تائید خودکشی دختر سفیر ایران در روسیه با پخش یک ویدئو

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

اینترفاکس روسیه در مطلبی به نقل از منبع مطلع نوشته است عارفه سنایی، ۲۸ ساله ودختر مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه که خودکشی کرده، مبتلا به افسردگی بوده و درحال استفاده از داروهای ضد افسردگی بوده که از سوی پزشکان ایرانی برای او تجویز می‌شده است. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اینترفاکس روسیه در مطلبی به نقل از منبع مطلع نوشته است عارفه سنایی، ۲۸ ساله و دختر مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه که خودکشی کرده، مبتلا به افسردگی بوده و در حال استفاده از داروهایبوده که از سوی پزشکان ایرانی برای او تجویز می‌شده است. این منبع تاکید کرده که هرگز خانم سنایی روانپزشکی را در روسیه ندیده است.

در این گزارش به نقل از کانال ۱۱۲ تلگرام آمده که بدن این زن بیرون آپارتمانش در خیابان «پودسنسکی لان» پیدا شده است. همچنین براساس این اطلاعات خانم عارفه سنایی در میان دو کشور ایران و روسیه مرتب در حال رفت و آمد بوده است، اما او چهار ماه گذشته را در روسیه گذرانده است. در این گزارش نوشته شده بازرسان صحنه خودکشی هیچ یادداشتی پیدا نکرده‌اند و ابتدا سفارت ایران در روسیه خبرهای خودکشی دختر سفیر ایران در روسیه را تکذیب کرده است: « گفتند «واقعیت ندارد» و این دختر جوان در اثر حمله قلبی فوت کرده است.

با این حال بعدتر ویدئویی که از محل افتادن او گرفته شده، خودکشی‌اش را تایید کرده است. برنامه تلویزیونی « Ren» فیلمی از محل افتادن دختر سفیر روسیه پخش کره است. براساس این گزارش، او از پنجره خانه‌اش در خیابان «پودسنسکی لان» خود را به بیرون پرتاب کرده است. ظاهرا خانم سنایی در حال سقوط به ماشینی که پارک شده برخورد کرده و پس از به روی زمین افتاده و جان باخته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا این اتفاق برای دختر سفیر ایران توی یه کشور دیگه نیفتاده؟ چرا روسیه؟؟

این وضعه روحی روانیه بچه متصلاست وای به حاااااال مردم بدبخت

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه تحقیقات استیضاح؛ سفیر آمریکا در اوکراین گروکشی دولت ترامپ را تائید می‌کندادامه تحقیقات استیضاح ؛ سفیر آمریکا در اوکراین گروکشی دولت ترامپ را تائید می‌کند تا کنون شواهدی در باره فساد جو و هانتر بایدن دیده نشده است. ادعای مداخله اوکراین در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ به سود دموکرات ها نیز رد شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کمپین حرف می‌زنم برای شکستن تابوی افسردگی؛ ۱۰ میلیون نفر در خطر خودکشیبا یه ضرب و تقسیم ساده ها؟ الان همه مردمو چک کردی؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محکومیت ۱۶ تن به اعدام در بنگلادش در پرونده آزار جنسی و قتل دختر جوانمدیر یک مدرسه مذهبی در بنگلادش و ۱۵ تن دیگر به دلیل برنامه ریزی و شرکت در قتل یک دختر نوجوان به اعدام محکوم شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در اوکراین در تضاد کامل با ترامپ سخن گفتویلیام تایلر، سرپرست سفارت آمریکا در اوکراین که برای ادای توضیحات به کنگره احضار شده بود گفته کمک نظامی آمریکا و درخواست دیدار رئیس جمهوری اوکراین با دونالد ترامپ، هر دو به اعلان رسمی تحقیقات علیه رقیب انتخاباتی آقای ترامپ مشروط شده بوده است. این در حالی است که آقای ترامپ و کاخ‌سفید تاکید دارند که 'گروکشی سیاسی' با هدف کمک به ستاد انتخاباتی آقای ترامپ رخ نداده است. اوکراینیها درزد و بند مالی و پورسانت بادموکراتها بوده اند که جناب ترامپ پرونده ی رسوایی مالیشون رابرملا کرده است. خداوند یاریگر جناب ترامپ متعهد مسیحی راستگو و باصداقت باشد,دموکراتها انسان راستگو و یک رو ویکرنگ و باصداقت در سیاست امریکا ندیده اند وبه همین علت بادغل بازی هاشان ,جناب ترامپ هماهنگ نیست. ورق بر علیه ترامپ برگشته.... و کنگره ترامپ را استیضاح و برکنار میکنه.... آمریکا، ایران و سوریه نیست که دو تا دیکتاتور 30 سال خون مردمو بمکند و مجلس و دادگاه هم جرات نکنند که خامنه ای را استیضاح کنند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تکرار ادعاهای وزیر دفاع آمریکا علیه ایرانتکرار ادعاهای وزیر دفاع آمریکا علیه ایران: *حمله به آرامکو یک نمونه از اقدامات مخرب ایران بود *آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست، اما اگر لازم باشد، آماده است تا این کار را انجام دهد *ایران دریانوردی بین‌المللی در منطقه خلیج (فارس) را تهدید می‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فوت جوان ۳۲ ساله در تصادف جاده مخصوص کرجسخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در اثر برخورد یک دستگاه تویوتا کمری با یک تریلر باری، راننده تویوتا جان خود را از دست داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »