تائید حکم قطع دست «سه سارق» در ارومیه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حکم قطع چهار انگشت دست راست سه زندانی متهم به سرقت در زندان ارومیه در شعبه ١٣ دیوان عالی کشور تأیید و برای اجرا ابلاغ شد. آنها در یک پرونده مشترک ازسوی شعبه ١ دادگاه کیفری یک ویژه اطفال ونوجوانان ارومیه محاکمه و به چنین مجازاتی محکوم شده‌اند. اخبار_ایران

استان‌وایر- حکم قطع چهار انگشت دست راست سه زندانی متهم به سرقت در زندان ارومیه در شعبه ١٣ دیوان عالی کشور تأیید و برای اجرا ابلاغ شد.این سه زندانی در یک پرونده مشترک از سوی شعبه ١ دادگاه کیفری یک ویژه اطفال و نوجوانان ارومیه محاکمه و به چنین مجازاتی محکوم شده‌اند.مجازات سرقت در ایران براساس قوانین اسلامی می‌تواند منجر به قطع چهار انگشت شود.

اجرای این حکم در سال‌های اخیر در برخی از شهر‌های ایران با انتقاد‌ها و اعتراض‌های فراوانی همراه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کثافتای وحشی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا حکم زندان برای شرکت در تجمعات موجب اخراج از دانشگاه می‌شود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پرونده نجفی، عادی بود/حکم اعدام زم، اولیه و در حال بررسی استرئیس دیوان عالی کشور: *پرونده نجفی، عادی بود *حکم اعدام زم، اولیه و در حال بررسی است *در صورت تایید حکم دادگاه در شعب دیوان عالی کشور، این حکم لازم‌الاجرا خواهد بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرنوشت روحانیون مخالف حجاب اجباری؛ از صدور حکم اعدام تا طرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه ۱۵۰ نفره: حکم اعدام افکاری و فرمان کشتار آبان‌ یک مرکز داشت | DW | 17.09.2020گروهی از فعالان سیاسی، مدنی و حقوق بشری در بیانیه‌ای که منتشر کردند، گفتند فرمان اعدام نوید افکاری از همان مرکزی آمد که حکم شلیک و کشتار صدها نفر از معترضین آبان ماه ۹۸ را صادر کرده بود و هدفی جز ارعاب مردم نداشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تقاضای اعاده دادرسی حکم اعدام حیدر قربانی رد شد؛ سایه شوم اعدام بر سر یک زندانی دیگرتقاضای اعاده دادرسی حکم اعدام حیدر_قربانی رد شد؛ سایه شوم اعدام بر سر یک زندانی دیگر درخواست اعاده دادرسی وکیل مدافع حیدر قربانی، زندانی سیاسی محکوم به اعدام، توسط دیوان عالی کشور رد شد و این زندانی سیاسی نیز در معرض خطر اجرای حکم اعدام قرار گرفته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا دو نهاد و ۴۵ فرد مرتبط با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را تحریم کردآمریکا دو نهاد و ۴۵ فرد مرتبط با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را به اتهام دست داشتن در تهدید مخالفان در داخل و خارج ایران در فهرست تحریم‌های ثانویه خود قرار داد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »