بیمه هزینه درمان آرمان را تقبل نکرد! /پیگیر پرونده پسرم از تهران هستم

04/08/1398 07:30 ب.ظ

پدر آرمان غیاثی، سنگ‌نورد ۸ ساله: *بیمه هزینه درمان آرمان را تقبل نکرد! *گفته‌اند، چون شکایت کرده‌ایم، بیمه شامل حال پسرم نمی‌شود *تا امروز تمام هزینه‌های درمان را شخصی پرداخت کرده‌ایم *پیگیر پرونده پسرم از تهران هستم

پدر آرمان غیاثی، پسر هشت ساله‌ای که ۱۹ شهریورماه در مسابقات سنگ‌نوردی اصفهان از ارتفاع هشت متری سقوط کرده بود، گفت: باوجودی که آرمان تحت پوشش بیمه ورزشی و بیمه تأمین اجتماعی است، اما گفته‌اند، چون شکایت کرده‌ایم، بیمه شامل حال پسرم نمی‌شود و تا امروز تمام هزینه‌های درمان را شخصی پرداخت کرده‌ایم. پدر آرمان غیاثی گفت: باوجودی که آرمان تحت پوشش بیمه ورزشی و بیمه تأمین اجتماعی است، اما گفته‌اند، چون شکایت کرده‌ایم، بیمه شامل حال پسرم نمی‌شود و تا امروز تمام هزینه‌های درمان را شخصی پرداخت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه «ما نیاز مالی نداریم»، افزود: مسئولان به دنبال این هستند که با کمک مالی به ما و جوسازی بگویند که ما هزینه‌های آرمان را تقبل کرده‌ایم و اصلاً موضوع را از جریان اصلی خارج کنند، در حالی‌که اگر مسئولان وظایف خود را درست انجام داده بودند، اکنون نیاز به حمایت مالی نبود.

غیاثی تصریح کرد: مسئولان باید وظایف خود را انجام می‌دادند، اما انجام ندادند و بدتر از همه از برگزاری چنین مسابقه‌ای اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند. وی گفت: مدیرکل تربیت‌بدنی و رئیس هیئت، با اظهار بی‌اطلاعی، اصول اصلی مدیریت را زیر سؤال برده‌اند و از نظر ما مسئولان ورزشی اصفهان، صلاحیت تصمیم‌گیری و برخورد با این قضیه را ندارند، بنابراین از وزارتخانه و تهران مستقیم پیگیر پرونده هستیم. headtopics.com

الله_اکبر

ادامه مطلب:
isna_farsi »

اعتراض ۶ صنف دیگر خانه سینما به وضعیت بیمه تکمیلی سینماگرانشش صنف خانه سینما با انتشار بیانیه‌ای دیگر به عملکرد صندوق اعتباری هنر درباره بیمه تکمیلی سینماگران اعتراض کردند.

نیترات آب تهران نگران کننده نیسترییس کمیته سلامت شورای شهر تهران: *نیترات آب تهران نگران کننده نیست *در بخشی از غرب تهران در مناطقی، کیفیت آب متفاوت است و یک مقدار حد نیترات از استاندارد بالاتر است *وضعیت آن گونه نیست که نگرانی ایجاد کند *خوشبختانه کیفیت آب شرب تهران در حد استاندارد است آره، فقط زمان قالیباف نیترات خطرناک بود! 😜

آبگرفتگی در ۱۰۰ نقطه از تهران/ از تردد غیرضروری خودداری شودرییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آبگرفتگی در بیش از ۱۰۰ نقطه از پایتخت درپی بارندگی‌های صبح امروز خبر داد.

اعلام همبستگی معترضان هنگ‌ کنگی با جدایی‌طلبان کاتالونیا در اسپانیاصدها تن از دموکراسی‌خواهان هنگ کنگ با تکان دادن پرچم ایالت خودمختار کاتالونیا اعلام کردند که آرمان «آزادیخواهی» واحدی با آنها دارند. بنظر من کاتالونهای جنوب فرانسه هم باید اعلام استقلال کنن ببینیم فرانسه بازهم از تجزیه طلبها حمایت میکنه؟ 😂 منتظر اعلام همبستگی لبنان هستیم

اردوغان از آمریکا خواست فرمانده نیروهای کُرد را تحویل ترکیه دهدرجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، روز پنجشبه ۲۴ اکتبر (۲ آبان) از دولت دونالد ترامپ خواست مظلوم کوبانی از فرماندهان سرشناس نیروهای دموکراتیک کرد سوریه را تحویل این کشور دهد. خردوغان حواسش به خودش باشه که تو رخت خواب نکننت اردوغان( ببخشید بی ادبیه)گوه خورده داعشی کثیف👊👊👊👊 درود، جناب اردوغان ، سرمست پيروزى و تجاوز به سرزمين ،مردمان ديگر …هستى ، دير ى نمى پايد ، (خلقها ترا به قضاوت خواهند نشست) دوره عثمان و كشتار (كرد ، ارامنه )سپرى شده است ،اماده پاسخگويي باش ،(ظالم اندر كشتزار خويش خواهد كاشت ظلم ،ظلم وشر در مزرعه البته عصيان پرورد ، با احترام

شهرداران منطقۀ کاتالونیا خواستار حق تعیین سرنوشت خود شدندتجمع شهرداران ساعاتی قبل از آن برگزار شد که که هزاران تن از جدایی‌طلبان کاتالونیا، یک راهپیمایی بزرگ را در شهر بارسلون، مرکز این منطقه برگزار کنند. با وجود اینکه اسپانیا یه نظام دموکراتیک داره و با وجود اینکه قرن بیست‌ویکمه، مردم مملکت قادر به دریافت حق دموکراتیک خود نیستند واقعا جای تأسف داره

وی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه مشکلات کنونی آرمان راه رفتن، حافظه کوتاه‌مدت و تکلم است، اظهار کرد: پزشک آرمان با دستور ترخیص، برای تکلم او، گفتاردرمانی و برای راه رفتن پسرم دستور کاردرمانی داده است.

پدر آرمان غیاثی گفت: باوجودی که آرمان تحت پوشش بیمه ورزشی و بیمه تأمین اجتماعی است، اما گفته‌اند، چون شکایت کرده‌ایم، بیمه شامل حال پسرم نمی‌شود و تا امروز تمام هزینه‌های درمان را شخصی پرداخت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه «ما نیاز مالی نداریم»، افزود: مسئولان به دنبال این هستند که با کمک مالی به ما و جوسازی بگویند که ما هزینه‌های آرمان را تقبل کرده‌ایم و اصلاً موضوع را از جریان اصلی خارج کنند، در حالی‌که اگر مسئولان وظایف خود را درست انجام داده بودند، اکنون نیاز به حمایت مالی نبود.

غیاثی تصریح کرد: مسئولان باید وظایف خود را انجام می‌دادند، اما انجام ندادند و بدتر از همه از برگزاری چنین مسابقه‌ای اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.

وی گفت: مدیرکل تربیت‌بدنی و رئیس هیئت، با اظهار بی‌اطلاعی، اصول اصلی مدیریت را زیر سؤال برده‌اند و از نظر ما مسئولان ورزشی اصفهان، صلاحیت تصمیم‌گیری و برخورد با این قضیه را ندارند، بنابراین از وزارتخانه و تهران مستقیم پیگیر پرونده هستیم.

پدر آرمان غیاثی تأکید کرد: برای آرمان این اتفاق پیش آمد و امروز دیگر تنها بحث پیگیری‌های «آرمان پسرم» نیست و نباید این مشکل، برای خانواده دیگری رخ دهد.