بیمارستان‌ها باید احکام و ضوابط شرعی را رعایت کنند

02/01/2020 10:09:00 ق.ظ

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: رعایت حدود شرعی هیچ محدودیت درمانی ایجاد نمی‌کند و احکام شرعی در بیمارستان‌ها باید رعایت شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران: *بیمارستان‌ها باید احکام و ضوابط شرعی را رعایت کنند *رعایت حدود شرعی هیچ محدودیت درمانی ایجاد نمی‌کند و احکام شرعی در بیمارستان‌ها باید رعایت شود

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: رعایت حدود شرعی هیچ محدودیت درمانی ایجاد نمی‌کند و احکام شرعی در بیمارستان‌ها باید رعایت شود.

وی با اشاره به اینکه امروزه برکات سپاه در همه حوزه‌ها به ویژه درمان و سلامت نقش آفرین است، تصریح کرد: امروزه مراکز درمانی به صورت مدرن، مجهز و با کادر مجرب حاضر در تهران و استان‌ها نشان دادند که مدیریت جهادی در هر زمینه‌ای ورود پیدا کند، آن زمینه به یک موفقیت خوب مبدل می‌شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: سپاه باید وجهه علمی قضیه را جدی بگیرد و هر جا هم پای سپاه در کار است علم هم قوی‌تر خواهد شد بنابراین ما انتظار داریم ورود سپاه از نظر تخصص، کیفیت کار با بالاترین سطح و پذیرش انواع بیمه‌ها در حوزه درمان باید کارآمدتر شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

خفه شو حرام زاده فقط مانده بود آخوند به بیمارستانها کار نداشته باشند آنهم انجام شد کاش به جای تار مو نداشتن دارو ونداشتن توان مالی مردم را می دیدند مردم لازم نمی دونن. بیشعورای عقب افتاده ، بیمار جنسی هستید شماها مثلا واکسن زدنی نباید کونتو نگا کنه مفتخور مثلا امپولو از رو شلوار بزنن یا اگه امپول زن جنس مخالف بود یه اخوند اونجا باشه سریع صیغه محرمیت بخونه

وقتي توليدات حوزه سر ريز ميشه و براي مشغول كردن اين جماعت دمبال بهانه ميگردن حقیقتا داعش پیش نمایندگان ولی فقیه باید لنگ بندازه برو بابا کصکش

مرخصی زایمان تعیین تکلیف می‌شودمدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزایش اختیارات مدیران درمان و روسای بیمارستان‌ها را از مزایای طرح بودجه عملکردی بیمارستان‌ها برشمرد و گفت: روسای بیمارستان‌ها و مدیران درمان استان‌ها از محل صرفه جویی در هزینه‌ها امکان اجرای برنامه‌هایی همچون ارتقاء هتلینگ، خرید تجهیزات غیرتوسعه‌ای، جذب نیروی تخصصی و پرداخت مزایای انگیزشی به کارکنان را خواهند داشت.

دستور عبدالمهدی به معترضان برای ترک سفارت آمریکادستور عبدالمهدی به معترضان برای ترک سفارت آمریکا نخست‌وزیر مستعفی عراق از همه تحصن کنندگان خواست هرچه سریع‌تر سفارت آمریکا و اطراف آن را ترک کنند.

با ۲۰ میلیون وام ۲۴۰ میلیونی بگیریدبا موافقت شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم افزایش یافت و وام انفردای مسکن در تهران به ۱۴۰ میلیون و برای زوجین به ۲۴۰ میلیون تومان رسید. بر این اساس زوجین تهرانی برای تهیه وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید ۲۰ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان هزینه کنند و مجردهای تهرانی هم برای دریافت وام ۱۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید ۱۱ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان بپردازند.

شبنم نعمت‌زاده و لشکری‌پور به ٢٠ سال حبس محکوم شدند/ گرمای عدالت جسم و جان فربه قاچاقچیان را در برخواهد گرفتسخنگوی قوه قضائیه گفت: اگر دیروز سرمای زمستان جسم نحیف فرهاد و آزاد را در خود گرفت؛ گرمای عدالت جسم و جان فربه قاچاقچیان را در برخواهد گرفت. بارها اعلام کردیم مشکل قاچاق مرزنشینان و کولبران نیستند بلکه نحوه تخصیص ارز و مشکلات گمرکات تولید ما را فلج کرده‌اند و دولت باید وظیفه خود را در این حوزه انجام دهد.

کیک‌ها آلوده نبودند، دستکاری شده بودندکیارش جهانپور، رئیس سازمان غذا و دارو، با اشاره به اینکه نیروهای امنتی باید از نتیجه کیک‌های دستکاری‌شده خبر دهند به «اعتمادآنلاین» گفت: پیگیری این موضوع فراتر از قدرت نظام سلامت است و نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی باید نتیجه را اعلام کنند.

شهلا ریاحی درگذشت- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimشهلا_ریاحی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان دار فانی را وداع گفت

آیت‌الله محمدباقر لائینی در همایشی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار که در معاونت درمان سپاه کربلا برگزار شد، اظهار کرد: دغدغه هر پرستاری دغدغه بیماران بوده که ما آن را به خوبی ارج می‌نهیم.به گزارش ایسنا، دکتر مصطفی سالاری در مراسم بزرگداشت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار که با حضور شماری از پرستاران شاغل در مراکز درمانی تأمین اجتماعی سراسر کشور برگزار شد، ضمن تبریک این روز بزرگ به پرستاران، اظهار داشت: ۱۴ هزار پرستار همکار سازمان تأمین اجتماعی در خط مقدم خدمت به مردم هستند و رفتار صحیح و خدمت رسانی صادقانه این عزیزان نشانگر ارزش و جایگاه سازمان تأمین اجتماعی است.به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر مستعفی عراق در سخنانی پس از حمله معترضان عراقی به سفارت آمریکا در بغداد اظهار کرد: حمله آمریکا به نیروهای نظامی ما در بالاترین سطح دولت محکوم شد و دولت سلسله اقدامات و تدابیری را برای بررسی اوضاع در راستای حفظ حاکمیت عراق و امنیت ملت آن اتخاذ کرده است.به گزارش ایسنا، چهارم دی ماه شورای پول و اعتبار با افزایش سقف تسهیلات مسکن از محل اوراق موافقت کرد.

وی با اشاره به اینکه امروزه برکات سپاه در همه حوزه‌ها به ویژه درمان و سلامت نقش آفرین است، تصریح کرد: امروزه مراکز درمانی به صورت مدرن، مجهز و با کادر مجرب حاضر در تهران و استان‌ها نشان دادند که مدیریت جهادی در هر زمینه‌ای ورود پیدا کند، آن زمینه به یک موفقیت خوب مبدل می‌شود. نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: سپاه باید وجهه علمی قضیه را جدی بگیرد و هر جا هم پای سپاه در کار است علم هم قوی‌تر خواهد شد بنابراین ما انتظار داریم ورود سپاه از نظر تخصص، کیفیت کار با بالاترین سطح و پذیرش انواع بیمه‌ها در حوزه درمان باید کارآمدتر شود. سالاری با اشاره به برنامه سازمان تأمین اجتماعی برای تخصیص بودجه بیمارستان‌های ملکی سازمان تأمین اجتماعی متناسب با عملکرد این مراکز، گفت: در این طرح جدید حتما بابت کار بیشتر بایستی پرداختی بیشتری باشد و در بودجه عملکردی بیمارستانها زمینه برای پرداخت‌های بهتر به همکاران پرستار برنامه ریزی شده است.  لائینی با اشاره به اینکه روز پرستار یک روز جهانی بوده است، ادامه داد: طبق فرمایش امام سجاد (ع) عمه من از من پرستاری کرده است بنابراین ما به چنین روزی که متعلق حضرت زینب (ع) افتخار خواهیم کرد و آرزوی سلامتی هم برای پرستاران زحمتکش کشورمان داریم. وی در ادامه گفت: از همه می‌خواهیم که هرچه سریع‌تر سفارت آمریکا و اطراف آن را ترک کنند.  ۵ درمانگاه به درمانگاه های استان، طی شش سال اخیر اضافه شد  سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در ادامه این همایش اظهار کرد:  طی شش سال اخیر ۵ درمانگاه به درمانگاه‌های استان اضافه شد که از این تعداد یک درمانگاه با کمک یک خیر در سیمرغ احداث شده است. سالاری ادامه داد: در این طرح با توجه به شرایط بیمارستان و منطقه‌ای که در آن واقع شده است، متناسب با تعرفه خدمات، ضرایب مشخصی تعریف شده و ضریب خاصی نیز برای ارتقاء کیفیت خدمات در نظر گرفته شده است تا مدیران و کارکنان بیمارستان‌ها برای ارائه خدمات بیشتر و با کیفیت بالاتر تشویق شوند. وی عنوان کرد: یکی از وقف‌هایی که از گذشته مرسوم بود، ساخت بیمارستان و درمانگاه بوده و امروزه تامین آن‌ها بسیار هزینه‌بر است بنابراین سپاه کربلا در امر درمانی جزء استان‌های پیشرو بوده است. درحالی که امتیاز تسهیلات مسکن آبان‌ امسال به حدود ۴۲ هزار تومان رسیده است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران بیانکرد: پزشکان دارای بورد تخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی به تعداد  کافی وجود دارند و اکثر آن‌ها نیروهای حقوق بگیر سپاه هستند. سالاری از امکان‌پذیر بودن انجام اصلاحات و تغییرات لازم در این طرح خبر داد و گفت: این طرح بر اساس اختیارات داخلی سازمان تأمین اجتماعی درحال اجرا است و اصلاح آن نیز در صورت نیاز با تصمیم گیری درون سازمانی قابل انجام است و خوش بین هستیم که اجرای این طرح کیفیت خدمات را ارتقاء دهد. بابایی تصریح کرد: یکی از آثاری که بر جای خواهد ماند وقف در بحث درمان است و ما باید امانت‌دار خوبی باشیم، این برکات از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان وطن و شهدای جنگ  تحمیلی است و ما خود را مدیون آن‌ها می‌دانیم.  هویت همه مراکز درمانی مازندران در غالب یک شبکه استانی  مجتبی بلباسی معاون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سپاه کربلا مازندران در ادامه گفت: همه مراکز درمانی مازندران در غالب یک شبکه استانی هویت پیدا خواهند کرد و همه آن‌ها باید پوشش دهنده مراکز دیگر خود باشند بنابراین در این استان این ظرفیت وجود دارد. سالاری تصریح کرد: در ماه‌های اخیر برای پرداخت مطالبات معوق مراکز درمانی طرف قرار داد با سازمان تأمین اجتماعی بیش از ۲۲۰۰ میلیارد تومان در ماه هزینه شده است و با برنامه‌ریزی صورت گرفته مطالبات معوق مراکز درمانی دولتی و دانشگاهی تا هفته آینده و مطالبات مراکز درمانی غیردولتی تا دو ماه آینده تسویه می‌شود. وی افزود: مراکزها باید بروزتر، با تجهیزات مناسب‌تر و امکانات رفاهی بیشتر بتوانند رضایت حداکثری بیماران را جلب کنند. معاون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سپاه کربلا مازندران یادآور شد: خدمات باید به گونه‌ای باشد که با بهترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت، به مردم تقدیم شود چراکه خدمات مراکز درمانی ما در سپاه کربلا، خدمات بسیار شایسته‌ای بوده  و نظارت کافی هم بر آن وجود دارد. بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سالاری گفت: در حال حاضر ۳۵ درصد از شکایات طرح شده در دیوان عدالت اداری مربوط به این موضوع است که با اجرایی شدن این تصمیم امیدواریم شاهد افزایش رضایتمندی بانوان مشمول این قانون و کاهش شکایات از سازمان باشیم. زوجین تهرانی نیز بر همین اساس می‌توانند تا سقف ۲۴۰ میلیون تومان شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و ۴۰ میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند؛ بنابراین زوجین باید ۴۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه آن، ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است که همراه با ۴۰ میلیون تومان وام جعاله که ۸۰ اوراق باید خریداری کنند، سه میلیون و ۳۶۰ هزار تومان پرداخت کنند که جمعا ۲۰ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان باید دریافت کنند.

انتهای پیام .