بی‌خبری پایداری‌ها و شورای ائتلاف از لیست واحد

18/02/2020 10:01:00 ب.ظ

تهران- ایرناپلاس- هرچند برخی رسانه‌ها از توافق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری برای ارائه لیست واحد خبر می‌دهند، اما برخی اعضای هر دو طیف چون روستا آزاد، چمران و رضوانی از لیست واحد اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

حالا مهدی چمران به خبرنگار ایرناپلاس می‌گوید: در حال حاضر اطلاعات جدیدی در دست نیست؛ نه بنده و نه شخص دیگری اطلاعات تازه‌ای ندارد. غلامحسین رضوانی، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری نیز دراین‌باره به خبرنگار ایرناپلاس می‌گوید: تاکنون خبر رسمی دراین‌باره منتشرنشده و من هم چیزی در این زمینه نشنیدم. رضا روستا آزاد، عضو هیئت انتخاب لیست شورای ائتلاف ضمن تأیید خبر جلسه مشترک میان اعضای شورای ائتلاف و اعضای جبهه پایداری از جزئیات آن اظهار بی‌اطلاعی می‌کند. در تماس با محسن پیر هادی، سخنگوی شورای ائتلاف هم فرد پاسخگو اعلام کرد وی در جلسه‌ای در همین خصوص است، اما درباره ارائه لیست واحد اطلاعاتی در اختیار خبرنگار ایرناپلاس قرار نداد.  

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

غیبت قالیباف در همایش اقشار ائتلاف نیروهای انقلاب/ رسیدن به لیست واحد هنوز بی‌نتیجه مانده استمحمدباقر قالیباف سرلیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که از روز گذشته (۲۸ بهمن) وارد گفت‌وگو با جبهه پایداری 'برای رسیدن به وحدت حداکثری' شده است، امروز نیز برخلاف اعلام قبلی در همایش اقشار حامی شورای ائتلاف حاضر نشد. میگن یارو تپه نارید نگذاشته شده حکایت سردار دکتر خلبان شهردار قالیباف این آخرین تپه که خیلی استراتژیک هست تپه نمایندگی مجلس به این تپه هم ترکمون بزن ببینیم چی از کار در میاد قالیباف؟؟؟؟؟ چه مجلسی شود این مجلس؟ حتما و مطمینا جزو انتصابیهاس

اختصاصی/آقاتهرانی: مذاکرات ادامه دارد/ امیدواریم به لیست واحد برسیم- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimحجت‌الاسلام آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری گفت که مذاکرات این جبهه با ائتلاف شورای نیروهای انقلاب همچنان ادامه دارد و او امیدوار است که لیست واحد نهایتاً حاصل شود. وقت هست تا جمعه غروب استاد عزیز آقا تهرانی استاد آقا تهرانی عزیز

کشتی متروکه پس از یکسال سرگردانی در اقیانوس از ساحل ایرلند سر در آوردکشتی باری آلتا در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ هنگامی که از یونان به سمت هائیتی می‌رفت به دلیل نقص فنی از حرکت باز ایستاد.

از درس فارسی تا فرش قرمز؛ ۱۱ نکته در باره برلیناله ۲۰۲۰ | DW | 18.02.2020جشنواره فیلم برلین در این دوره هفتادمین سالگرد بنیان‌گذاری خود را جشن می‌گیرد. برلیناله ۲۰۲۰ با نگاه و رویکردی تازه به آثار سینمایی برگزار می‌شود. ۱۱ نکته مهم که در باره این دوره از جشنواره باید دانست. یکی از بهترین اتفاق های آخر هرسال دنبال کردن برلیناله است.اما همچنان برای من فستیوال کن همیشه خوراکِ فیلمی و هنریِ بیشتری داشت.البته از خیلی وقت پیش بحث رسانه ها روی تغییر مدیر فستیوال و تغییرات احتمالی فستیوال بوده و باید ببینیم امسال چجوری پیش میره برلیناله

دخالت جمهوری اسلامی در امور دیگر کشورها از چه روزی آغاز شد؟سید حسن نصرالله: مرحله جدید در منطقه، مستلزم آن است که ملت های منطقه برای رویارویی اساسی آماده شوند. ما در برابر رویارویی قرار داریم که گریزی از آن نیست. انشالله نابودی اسراییل نزدیک است از زمانی که فهمید دور تا دور ایران پایگاه های آمریکا محاصرش کردند. The Irony ازهمان روزهای اول..حیاتش باسمپاشی برای مردم عراق ودرنهایت جنگ هشت ساله که بعنوا برکت هم ازآن یاد کردند والی امروز...

سه امتیاز از دست پرسپولیس سر خورد/ شاگردان گل‌محمدی ضعیف در دفاعتیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا، برابر میزبانش شارجه امارات به تساوی دو بر دو رسید.

صبح امروز یک خبرگزاری به نقل از خبرنگارش از توافق جبهه پایداری و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای ارائه یک لیست واحد خبر داد و افزود که جزئیات این توافق صبح امروز سه شنبه اعلام می‌شود.به گزارش ایسنا، پیش از این قرار بود محمدباقر قالیباف با سخنرانی در همایش اقشار حامی ائتلاف نیروهای انقلاب که در مرکز همایش‌های تهران برگزار شد آخرین مواضع انتخاباتی خود را اعلام کند اما وی در این نشست حاضر نشد و به جای او سیدرضا تقوی دیگر کاندیدای انتخابات مجلس از تهران سخنرانی کرد.خبرگزاری تسنیم ضمن تایید ادامه رایزنی‌ها با شورای ائتلاف برای رسیدن به لیست واحد، گفت: ما با دوستان خود در شورای ائتلاف در حال رایزنی هستیم تا ان‌شاالله به یک لیست واحد برسیم چون واقعاً همانطور که پیش از این گفته بودیم دلمان می‌خواهد جبهه انقلاب یک لیست واحد داشته باشد.Aa گارد ساحلی ایرلند می گوید طوفان دنیس یک کشتی متروکه را که بیش از یک سال در اقیانوس اطلس رها شده بود به ساحل جنوبی کشور آورده است.

حالا مهدی چمران به خبرنگار ایرناپلاس می‌گوید: در حال حاضر اطلاعات جدیدی در دست نیست؛ نه بنده و نه شخص دیگری اطلاعات تازه‌ای ندارد. غلامحسین رضوانی، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری نیز دراین‌باره به خبرنگار ایرناپلاس می‌گوید: تاکنون خبر رسمی دراین‌باره منتشرنشده و من هم چیزی در این زمینه نشنیدم. چمران در این نشست با انتقاد از ارائه لیست‌های متعدد از سوی جریان اصولگرایی اظهار کرد: متاسفانه به رغم همه تلاش‌ها به نتیجه مثبتی نرسیدیم و چندان امیدی هم نیست اما امیدوارم خدا به ما کمک کند که بتوانیم به وحدت برسیم. رضا روستا آزاد، عضو هیئت انتخاب لیست شورای ائتلاف ضمن تأیید خبر جلسه مشترک میان اعضای شورای ائتلاف و اعضای جبهه پایداری از جزئیات آن اظهار بی‌اطلاعی می‌کند. امیدواریم نهایتاً بتوانیم لیست واحد مورد تایید جبهه انقلاب را تنظیم کنیم. در تماس با محسن پیر هادی، سخنگوی شورای ائتلاف هم فرد پاسخگو اعلام کرد وی در جلسه‌ای در همین خصوص است، اما درباره ارائه لیست واحد اطلاعاتی در اختیار خبرنگار ایرناپلاس قرار نداد. هرکس که نباید یک لیست بدهد.   چندی قبل، چهره‌های اصولگرا از تشکیل «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی» به‌عنوان سازوکاری برای معرفی نامزدها در انتخابات مجلس یازدهم خبر دادند. طوفان دنیس که سرعت بادهای آن به ۱۱۰ کیلومتر در ساعت می رسید باعث شده است که این کشتی باری متروکه به ساحل جنوبی ایرلند برسد.

حتی گفته شد حدود ۹۰ نفر از محمدباقر قالیباف تا چهره‌های جبهه پایداری‌ها و نیروهای نزدیک به محمود احمدی‌نژاد برای قرار گرفتن در لیست ائتلافی آنها اعلام آمادگی کرده‌اند؛ اما دیری نگذشت که با اعلام لیست پایداری‌ها رشته وحدت اصولگرایان پاره شد. البته پایداری‌ها شرط همکاری با شورای ائتلاف را حضور نیروهای خود در لیست قرار داده بودند تا در صورت عدم تحقق آن از ائتلاف خارج شوند. در همین راستا غلامعلی حدادعادل، رئیس شورای ائتلاف خطاب به مرتضی آقاتهرانی، سرلیست پایداری در لیست مستقلشان نوشت: «شورا حتی تصویب کرد که بعضی افراد مناسب مجلس را که احتمالاً نام آنها در لیست پایداری نیز خواهد آمد با رأی شورای ائتلاف در لیست خود بگنجاند. امید است با این توضیح، بر مردم شریف تهران معلوم شده باشد که قبول پیشنهاد جبهه پایداری نه‌تنها به حصول وحدت نمی‌انجامید بلکه خود عامل تفرقه و از بین رفتن شورای ائتلاف می‌بود، زیرا اختیار تعیین ۲۴ نفر از ۳۰ نفر تنها به یک حزب واگذار می‌شد.» هرچند آقاتهرانی اظهارات حدادعادل را بی‌پاسخ نگذاشت.

بااین‌حال، طی هفته گذشته و با به کار افتادن روزشمار انتخابات مجلس یازدهم فعالان این جریان برای وحدت از بزرگان طلب ورود و پادرمیانی کردند. .