بیماری ناشناس در نیجریه جان بیش از 100 نفر را گرفت

05/05/2020 10:58:00 ب.ظ

#بیماری ناشناس در #نیجریه جان بیش از 100 نفر را گرفت

بیماری, نیجریه

بیماری ناشناس در نیجریه جان بیش از 100 نفر را گرفت

بیش از 100 نفر در ایالت جیگاوا نیجریه طی 10 روز اخیر بر اثر ابتلا به یک بیماری ناشناس جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

05.05.2020آبوجا/خبرگزاری آناتولیدکتر ابا ذاکری، مدیر بهداشت ایالت جیگاوا نیجریه به خبرنگاران گفت: طی 10 روز اخیر بیش از 100 نفر بر اثر شیوع یک بیماری ناشناس جان باخته اند.وی افزود: احتمال دارد این افراد بر اثر ابتلا به ویروس کووید-19 جان باخته اند. وضعیت نگران کننده است.

گفتنی است ماه گذشته در ایالت کانوی نیجریه نیز 150 نفر بر اثر ابتلا به یک بیماری ناشناس جان باخته بودند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

شمار قربانیان ناشی از بیماری کرونا در انگلستان به 28 هزار و 734 نفر افزایش یافتشمار قربانیان ناشی از بیماری کرونا در انگلستان به 28 هزار و 734 نفر افزایش یافت

پژوهش جدید: احتمال سرایت کرونا از افراد مبتلا در روزهای اول بیماری، بیشتر استپژوهش جدید: احتمال سرایت کرونا از افراد مبتلا در روزهای اول بیماری ، بیشتر است این مطالعه که بر روی بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در تایوان و افرادی که با آنها در تماس بودند انجام شده، نشان می دهد که دوره مسری بودن بیماری نسبتاً کوتاه است. مثل هر آنفولانزای دیگه ای.

درمان کودک سوری مبتلا به بیماری قلبی در ترکیه

دره «وحشت و مکافات»؛ گزارش دیده‌بان حقوق بشر از گور دسته‌جمعی داعشتاکنون جسد هزاران نفر در بیش از ۲۰ گور دسته جمعی در مناطقی از سوریه که گروه داعش پیش از این کنترل آنها را در دست داشت کشف شده است.

اقلیت چینی شهر پراتو در ایتالیا را از موج ویروس کرونا نجات دادپراتو با بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در دوره شیوع ویروس کرونا تنها ۲۹ مورد مرگ و میر ناشی از کووید-۱۹ را ثبت کرد. روزی که نوشتم ج ا قرنطینرو اعلام نمیکنه تا عید که با این کار چندجوره سود ببره برای همین بود 1- از تعطیلاتی که راندمان ار خودبخود پایینه استفاده کنه و بگه قرنظینه کردم شاید دنیاهم پولی بده 2-رونق عید از بین ببره برای مغازه داران و ایارنیان و.. ولی حالاببینید برای رمضان و عیدش چکند

شمار قربانیان ناشی از بیماری کرونا در انگلستان به 28 هزار و 734 نفر افزایش یافتشمار قربانیان ناشی از بیماری کرونا در انگلستان به 28 هزار و 734 نفر افزایش یافت

بیش از 100 نفر در ایالت جیگاوا نیجریه طی 10 روز اخیر بر اثر ابتلا به یک بیماری ناشناس جان باختند.04.اشتراک مشاهده نظرات چاپ بنا بر یک پژوهش جدید که نتایج آن در ماهنامه مجله پزشکی داخلی انجمن پزشکی آمریکا (جاما) منتشر شده است، مبتلایان به کووید-۱۹ به احتمال زیاد در ابتدای بیماری مسری‌تر هستند.دولت ترکیه پسر‌بچه 9 ساله سوری که به بیماری قلبی مبتلاست را برای درمان به استان حتای منتقل کرد.

05.05.2020  خبرگزاری آناتولی شمار قربانیان ناشی از بیماری کرونا در انگلستان با فوت 288 مبتلای دیگر به 28 هزار و 734 نفر افزایش یافت.2020 آبوجا/خبرگزاری آناتولی دکتر ابا ذاکری، مدیر بهداشت ایالت جیگاوا نیجریه به خبرنگاران گفت: طی 10 روز اخیر بیش از 100 نفر بر اثر شیوع یک بیماری ناشناس جان باخته اند. این مطالعه که بر روی بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در تایوان و افرادی که با آنها در تماس بودند انجام شده، نشان می دهد که دوره مسری بودن بیماری نسبتاً کوتاه است. وی افزود: احتمال دارد این افراد بر اثر ابتلا به ویروس کووید-19 جان باخته اند. وضعیت نگران کننده است. این پسربچه با هماهنگی استانداری حتای به بیمارستان دولتی این استان منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

گفتنی است ماه گذشته در ایالت کانوی نیجریه نیز 150 نفر بر اثر ابتلا به یک بیماری ناشناس جان باخته بودند.». براساس آمار رسمی نیجریه تا کنون 2 هزار 802 مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور ثبت شده و 93 نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند. .