بیل گیتس: همه‌گیری کرونا به جهان ۲۸ تریلیون دلار خسارت زده است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیل گیتس: همه‌گیری کرونا به جهان ۲۸ تریلیون دلار خسارت زده است جزئیات بیشتر🔽

در این نامه که با امضای مشترک با همسرش ملینا و از طرف بنیاد گیتس منتشر شده آمده است: «ما نمی‌توانیم بار دیگر خودمان را به دست حادثه بسپاریم. خطر همه‌گیری بعدی در کمین ما است، مگر آنکه دنیا برای جلوگیری از آن اقدامی انجام دهد.»موسس مایکروسافت در این نامه با اشاره به هزینه وقوع همه‌گیری گفته است «متوقف کردن همه‌گیری بعدی به سالانه ده‌ها میلیارد دلار سرمایه‌گذاری نیاز دارد، اما نباید از یاد برد که هزینه همه‌گیری کووید-۱۹ برای کل جهان ۲۸ تریلیون دلار برآورد شده است.

آقای گیتس که از جمله سرمایه‌گذاران بزرگ در مبارزه با همه‌گیری کرونا بوده از تشکیل یک «نیروی واکنش سریع» سخن گفته است. نیرویی متشکل از سه هزار متخصص که همچون آتش‌نشانان در وضعیت آماده‌باش دائم به سر می‌برند.وی اضافه کرده است: «علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های علمی برای مواردی چون تشخیص، واکسن، درمان و غیره ما باید یک سیستم هشدار جهانی را بسازیم. چیزی که در حال حاضر نظیرش را در مقیاس بزرگ نداریم.

بنیاد گیتس گفته است تا کنون برای مقابله با همه‌گیری کرونا بیش از ۱.۷۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این مادرجنده دقیقا چکاره‌س؟ اپیدمیولوژیسته؟ وایرولوژیسته؟ اکونومیسته؟ پزشکه؟ حرومزاده بدترکیب گلوبالیست با اون بنیاد کثافتش ریده تو دنیا حالا گوهخوریم میکنه

برای اینها تازه مساله ضرر نیست منفعت کمتر است. مردن انسان‌ها هم به کتف‌شان است، مگر از باز هم جنبه مصرف‌کنندگی. بقول سندرز، میلیاردر نباید اصلا وجود داشته باشد.

عوضش کمونیستهای چین خیلی سود کردن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکسیناسیون تنها راه شکست همه گیری کروناست؛ واکنش بیل گیتس به توطئه پردازانبینانگذار مایکرو سافت در گفتگو با رادیو فرانس انفوی فرانسه به ادعاهایی که درباره او و بنیاد «بیل و ملیندا گیتس» مطرح می شود پاسخ داد. بیل گیتس تنها راه نجات جهان از همه گیری کرونا را واکسیناسیون سراسری و عمومی می داند. بله. درآمد. و. بزنس. همین. است. اول. کرونا بفرست. بعدش. واکسین. بفروش. برایت. هیزم. جهنم. جمع آوری. میکنی. لطفا واکسن را به سراسر این کره خاکی برسانید تا همه مردم دنیا ازین مصیبت رهایی یابند ! صحت_زندگی برای همه بوی بهبود زاوضاع جهان می شنوم مانده ام کشور من جزو جهان نیست چرا ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیل گیتس: از انرژی هسته‌ای نمی‌توان صرف‌نظر کرد | DW | 15.02.2021بنیانگذار مایکروسافت با هشدار در مورد فاجعه آب و هوایی معتقد است که انرژی‌های تجدیدپذیر خورشیدی و باد برای تأمین نیازها کافی نیستند و از استفاده از انرژی هسته‌ای گریزی نیست. وقتی میگه واسه مقابله، شک نکنین واسه تغییر آب و هوا سرمایه گذاری کرده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سرمایه‌گذاری‌های مورد علاقه بیل گیتسمؤسسه خیریه بیل گیتس، غول تجاری آمریکایی، از بروز تغییرات در سهام «تراست» خبر داد که فرایند بیل گیتس اگه تو ایران بود الان سرش تو سطل بود تو نون شبش مانده بود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چرا بیل گیتس اندروید را به آیفون ترجیح می‌دهد؟مدت‌هاست که این سئوال برای کسانی که زندگی شخصیت های برجسته جهان را به دقت دنبال می‌کنند، مطرح بود که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بیل و ملیندا گیتس تصمیم به جدایی گرفتندبیل گیتس، سومین مرد ثروتمند جهان و بنیانگذار شرکت مایکروسافت شامگاه دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای در صفحه توییتر خود، خبر از جدایی رسمی خود از همسرش ملیندا پس از ۲۷ سال زندگی مشترک داد. صبح به خیر! دماغ زنیکه زیاد تو آفساید بوده بیل رو اذییت میکرده ...به نظرم بیل با این ازدواج کنه خیلی خوبه مکمل هم هستن👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »