بیمارستان‌ها باید احکام و ضوابط شرعی را رعایت کنند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده ولی فقیه در مازندران: *بیمارستان‌ها باید احکام و ضوابط شرعی را رعایت کنند *رعایت حدود شرعی هیچ محدودیت درمانی ایجاد نمی‌کند و احکام شرعی در بیمارستان‌ها باید رعایت شود

آیت‌الله محمدباقر لائینی در همایشی به مناسبت میلاد حضرت زینب و روز پرستار که در معاونت درمان سپاه کربلا برگزار شد، اظهار کرد: دغدغه هر پرستاری دغدغه بیماران بوده که ما آن را به خوبی ارج می‌نهیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: سپاه باید وجهه علمی قضیه را جدی بگیرد و هر جا هم پای سپاه در کار است علم هم قوی‌تر خواهد شد بنابراین ما انتظار داریم ورود سپاه از نظر تخصص، کیفیت کار با بالاترین سطح و پذیرش انواع بیمه‌ها در حوزه درمان باید کارآمدتر شود. وی عنوان کرد: یکی از وقف‌هایی که از گذشته مرسوم بود، ساخت بیمارستان و درمانگاه بوده و امروزه تامین آن‌ها بسیار هزینه‌بر است بنابراین سپاه کربلا در امر درمانی جزء استان‌های پیشرو بوده است.

بابایی تصریح کرد: یکی از آثاری که بر جای خواهد ماند وقف در بحث درمان است و ما باید امانت‌دار خوبی باشیم، این برکات از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان وطن و شهدای جنگ تحمیلی است و ما خود را مدیون آن‌ها می‌دانیم.مجتبی بلباسی معاون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سپاه کربلا مازندران در ادامه گفت: همه مراکز درمانی مازندران در غالب یک شبکه استانی هویت پیدا خواهند کرد و همه آن‌ها باید پوشش دهنده مراکز دیگر خود باشند بنابراین در این استان این ظرفیت وجود دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خفه شو حرام زاده

فقط مانده بود آخوند به بیمارستانها کار نداشته باشند آنهم انجام شد کاش به جای تار مو نداشتن دارو ونداشتن توان مالی مردم را می دیدند

مردم لازم نمی دونن.

بیشعورای عقب افتاده ، بیمار جنسی هستید شماها

مثلا واکسن زدنی نباید کونتو نگا کنه

مفتخور

مثلا امپولو از رو شلوار بزنن یا اگه امپول زن جنس مخالف بود یه اخوند اونجا باشه سریع صیغه محرمیت بخونه

وقتي توليدات حوزه سر ريز ميشه و براي مشغول كردن اين جماعت دمبال بهانه ميگردن

حقیقتا داعش پیش نمایندگان ولی فقیه باید لنگ بندازه

برو بابا کصکش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرخصی زایمان تعیین تکلیف می‌شودمدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزایش اختیارات مدیران درمان و روسای بیمارستان‌ها را از مزایای طرح بودجه عملکردی بیمارستان‌ها برشمرد و گفت: روسای بیمارستان‌ها و مدیران درمان استان‌ها از محل صرفه جویی در هزینه‌ها امکان اجرای برنامه‌هایی همچون ارتقاء هتلینگ، خرید تجهیزات غیرتوسعه‌ای، جذب نیروی تخصصی و پرداخت مزایای انگیزشی به کارکنان را خواهند داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستور عبدالمهدی به معترضان برای ترک سفارت آمریکادستور عبدالمهدی به معترضان برای ترک سفارت آمریکا نخست‌وزیر مستعفی عراق از همه تحصن کنندگان خواست هرچه سریع‌تر سفارت آمریکا و اطراف آن را ترک کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با ۲۰ میلیون وام ۲۴۰ میلیونی بگیریدبا موافقت شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم افزایش یافت و وام انفردای مسکن در تهران به ۱۴۰ میلیون و برای زوجین به ۲۴۰ میلیون تومان رسید. بر این اساس زوجین تهرانی برای تهیه وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید ۲۰ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان هزینه کنند و مجردهای تهرانی هم برای دریافت وام ۱۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید ۱۱ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان بپردازند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شبنم نعمت‌زاده و لشکری‌پور به ٢٠ سال حبس محکوم شدند/ گرمای عدالت جسم و جان فربه قاچاقچیان را در برخواهد گرفتسخنگوی قوه قضائیه گفت: اگر دیروز سرمای زمستان جسم نحیف فرهاد و آزاد را در خود گرفت؛ گرمای عدالت جسم و جان فربه قاچاقچیان را در برخواهد گرفت. بارها اعلام کردیم مشکل قاچاق مرزنشینان و کولبران نیستند بلکه نحوه تخصیص ارز و مشکلات گمرکات تولید ما را فلج کرده‌اند و دولت باید وظیفه خود را در این حوزه انجام دهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کیک‌ها آلوده نبودند، دستکاری شده بودندکیارش جهانپور، رئیس سازمان غذا و دارو، با اشاره به اینکه نیروهای امنتی باید از نتیجه کیک‌های دستکاری‌شده خبر دهند به «اعتمادآنلاین» گفت: پیگیری این موضوع فراتر از قدرت نظام سلامت است و نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی باید نتیجه را اعلام کنند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

شهلا ریاحی درگذشت- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimشهلا_ریاحی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان دار فانی را وداع گفت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »