بیل گیتس: همه‌گیری کرونا به جهان ۲۸ تریلیون دلار خسارت زده است

28/01/2021 11:16:00 ق.ظ

بیل گیتس: همه‌گیری کرونا به جهان ۲۸ تریلیون دلار خسارت زده است جزئیات بیشتر🔽

بیل گیتس, کووید-۱۹

بیل گیتس : همه‌گیری کرونا به جهان ۲۸ تریلیون دلار خسارت زده است جزئیات بیشتر🔽

بیل گیتس ، از موسسان شرکت مایکروسافت و میلیاردر‌ آمریکایی، طی نامه‌ای سرگشاده هشدار داد جهان باید برای همه‌گیری بعدی آماده شود و در این راه میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری کند.

این نوشته می‌افزاید آماده‌سازی همه‌گیری بعدی باید به گونه‌ای باشد که گویی «جنگ در راه است».موسس مایکروسافت در این نامه با اشاره به هزینه وقوع همه‌گیری گفته است «متوقف کردن همه‌گیری بعدی به سالانه ده‌ها میلیارد دلار سرمایه‌گذاری نیاز دارد، اما نباید از یاد برد که هزینه همه‌گیری کووید-۱۹ برای کل جهان ۲۸ تریلیون دلار برآورد شده است.»

بیل گیتس پیش‌تر نسبت به شیوع یک بیماری همه‌گیر خطرناک هشدار داده بودبیل گیتس که پس از استعفا از مایکروسافت وقت خود را صرف کارهای خیریه در بنیاد گیتس می‌کند در دو دهه اخیر همواره یکی از سه نفر لیست ثروتمندترین افراد جهان بوده است. جایگاه فعلی او در این لیست رتبه سوم است و ثروت وی حدود ۱۳۲ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

این مادرجنده دقیقا چکاره‌س؟ اپیدمیولوژیسته؟ وایرولوژیسته؟ اکونومیسته؟ پزشکه؟ حرومزاده بدترکیب گلوبالیست با اون بنیاد کثافتش ریده تو دنیا حالا گوهخوریم میکنه برای اینها تازه مساله ضرر نیست منفعت کمتر است. مردن انسان‌ها هم به کتف‌شان است، مگر از باز هم جنبه مصرف‌کنندگی. بقول سندرز، میلیاردر نباید اصلا وجود داشته باشد.

عوضش کمونیستهای چین خیلی سود کردن

واکسیناسیون تنها راه شکست همه گیری کروناست؛ واکنش بیل گیتس به توطئه پردازانبینانگذار مایکرو سافت در گفتگو با رادیو فرانس انفوی فرانسه به ادعاهایی که درباره او و بنیاد «بیل و ملیندا گیتس» مطرح می شود پاسخ داد. بیل گیتس تنها راه نجات جهان از همه گیری کرونا را واکسیناسیون سراسری و عمومی می داند. بله. درآمد. و. بزنس. همین. است. اول. کرونا بفرست. بعدش. واکسین. بفروش. برایت. هیزم. جهنم. جمع آوری. میکنی. لطفا واکسن را به سراسر این کره خاکی برسانید تا همه مردم دنیا ازین مصیبت رهایی یابند ! صحت_زندگی برای همه بوی بهبود زاوضاع جهان می شنوم مانده ام کشور من جزو جهان نیست چرا ؟

بیل گیتس: از انرژی هسته‌ای نمی‌توان صرف‌نظر کرد | DW | 15.02.2021بنیانگذار مایکروسافت با هشدار در مورد فاجعه آب و هوایی معتقد است که انرژی‌های تجدیدپذیر خورشیدی و باد برای تأمین نیازها کافی نیستند و از استفاده از انرژی هسته‌ای گریزی نیست. وقتی میگه واسه مقابله، شک نکنین واسه تغییر آب و هوا سرمایه گذاری کرده.

سرمایه‌گذاری‌های مورد علاقه بیل گیتسمؤسسه خیریه بیل گیتس ، غول تجاری آمریکایی، از بروز تغییرات در سهام «تراست» خبر داد که فرایند بیل گیتس اگه تو ایران بود الان سرش تو سطل بود تو نون شبش مانده بود

چرا بیل گیتس اندروید را به آیفون ترجیح می‌دهد؟مدت‌هاست که این سئوال برای کسانی که زندگی شخصیت های برجسته جهان را به دقت دنبال می‌کنند، مطرح بود که

بیل و ملیندا گیتس تصمیم به جدایی گرفتند بیل گیتس ، سومین مرد ثروتمند جهان و بنیانگذار شرکت مایکروسافت شامگاه دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای در صفحه توییتر خود، خبر از جدایی رسمی خود از همسرش ملیندا پس از ۲۷ سال زندگی مشترک داد. صبح به خیر! دماغ زنیکه زیاد تو آفساید بوده بیل رو اذییت میکرده ...به نظرم بیل با این ازدواج کنه خیلی خوبه مکمل هم هستن👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼

در این نامه که با امضای مشترک با همسرش ملینا و از طرف بنیاد گیتس منتشر شده آمده است: «ما نمی‌توانیم بار دیگر خودمان را به دست حادثه بسپاریم.Aa بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت و مالک بنیادی با نام خود و همسرش ملیندا، که در زمینه سلامت و بهداشت خصوصا در آفریقا فعالیت های زیادی در یک دهه اخیر کرده است، می گوید اطمینان دارد که «بشر امروز تنها با واکسن کووید است که می تواند بر همه گیری کرونا غلبه کند.بیل گیتس در نظر دارد طی پنج سال آینده دو میلیارد دلار در استارتاپ‌ها و پروژه‌های گوناگون برای مقابله با تغییرات آب و هوایی سرمایه‌گذاری کند.سرمایه‌گذاری نقدینگی موجود در بزرگترین سازمان خیریه جهان را انجام می‌دهد.

خطر همه‌گیری بعدی در کمین ما است، مگر آنکه دنیا برای جلوگیری از آن اقدامی انجام دهد.» این نوشته می‌افزاید آماده‌سازی همه‌گیری بعدی باید به گونه‌ای باشد که گویی «جنگ در راه است». اما در هفته های اخیر، در فهرست متهمان ردیف اول بسیاری از نحله های مختلفی است که مروج «تئوریهای توطئه» در زمینه بیماری کوویدء۱۹ در جهان هستند. موسس مایکروسافت در این نامه با اشاره به هزینه وقوع همه‌گیری گفته است «متوقف کردن همه‌گیری بعدی به سالانه ده‌ها میلیارد دلار سرمایه‌گذاری نیاز دارد، اما نباید از یاد برد که هزینه همه‌گیری کووید-۱۹ برای کل جهان ۲۸ تریلیون دلار برآورد شده است. او در این مصاحبه خواستار افزایش پنج برابری سرمایه‌گذاری‌های تحقیقاتی دولتی در سراسر جهان در انرژی‌های پاک و سایر نوآوری‌های مربوط به اقلیم طی دهه آینده شده است؛ سرمایه‌گذاری‌ای که به گفته او برای رسیدن به هدف مدنظر، سالانه باید دست‌کم بالغ بر ۱۱۰ میلیارد دلار باشد.» بیل گیتس پیش‌تر نسبت به شیوع یک بیماری همه‌گیر خطرناک هشدار داده بود بیل گیتس که پس از استعفا از مایکروسافت وقت خود را صرف کارهای خیریه در بنیاد گیتس می‌کند در دو دهه اخیر همواره یکی از سه نفر لیست ثروتمندترین افراد جهان بوده است. این پیام رسان ها امروز در دو نوع واکسن مورد تائید سازمان بهداشت جهانی، فایزر بیون تک و مدرنا مورد استفاده قرار می گیرند. جایگاه فعلی او در این لیست رتبه سوم است و ثروت وی حدود ۱۳۲ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود. بر اساس آخرین داده‌های مالی موجود این صندوق، دارایی‌های صندوق بنیاد گیتس در پایان سال 2019 حدود 49.

آقای گیتس که از جمله سرمایه‌گذاران بزرگ در مبارزه با همه‌گیری کرونا بوده از تشکیل یک «نیروی واکنش سریع» سخن گفته است. بنیاد خانواده گیتس در این زمینه کمک زیادی به ساخت واکسن های جدید کووید کرده است. برای این منظور به اعتقاد او باید اقتصاد تولیدی  و انتخاب منابع و مصرف آنها را با سرعتی که تاکنون در تاریخ سابقه نداشته است، تغییر داد. نیرویی متشکل از سه هزار متخصص که همچون آتش‌نشانان در وضعیت آماده‌باش دائم به سر می‌برند. به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید وی اضافه کرده است: «علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های علمی برای مواردی چون تشخیص، واکسن، درمان و غیره ما باید یک سیستم هشدار جهانی را بسازیم. همچنین ادعاهایی مطرح می شود که تصمیم گیرنده اصلی استراتژی های سازمان بهداشت جهانی «بیل گیتس» است. چیزی که در حال حاضر نظیرش را در مقیاس بزرگ نداریم. به همین دلیل گیتس معتقد است که استفاده از انرژی هسته‌ای ضروری است.» بنیاد گیتس گفته است تا کنون برای مقابله با همه‌گیری کرونا بیش از ۱. نه فقط از این حمله به شخص من یا دکتر فاوچی، بلکه بدلیل اینکه نشان می دهد برخی هنوز قائل به دریافت واکسن نیستند و اعتقادی به فاصله گذاری های اجتماعی و زدن ماسک ندارند.5 درصد رشد داشت، در حالی که سود آن از ابتدای سال، 14.

۷۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است. هم‌رسانی این مطلب: .» مخالفان گیتس در ایتالیا AP Photo تئوری سنسورها در واکسن کووید برای کنترل جهان خبرنگار فرانس انفو در سوال دیگری ادعایی که در جای جای جهان در ماه ها و هفته های گذشته درباره بیل گیتس مطرح شده است را می پرسد.  او در مصاحبه اشاره می‌کند که از سرعت پیشرفت در حوزه خودروهای برقی ناراضی است؛ خودروهایی که به اعتقاد او به استثنای کشورهایی مثل سوئد در بقیه کشورها گسترش آنها به کندی پیش می‌رود.