بی سر در و نشانه؛ این‌جا معروف‌ترین کنیسه یهودیان در تهران است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

شهروند‌خبرنگار ایران‌وایر: این عکس‌ها را هفته گذشته از کنیسه «یوسف‌آباد» که یکی از مهم‌ترین کنیسه‌های تهران است، گرفتم. به اماکن اقلیت‌های مذهبی اجازه نصب تابلوهای بزرگ داده نمی‌شود. اقلیت‌های_مذهبی شهروند‌خبرنگار

ایران اخبار, ایران سرفصلها

» برگزار شد،‌ شرکت‌کنندگان هم‌زیستی جامعه اقلیت‌های ایرانی را در قالب گزارش، عکس و ویدیو روایت کردند. این مطلب یکی از مطالب برگزیده این مسابقه است.

نویسنده چند عکس از کنیسه «یوسف‌آباد» که یکی از معروف‌ترین کنیسه‌های تهران است، برای «ایران‌وایر» ارسال کرده و شرحی کوتاه نوشته است؛ متنی که به روشنی نگاه تبعیض‌آمیز حکومت به اقلیت‌های مذهبی را نشان می‌دهد.این عکس‌ها را هفته گذشته از کنیسه «یوسف‌آباد» که یکی از مهم‌ترین کنیسه‌های تهران است، گرفتم. به اماکن اقلیت‌های مذهبی اجازه نصب تابلوهای بزرگ داده نمی‌شود و اغلب کلیساها، کنیسه‌ها و معابد تابلوی نام سر در ندارند.

کنیسه یوسف‌آباد در یک اطلاعیه که روی در آن نصب شده، نوشته در ایام شیوع کرونا از پذیرش کودکان و سالمندان معذور است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا بانوان؟؟! شیوه نامه ی بهداشتی مختص بانوان میشه و آقایان نه؟!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجرای قرنطینه هوشمند در تهران؛ بزودی / عدم کارایی محدودیت تردد شبانه در شرایط فعلیمعاون درمان ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به اینکه فعلا شرایط کرونا در پایتخت تحت کنترل است، درباره محدودیت تردد شبانه گفت: در شرایط فعلی به نظر می‌رسد این محدودیت‌ها کارایی لازم را ندارند و به همین دلیل پیشنهاد لغو آن را به ستاد ملی ارایه دادیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در بیمارستان‌های تهران در شرایط کنترل / اجباری شدن کارت واکسن؛ بزودیمعاون درمان ستاد کرونای استان تهران با اشاره به وضعیت کرونا در پایتخت،‌ گفت: آنچه مسلم است تا آخر آبان واکسیناسیونِ کامل (دز یک و دو) در تهران به بیش از ۷۰ درصد می‌رسد؛ بر اساس آنچه که در حال تصویب است موضوع قرنطینه هوشمند به زودی اجرایی می‌شود و کم کم داشتن کارت واکسن برای افراد اجباری می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران: وضعیت در شامات، افغانستان و قفقاز محور رایزنی‌های چاووش‌اوغلو در تهران استسخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت که گسترش همکاری‌های اقتصادی، روابط مرزی، وضعیت در شامات، افغانستان و قفقاز محور رایزنی‌های چاووش‌اوغلو در تهران خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سرمایه‌گذاران از چین عازم هند شدند؛ نگرانی از حبابی شدن قیمت سهام در بورس بمبئیهند که مدت‌ها یک بازار رو به رشد اما انتخاب دوم آسیایی برای سرمایه‌گذاران بود، در پی مداخله‌های اخیر دولت چین در روند فعالیت شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه فناوری‌های نو، به مقصد اصلی سرمایه‌ها بدل شده است. اما آیا چشم‌انداز این سرمایه‌گذاری‌ها روشن است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار چاووش اوغلو و رئیسی با محوریت گسترش‌ همکاری‌ها در تهراندیدار چاووش اوغلو و رئیسی با محوریت گسترش‌ همکاری‌ها در تهران مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه که طی سفر رسمی در تهران، پایتخت ایران حضور دارد، با ابراهیم رئیسی رئیس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کرد. حرفهای ذهنی باعلوم بی منطق جاهلیت تاحالا خیلی ازجاهلان فرقه فارسیسم شنیدیم دیگر قابل قبول نیست.اول ازهمه حکومت ایران بایدعلوم بی منطق جاهلیت و بساط تشگیلات شئونیزم فارسی شرکای اشرارفرقه فارسیسم را لغو،به هویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی ملتهای تورکان و ایرانیان گذار کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سالانه ۱۳ هزار حادثه ناشی از کار در ایران رخ می‌دهد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »