بیش از ۱۲ میلیون نفر در یمن از کمک های برنامه جهانی غذا برخوردار شدند

30/06/1398 09:17 ب.ظ

🔺بیش از ۱۲ میلیون نفر در یمن از کمک های برنامه جهانی غذا برخوردار شدند ⚡️نهاد برنامه جهانی غذا، زیر مجموعه سازمان ملل متحد، می‌گوید در ماه اوت ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در یمن کمک های غذایی این نهاد را دریافت کرده‌اند.

نهاد برنامه جهانی غذا، زیر مجموعه سازمان ملل متحد، می‌گوید در ماه اوت ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در یمن کمک های غذایی این نهاد را دریافت کرده‌اند. به گزارش رویترز، برنامه جهانی غذا این آمار را روز جمع مارک اسپر وزیر دفاع ایالات متحده اعلام کرد، به دستور پرزیدنت ترامپ، آمریکا تعداد معدودی نیروی نظامی به عربستان سعودی اعزام می‌کند. این نیروها برای کمک به دفاع و مقابله با حملات هوایی هستند.

مارک اسپر جمعه شب ۲۹ شهریور به وقت واشنگتن، به همراه ژنرال جوزف دانفورد رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در یک کنفرانس خبری شرکت کرد.

در کنار وزیر دفاع، رئیس ستاد مشترک ارتش نیز حضور داشت. آقای اسپر با اشاره به تاکید پرزیدنت ترامپ بر اینکه آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست،‌ گفت: همانطور که رئیس جمهوری به روشنی گفته است، ایالات متحده به دنبال جنگ با ایران نیست. همانطوری که گفته شد در صورت نیاز، ما گزینه‌های نظامی زیادی داریم. از رهبران ایران می‌خواهیم که فعالیتهای مخرب و بی ثبات كننده خود را متوقف كرده و در مسیری صلح آمیز و دیپلماتیک قدم بگذارند.

روز شنبه ۲۳ شهریور اعلام شد که تاسیسات «بقیق» و «خریص» متعلق به شرکت نفت دولتی «آرامکو» در شرق عربستان هدف حمله قرار گرفته‌‌اند. مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، همان زمان تهران را پشت این حملات دانست و عصر شنبه ۲۳ شهریور headtopics.com

از یکطرف غذا برای یک وعده و از طرفی دیگر قتل عامشان میکنند.

اگه حوثی های تحت حمایت سپاه بذارن

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

آغاز اعتصاب جهانی دانش‌آموزان در اعتراض به تغییرات آب و هواییتصاویر منتشرشده از تظاهرات روز جمعه در استرالیا نشان دهنده حضور گسترده جوانان و نوجوانان این کشور در تجمعات شهرهای مختلف است. قرار است این تظاهرات در سطح جهانی برگزار شود.

اگر استکبار جهانی خطایی کند، صد در صد آماده هستیمفرمانده نیروی دریایی ارتش: اگر استکبار جهانی یا دشمنان ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران از ذهنشان بگذرد خطایی کنند ما صد در صد آماده‌ایم و قطعا از جایی که آمادگی آن را ندارند ضربه سختی از سربازان نیروی دریایی و یگان های پروازی خواهند خورد حجاب و پوشش امروز من شامل آستین حلقه‌ای و شلوارک خانگی و ته ریش ۲۰ روزه مورد پسند و تاییدت هست مادر...نده‌ی حروم زاده‌ی داعش؟. 先に打撃を与えたのはイランじゃないか。 なに言ってんの? やり返せばいいじゃん、サウジ・イスラエル・アメリカと全面戦争やればいいよ。 勝てると思うならな。 حال میکنیدا با تجهیزاتی که شاه فقید خریداری کرده دارید برا دنیا شاخ و شانه میکشید وکیل_ملت

امامی اولین مدال آور کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانینماینده وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد ایران به مدال برنز جهان دست یافت تا اولین مدال آور ایران باشد.

الجزایر‌ی‌ها در تظاهراتی گسترده خواستار کنار رفتن مقامات سابق از دولت انتقالی شدندشهروندان جزایری روز شنبه 21 سپتامبر بار دیگر در شهرهای مختلف این کشور از جمله الجزیره پایتخت و شهر

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

حمایت مهم‌ترین اتحادیه کارگری فرانسه از اعتراضات کارگران در ایران