بیش از 9 صد مبتلا به کرونا طی شبانه‌روز گذشته در آمریکا جان باختند

19/07/1399 08:37:00 ب.ظ

10.10.

2020 نیویورک/ خبرگزاری آناتولی بر اساس آخرین داده‌های پایگاه اطلاعاتی ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، طی 24 ساعت گذشته 901 تن دیگر از بیماران کرونایی در آمریکا جان ‌باخته و مجموع قربانیان کووید-19 در این کشور به 218 هزار و 718 نفر افزایش یافته است.

همچنین طی شبانه‌روز گذشته 60 هزار و 72 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و شمار مبتلایان نیز به 7 میلیون و 898 هزار و 609 نفر افزایش یافته است. تاکنون بیش از 116 میلیون و 530 هزار فرد مشکوک به کرونا در آمریکا مورد آزمایش قرار گرفته و بیش از 5 میلیون 65 هزار بیمار نیز بهبود یافته‌اند.

کالیفرنیا با بیش از 849 هزار مورد ابتلا به کرونا بیشترین آمار را در میان ایالات آمریکا به خود اختصاص داده است. همچنین ایالت‌های تگزاس و فلوریدا نیز در رده‌های بعدی قرار دارند. ایالت نیویورک نیز با 33 هزار و 372 مورد مرگ ناشی از کرونا دارای بیشترین آمار قربانیان نسبت به سایر ایالات آمریکا است. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

شمار قربانیان کرونا در هند به بیش از 106 هزار نفر رسید

بیش از 8 میلیون بیمار کرونایی در جهان تحت درمان قرار دارند

ثبت بیش از 20 هزار مورد ابتلا به کرونا در فرانسه طی یک روز

بیش از 280 فروند تانک و خودروی زرهی ارتش ارمنستان توسط آذربایجان منهدم شد

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!