بیش از ۲۰ کشته و زخمی در پی واژگونی اتوبوس تهران-زاهدان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور قم – کاشان تاکنون ۶ نفر کشته و ۱۵ نفر مصدوم برجای گذاشته است. حال دو نفر از مصدومان وخیم گزارش شده است. این اتوبوس از تهران راهی مقصد زاهدان بود که در کیلومتر۶۰ محور قم-کاشان واژگون شد. اخبار_ایران

کاشان تاکنون ۶ نفر کشته و ۱۵ نفر مصدوم برجای گذاشته است.محور قم-کاشان واژگون شد. براساس آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی هلال احمر کاشان، این حادثه موجب کشته و زخمی شدن ۲۱ نفر شده است.

حال دو نفر از مصدومان وخیم اعلام شده و سریعا به مرکز درمانی شهر قم اعزام و ۱۰ نفر دیگر با اتوبوس آمبولانس به مرکز بیمارستانی شهید بهشتی کاشان اعزام شدند.»، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در این باره توضیح داده بود: «با اعلام حادثه به ستاد فرماندهی ۱۲۵ کاشان، مقارن ساعت ۱۲:۴۵ سه شنبه تیم‌های عملیاتی امداد ونجات این سازمان، جهت خروج فوتی و مصدومین ناشی از این حادثه و احتیاط از حریق احتمالی ناشی از شدت حادثه به محل اعزام شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به بیش 300 هزار نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1504 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 304 هزار و 3 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیش از 320 یمنی بر اثر دیفتری جان باخته‌اندسازمان بهداشت جهانی اعلام کرد طی 3 سال گذشته 326 نفر در یمن به علت بیماری دیفتری جان خود را از دست داده اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیش از 600 بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته در آمریکای لاتین جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از خلبانان کشته شده افغان در هلمند چه می‌دانیم؟ - BBC News فارسیهفته گذشته (چهارشنبه ۲۳ میزان/مهر) وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که در نتیجه سقوط دو هلی‌کوپتر نظامی در هلمند دست‌کم ۹ نفر کشته شدند. در میان کشته‌شدگان، حشمت الله غزالی، پرویز استانکزی، محمد ادریس بخشی و عبیدالله احمدی، ، چهار خلبان/پیلوت ارتش نیز بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اعضای خانواده کارگری با کمتر از ۲۰ دلار در ماه زندگی می‌کنند/ با افزایش قیمت دلار مخارج خانواده‌ها بیش از ۷ میلیون تومان شده استعضو کارگری شورای عالی کار گفت: با قیمت امروز دلار، درآمد یک حداقلی‌بگیر کمتر از ۸۰ دلار در ماه است، یعنی سهم هر یک از اعضای خانواده چهار نفری کارگری ۲۰ دلار در ماه می‌شود، حال آنکه خط فقر مطلق درآمد روزانه یک تا دو دلار است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نبرد در قره‌باغ پس از نقض دومین توافق آتش‌بس؛ آذربایجان از فتوحات جدید خبر دادرئیس جمهوری آذربایجان مدعی شد که نیروهای ارتش کشورش در واکنش به نقض آتش‌بس و دور تازه حملات نیروهای ارمنستان، سیزده روستا در شهرستان جبرئیل را تحت کنترل درآورده‌اند. بعد از آزادی خدافرین و احتزاز پرچم آذربایجان در این منطقه جنگ‌در منطقه زنگیلان و نزدیک مرزهای بین المللی ادامه دارد اشغالگران عرمنی بدنبال شکست در جنگ شهرها و‌روستاهای بیدفاع را توپ باران میکنند.شاکله مزدوران قاتل عرمنی شکسته و درحال فرار هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »