بیش از 6 میلیون بیمار کرونایی در جهان تحت درمان قرار دارند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

02.08.2020بر اساس داده‌های وبسایت «وورلدومتر»، شمار مبتلایان به کرونا در جهان که در حال حاضر تحت درمان قرار دارند به 6 میلیون و 5 هزار و 953 تن رسیده است.

02.08.2020بر اساس داده‌های وبسایت «وورلدومتر»، شمار مبتلایان به کرونا در جهان که در حال حاضر تحت درمان قرار دارند به 6 میلیون و 5 هزار و 953 تن رسیده است.

آمریکا با 2 میلیون و 243 هزار و 620 نفر دارای بیشترین بیمار تحت درمان در جهان است. برزیل و هند به ترتیب با 731 هزار و 209 نفر و 568 هزار و 599 بیمار در رده های بعدی قرار دارند. در حال حاضر 586 بیمار کرونایی در ترکیه به دستگاه تنفسی وصل هستند. هنوز هم 10 هزار و 643 مبتلای فعال وجود دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درآمد ایران از صادرات غیرنفتی در چهار ماه نخست سال‌جاری بیش از ۴۰ درصد کاهش یافتسخنگوی گمرک ایران از کاهش بیش از ۴۰ درصدی ارزش دلاری صادرات غیرنفتی ایران در چهار ماه نخست سال‌جاری خبر داد و اعلام کرد که در این مدت ارزش دلاری صادرات غیرنفتی ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار بوده که نسیبت به مدت مشابه سال۹۸ بیش از ۴۰ درصد کاهش یافته است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ از هر ۱۴ بیمار یک نفر می‌میرد، وزیر با مداحان جلسه می‌گذارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز دومین روز آزمون دکتری وزارت بهداشت با رقابت بیش از ۸۰۰۰ داوطلبآغاز دومین روز آزمون دکتری وزارت بهداشت با رقابت بیش از ۸۰۰۰ داوطلب از ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۱۱ مردادماه و همزمان با دومین روز برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت، رقابت بیش از ۸۰۰۰ داوطلب در ۲۹ حوزه امتحانی سراسر کشور آغاز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

غیبت بیش از ۲۰۰۰ داوطلب در دومین روز برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشتغیبت بیش از ۲۰۰۰ داوطلب در دومین روز برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت در دومین روز برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مجموع ۸۸۳۲ داوطلب شرکت کننده، تعداد ۲۰۸۴ در جلسه آزمون غایب بودند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت و اجرای حکم بیش از ۵۰ فعال مدنی ترک در یک ماه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از مرز 11 میلیون نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »