بیماری کرونا را نمی‌توان از مردم پنهان کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیماری کرونا را نمی‌توان از مردم پنهان کرد رییس سازمان اورژانس با بیان اینکه تاکنون هیچ موردی از ابتلای ایرانیان به کروناویروس در کشور گزارش نشده است، گفت: بیماری کرونا را نمی‌توان از مردم پنهان کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به شیوع کروناویروس در چین و اعلام وضعیت اضطرار بین‌المللی از سوی سازمان جهانی بهداشت، گفت: بیماری کرونا چیزی نیست که بتوان از مردم پنهان کرد.

وی تاکید کرد: تاکنون هیچ موردی از ابتلای ایرانیان به این بیماری در کشور گزارش نشده و برخی خبرها در این زمینه صحت ندارد. بنابر اعلام کانال خبری وزارت بهداشت، کولیوند گفت: اورژانس هر موردی از ابتلا به این بیماری را با شفافیت کامل به اطلاع همه مردم می‌رساند. وی تاکید کرد: اکنون اورژانس همه امکانات برای خدمت رسانی را از نظر منابع فیزیکی و نیروی انسانی در اختیار دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینم از لحاظ فنی امکان نداره؟

اگه شماهایید که در پنهان کردن حقایق ید طولایی دارید.

خیالتون راحت شد سپردنش به صداو سیما

شلیک موشک به اون بزرگی 3روز مخفی شد تازه اگه فشار امریکا کانادا و ..نبود هنوزم انکارش میکردید

شماها که دست به پنهان‌کاریتون ماشاالله خوبه! قشنگ لِم کار دستتون اومده دیگه چرا فرافکنی می‌کنید. کرونا_را_پنهان_کن

آقا یک‌مورد کرمانشاه و دو مورد تبریز توسط فارس گزارش شد

شماها شلیک دو موشک به هواپیما، قتل ۱۵۰۰ نفر در سه روز، شکنجه و کشتار زندانیان معترض به فساد جمهوری‌اسلامی، هدر دادن سرمایه‌های ملی در لبنان و‌سوریه و یمن و عراق و افغانستان و نیجریه و بحرین، و بسیاری موارد دیگر را مخفی کردید، چرا این سوغاتی اربابان چینی‌تان را پنهان نکنید؟

از ورود افرادی که تا ۱۵ روز پیش تو چین بودن خودداری کنید یا حداقل دو هفته تو قرنطینه نگهداری کنید این ملت کم کشته نداده برای بی تدبیری های شما

دروغگویی در ذات مسولین رژیم نهادینه شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پزشکان چگونه بیماری ناشی از ویروس جدید کرونا را درمان می‌کنند؟🎥شیوع ویروس کرونا در کشورهای جهان؛ برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های ویروسی چه می‌توان کرد؟ درباره ویروس_کرونا، راه‌های انتقال، علائم ابتلا و راه‌های پیشگیری از آن در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید: عجالتاً چینی ها رو به ایران دعوت نکنیم و جزیره بهشون اجاره ندیم، کارهای عاقلانه و اساسی باشه برای همون بلاد کُفر.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جشن ایران باشکوه برای جلوگیری از شیوع کرونا از دستور کار خارج شدهمدان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: جشنواره 'ایران باشکوه' که برای جذب گردشگر چینی و همزمان با سال نو مردم این کشور برنامه‌ریزی شده‌بود متاثر از شرایط انتشار ویروس کرونا لغو شد؛ چراکه مصونیت شهروندان کشورمان از این ویروس نوظهور مهمتر از اجرای این جشن است. ویروس کرونا | وزیر بهداشت از توقف پروازهای رفت و روستایی به چین خبر داد ویروس کرونا | وزیر بهداشت از توقف پروازهای رفت و برگشت به چین خبر داد بازم میگی نواره؟ نوار_که_پا_نداره گفتم قبل خواب یه یادآوری کرده باشم. 😂✌🏻 خبرگزاری_تحریف_شده خبر_میلی آشنا
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری زودتر از موعد نشست اوپک در پی گسترش ویروس کرونا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

موسوی: جهان برای رهایی از کرونا با چین همکاری کندسخنگوی وزارت خارجه: ویروس_کرونا یک تراژدی جهانی است که تمام جهان برای رهایی از آن باید با دولت و مردم چین همکاری کند باور دارم که ایستادگی و احساس مسئولیت‌پذیری چینی‌ها باعث می‌شود که بتوانند از این مرحله دشوار عبور کنند یه عباس_تبریزیان دارین ، همون پدر_طب_اسلامی ، همونو بفرستین حلش کنه خو ... خواهشن شما همکاری نکنید که یکدفعه گلبولهای سفید رو با ویروس ممکن اشتباه بگیرید بعد بگذارید تقصیر اسرائیل.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

6 توصیه‌ مهم برای پیشگیری از آلودگی به ویروس کشنده «کرونا»همزمان با گسترش سریع خطر ابتلا به ویروس جدید کرونا و سرایت آن به تعدادی از کشورهای جهان، سازمان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تهران ورود مسافران از مبدا چین به ایران را ممنوع می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »