تأیید تعلیق فیس‌بوک ترامپ؛ رئیس جمهوری سابق آمریکا با وبسایت جدید آمد

05/05/2021 06:27:00 ب.ظ

تأیید تعلیق فیس‌بوک ترامپ؛ رئیس جمهوری سابق آمریکا با وبسایت جدید آمد بیشتر بخوانید🔽

دونالد ترامپ, فیسبوک

تأیید تعلیق فیس‌بوک ترامپ؛ رئیس جمهوری سابق آمریکا با وبسایت جدید آمد بیشتر بخوانید🔽

او در این پلاتفورم که ساختار آن به وبلاگ شبیه است، اما قابلیت کامنت گذاشتن و تعامل با نویسنده را ندارد، بیانیه‌ها و فیلم‌هایی را منتشر می‌کند که کاربران می‌توانند آنها را پسند کرده و در رسانه‌های اجتماعی دیگر همرسان کنند.

فاکس‌نیوز در این زمینه از قول یک کارشناس گفته است که این سامانه به ترامپ امکان می‌دهد تا با طرفداران خود بهتر ارتباط برقرار کند، اما برخی از طرفداران او گفته‌اند که برای دونالد ترامپ داشتن حساب فیس‌بوک به هدف نامزدی در انتخابات سال ۲۰۲۴ ضروری است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کاخ سفید با نگرانی «خشونت در قدس شرقی» را رصد می‌کندسخنگوی کاخ سفید از پیگیری حوادث خشونت‌بار در قدس شرقی خبر داده و از محکوم کردن اسرائیل اجتناب کرد. - خبرگزاری آناتولی

دولت بایدن اعضای خانواده‌های جداشده در مرز آمریکا با مکزیک را به هم می‌رساندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. احتمالا جنازه هاشون

مرکز ژُرژ پُمپیدو در پاریس با نمایش آثار عباس کیارستمی فعالیت‌های پساقرنطینه‌ای خود را آغاز می‌کندمرکز مرکز فرهنگی و هنری ژرژ پمپیدو در پاریس از ۱۹ مه و هم‌زمان با بازگشایی مراکز فرهنگی و هنری در فرانسه که با کاهش تدریجی محدودیت‌های کرونایی امکان‌پذیر می‌شود، میزبان آثار عباس کیارستمی خواهد بود.

مرگ قاتل زنجیره‌ای زنان در فرانسه؛ «دیوِ آردن» رازهای زیادی را با خود به گور برداو مونیک اولیویه، همسر سومش را شریک جرم خود ساخت. آنها با هم قرار گذاشتند که مرد، شوهر اول زنش را بکشد و زن نیز به او کمک کند تا همسری باکره برایش بیابد.

چین در اقدامی تلافی‌جویانه تعامل تجاری با استرالیا را به حال تعلیق درآوردتنش میان دو کشور این هفته باز هم تشدید شد زیرا استرالیا اعلام کرد ممکن است قرارداد جنجالی اجاره ۹۹ ساله بندر داروین به یک شرکت چینی را لغو کند. چینی ها اساتید حسابداری هستند و هر نقطه ای از دنیا را میتونن کرایه کنند برای مدت‌های زیاد استرالیا خدا به شما کمک کن.لطف خداست چین باشماقطع ارتباط کرد.دستی به سر ما ملت ایران بکشید.انشاالله چین از ایران هم وجود منحوس خود را گم وگور کند.آمین.

در روز قدس با دعا برای آزادی قدس شریف یاد مردم مظلوم فلسطین را پاس می‌داریمرییس جمهور با اشاره به افتتاح طرح‌های ملی وزارت‌خانه‌های علوم و آموزش و پرورش در شصت و ششمین هفته از پنج‌شنبه‌های افتتاح، گفت: این افتتاح‌ها نشان داد که کشور ما در طول ۸ سال، حرکت و پیشرفت خوبی در زمینه علم و دانش داشته و رسیدن از رتبه ۲۱ به رتبه ۱۵ جهانی به این معنی است که دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران فعال و پویا هستند.

در این صفحه تاکنون فرسته‌هایی با مضمون ادعای رئیس جمهوری پیشین آمریکا مبنی بر بروز تقلب در انتخابات ریاست جمهوری اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شده است.سخنگوی کاخ سفید از پیگیری حوادث خشونت‌بار در قدس شرقی خبر داده و از محکوم کردن اسرائیل اجتناب کرد.Share via Email Print this page بخش انگلیسی صدای آمریکا - دولت جو بایدن روز دوشنبه اعلام کرد چهار خانواده‌ای که اعضای آنها در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ در مرز مکزیک از هم جدا شده‌بودند، این هفته به هم خواهند پیوست؛ اقدامی که الخاندرو مایورکاس، وزیر امنیت میهن ایالات متحده آمریکا آن را «تازه آغاز» تلاش‌های گسترده‌تری می‌خواند.Aa مرکز فرهنگی و هنری ژرژ پمپیدو در پاریس از ۱۹ مه و هم‌زمان با بازگشایی مراکز فرهنگی و هنری در فرانسه که با کاهش تدریجی محدودیت‌های کرونایی امکان‌پذیر می‌شود، میزبان آثار عباس کیارستمی خواهد بود.

فاکس‌نیوز در این زمینه از قول یک کارشناس گفته است که این سامانه به ترامپ امکان می‌دهد تا با طرفداران خود بهتر ارتباط برقرار کند، اما برخی از طرفداران او گفته‌اند که برای دونالد ترامپ داشتن حساب فیس‌بوک به هدف نامزدی در انتخابات سال ۲۰۲۴ ضروری است. هم‌رسانی این مطلب: .05.