منبع مطلع نوشته است عارفه سنایی، ۲۸ ساله و دختر مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه که خودکشی کرده، مبتلا به افسردگی بوده و در حال استفاده از داروهای افسردگی بوده که  از سوی پزشکان ایرانی برای او تجویز می‌شده است.بخش انگلیسی صدای آمریکا - دیپلمات ارشد ایالات متحده در اوکراین به مقام ها در مجلس نمایندگان آمریکا می گوید به او گفته شده بود که کاخ سفید تنها زمانی کمک های نظامی به اوکراین را آزاد خواهد کرد که کی‏‌یف آشکارا قول دهد درباره دموکرات ها و جو و هانتر بایدن تحقیق می کند.«به افسردگی می‌گویند سرماخوردگی روانی؛ یعنی به اندازه سرماخوردگی رایج است.Aa دادگاهی در بنگلادش مدیر یک مدرسه مذهبی و ۱۵ تن دیگر را به اتهام برنامه‌ریزی و شرکت در قتل یک دختر نوجوان به اعدام محکوم کرده است.

این منبع تاکید کرده که هرگز خانم سنایی روانپزشکی را در روسیه ندیده است. در این گزارش به نقل از  کانال ۱۱۲ تلگرام آمده که  بدن این زن بیرون آپارتمانش در خیابان «پودسنسکی لان» پیدا شده است. تیلور این باور را تکرار کرد که منوط کردن کمک های نظامی بسیار لازم برای اوکراین به تعهد کی‏‌یف به انجام تحقیقات درباره فساد ادعایی جو بایدن و حزب دموکرات «دیوانگی» بود. همچنین براساس این اطلاعات خانم عارفه سنایی در میان دو کشور ایران و روسیه مرتب در حال رفت و آمد بوده است، اما او چهار ماه گذشته را در روسیه گذرانده است.» او تئاتر خوانده است و دستی در نمایش‌نامه‌نویسی و بازیگری دارد. در این گزارش نوشته شده  بازرسان صحنه خودکشی  هیچ یادداشتی  پیدا نکرده‌اند و ابتدا سفارت ایران در روسیه خبرهای خودکشی دختر سفیر ایران در روسیه را تکذیب کرده است: « گفتند «واقعیت ندارد» و این دختر جوان در اثر حمله قلبی فوت کرده است.» هانتر بایدن عضو هیات مدیره شرکت گاز اوکراین، بوریسما، بود. با این حال بعدتر ویدئویی که از محل افتادن او گرفته شده، خودکشی‌اش را تایید کرده است. وقتی او این درخواست را رد کرد، مهاجمان روی وی نفت سفید ریختند و او را آتش زدند.

برنامه تلویزیونی « Ren» فیلمی از محل افتادن دختر سفیر روسیه پخش کره است. تا کنون شواهدی در باره فساد جو و هانتر بایدن دیده نشده است. خود او هم با آن گلاویز شده بود. براساس این گزارش، او از پنجره خانه‌اش در خیابان «پودسنسکی لان» خود را به بیرون پرتاب کرده است. ظاهرا خانم سنایی در حال سقوط به ماشینی که پارک شده برخورد کرده و پس از به روی زمین افتاده و جان باخته است. به گفته تیلور، ساندلند اذعان کرده که اشتباه بود به مقام های اوکراینی بگوید ملاقات زلنسکی در کاخ سفید در گرو وعده علنی انجام تحقیقات است. . این اعداد از محاسبه آمار و اطلاعاتی به دست آمده است که «مریم رسولیان»، رییس «انجمن روان‌پزشکان ایران» هفته گذشته ارایه داد.