بیمه‌ها سالانه ۲ هزار میلیارد تومان خسارت بابت تصادفات ساختگی پرداخت می‌کنند/مکاتبه با وزیر نیرو در پی خاموشی شهرها

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با ایلنا: بیمه‌ها سالانه ۲ هزار میلیارد تومان خسارت بابت تصادفات ساختگی پرداخت می‌کنند/مکاتبه با وزیر نیرو در پی خاموشی شهرها

«سردار سید کمال هادیانفر» رییس پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره تاثیرگذاری استفاده از دست‌افزارهای الکترونیک به ویژه ترسیم کروکی‌های الکترونیک در کاهش تصادفات و کنترل ترافیک گفت: یکی از برنامه‌هایی که ما دنبال می‌کنیم، بحث تحول سیستمی و هوشمندسازی پلیس است.

سردار هادیانفر تصریح کرد: استفاده از دست‌افزارها مزایای بسیار فوق‌العاده‌ای دارد و پلیس نسبت وقایع کاملا هوشمند است و از طریق این دست افزارها می‌توان خودروهای سرقتی، تحت تعقیب و خودروهای فاقد بیمه را شناسایی کند، چراکه تمام این موارد در سیستم موجود است. همچنین براساس پیش‌فرض‌هایی که در دست افزار وجود دارد، سرعت اعمال جریمه به میزان ۶۰ درصد افزایش می‌دهد.

سردار هادیانفر با بیان اینکه استان قم برای پایلوت این طرح انتخاب شد، ادامه داد: تمام همکاران پلیس راهور و پلیس راه ما در این استان صددرصد در تصادفات کروکی‌ها را به صورت الکترونیک ترسیم می‌کنند و هیچ کروکی به صورت کاغذی ترسیم نمی‌شود. سردار هادیانفر در پاسخ به این سوال که آیا استفاده از دست‌افزارهای الکترونیکی برای ترسیم کروکی به شناسایی تصادفات ساختگی کمک می‌کند، تصریح کرد: قطعا استفاده از این دست‌افزار می‌تواند در این مورد نیز موثر باشد. یکی از موضوعاتی که باعث نگرانی است، همین موضوع تصادفات ساختگی است و براساس گزارشات بیمه سالانه نزدیک به ۲ هزار میلیارد تومان بابت تصادفات ساختگی خسارت پرداخت می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولین کشور جهان؛ السالوادور در پی استفاده رسمی از بیت‌کوین | DW | 06.06.2021رئیس جمهوری السالوادر قصد دارد طرح قانونی‌کردن معامله و مبادله با ارز دیجیتال را به کنگره این کشور تحویل دهد. به این ترتیب می‌توان در این کشور در کنار پول ملی و دلار آمریکا با بیت‌کوین هم معامله کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بلغارستان نهادها و افراد مرتبط با تحریم‌های آمریکا را در «فهرست سیاه» قرار دادبلغارستان فقیرترین عضو اتحادیه اروپا است و از نظر شفافیت مالی بین المللی به عنوان فاسدترین عضو اتحادیه شناخته می شود. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک هفته با کارگران ایران: در وضعیت ما، تغییری ایجاد نشده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز محدودیت تردد در سراسر ترکیه جهت مبارزه با شیوع کرونامحدودیت تردد در سراسر ترکیه در راستای مبارزه با ویروس کرونا آغاز شده و تا ساعت 05.00 صبح روز دوشنبه ادامه می‌یابد. - خبرگزاری آناتولی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نصب بمب صوتی در مرز یونان و ترکیه برای مقابله با پناه‌جویانmiladpoureisa زمان جنگ جهانی دوم ایران با آغوش باز به تعداد زیادی پناهجوی لهستانی بدون هیچ منتی پناه داد، بعدها به همین صورت به پناهجویان افغانی با هر کمی و کاستی پناه داد، الان اروپا در مقابل پناهجویان بمب صوتی گذاشته؟ 😀 miladpoureisa بیشرفی رو معنایی دوباره بخشیدن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زن‌کشی: مردی در ایلام همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »