افغانستان، حمله, افغانستان, کودکان

افغانستان، حمله, افغانستان

بیمارستان دشت برچی؛ «به دنیا آوردن نوزادان با وجود کشتار ادامه داشت»

🎥حمله به بخش زایمان بیمارستان دشت برچی؛ «به دنیا آوردن نوزادان با وجود کشتار ادامه داشت» بیشتر بخوانید:

14/05/2020 09:25:00 ب.ظ

🎥حمله به بخش زایمان بیمارستان دشت برچی؛ «به دنیا آوردن نوزادان با وجود کشتار ادامه داشت» بیشتر بخوانید:

دو نفر از این مادرها در اتاق زایمان به ضرب گلوله کشته شدند و یکی دیگر از آنان خود را به روی دستگاه انکباتوری که نوزادش در آن قرار داشت انداخت و مورد اصابت گلوله مهاجمان قرار گرفت.

آسوشیتدپرسRahmat Gulاقای مجروح که از اولین مقاماتی بود که پس ازحملهوارد بیمارستان شد به خبرگزاری فرانسه گفت: «من هنوز در شوک هستم.» وی افزود که با اینکه به دیدن اجساد عادت کرده‌ است، دیدن مادری که در حال به دنیا آوردن فرزندش مورد اصابت قرار گرفته چیز دیگری است.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021

هاجر یکی از این مادران کشته شده است. او که در حال به دنیا آوردن فرزند دومش بود بر اثر اصابت گلوله مهاجمان جان خود از دست داد. خانواده هاجر می‌گویند که هنو نتوانسته‌اند این خبر را به دختر شش ساله‌شان بدهند.سازمان پزشکان بدون مرز که اداره بخش زایمان این بیمارستان را بر عهده دارد این حمله را «خشونتی ناجوانمر‌دانه و عاری از احساس» توصیف کرد.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

تا وقتی ایران و پاکستان هست، هموطن، افغانستان هیچ وقت روی خوش نمیبینه 🤬🤬🤬 آیا روزی خواهد رسید که ما امنیت داشته باشیم؟! جسما در بیرون کشورم ولی روحم زخمی و مجروح در کابل است. KilledMothersWithBabies!

هشدار جمعی از دانشگاهیان نسبت به افزایش مبتلایان به کرونا در خوزستان

روایت پنجاه و یکم؛ ۹ سال پناه‌جویی در سوریه؛ از ربوده‌شدن تا پناه به نقاشیaidaghajar چرا اسم اون ورزشکار سرشناس برده نشده؟ به نظرم اینجور آدم‌ها باید رسوا بشند.

شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به بیش از 4 میلیون و 400 هزار نفر رسیدشمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به بیش از 4 میلیون و 400 هزار نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا در ایران از 114 هزار نفر فراتر رفت

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 4 میلیون و 441 هزار نفر گذشت

جزئیات تازه از کشتی به گل نشسته ایرانی در سنگاپورجزئیات تازه از کشتی به گل نشسته ایرانی در سنگاپور رییس سازمان بنادر و دریانوردی: آسیب وارد شده به کشتی باری ایرانی در تنگه سنگاپور به دلیل به گل نشستن بوده و اقدامات لازم برای بررسی این سانحه و نجات این کشتی در دستور کار قرار گرفته است. *عکس تزیینی است خدااااااااییییییییا!!!! چیکار دارن میکنن؟؟؟!!!!!