بیش از 100 مهاجر از خطر غرق شدن در دریای اژه نجات یافتند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

29.01.

2020نیروهای گارد ساحلی ترکیه طی عملیات جداگانه در سواحل شهرستان کوش‌آداسی استان آیدین 109 تبعه خارجی را که قصد داشتند با استفاده از قایق لاستیکی به صورت غیرقانونی از کشور خارج شوند، از خطر غرق شدن در آبهای دریای اژه نجات دادند.

این مهاجران غیرقانونی که اتباع سوریه٬ افغانستان٬ ایران و کنگو هستند، پس از طی مراحل قانونی به اداره مهاجرت استان آیدین منتقل شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آفاد: بیش از 900 پس لرزه در الازیغ رخ دادمدیریت مرکز حوادث اضطراری ترکیه از وقوع 948 پس لرزه در پی زلزله اخیر الازیغ و نجات جان 45 نفر از زیر آوار خبر داد. - خبرگزاری آناتولی رئیس سازمان آفاد ترکیه: جسد آخرین شهروند جان باخته زلزله (الازیغ) را از زیر آوار بیرون آوردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو بازداشت‌شده در زندان اوین مجموعا به بیش از ۲۳ سال زندان محکوم شدنددو بازداشت‌شده در زندان اوین مجموعا به بیش از ۲۳ سال زندان محکوم شدند رضا محمدحسینی و خالد پیرزاده، شهروندان بازداشت شده در زندان اوین، از سوی دادگاه انقلاب مجموعا به ۲۳ سال و ۶ ماه زندان محکوم شده‌اند. یعنی جفتشون باهم باید ۲۳ سال برن زندان؟ یعنی یکیشون نصفش یکی دیگه نصف مابقی؟ یعنی یکیشون یک سومش یکی دیگه دوم سومش؟ یکی نره اون یکی ۲۳ سال بره؟ جمعا ۲۳ سال یعنی چی؟ جمع بستن بین سالهای محکومیت افراد مختلف،یکی از ترفندهای رسانه ای جدید است! بلحاظ حقوقی و قضائی،هر فردی مسئولیت کیفری رفتارهای خود را دارد و باید مطابق قانون،به عمل او و مستندات پرونده او و اقاریر و چیزهای دیگر توجه کرد و میزان حبسی که برابر قانون به او تعلق می گیرد. مثلا آیا در نظام قضائی امریکا اگر باندی مشتمل بر چند مجرم را دستگیر کردند و مطابق قانون هریک از آنها را به تحمّل مقداری از حبس محکوم کردند،هیچ عاقلی می آید عدد سنوات حبس آنها را با هم جمع ببندد و از این طریق،تلاش کند به دستگاه قضائی فشار وارد کند؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برای کمک به زلزله‌زدگان در ترکیه بیش از 50 میلیون لیر جمع‌آوری شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۴۰۳ مهاجر نجات‌یافته از دریا مجوز ورود به ایتالیا گرفتند | DW | 28.01.2020دولت ایتالیا به قایق‌های نجات مهاجران اجازه داد پس از روزها انتظار، ۴۰۳ مهاجر خود را وارد خاک این کشور کند. آلمان و فرانسه تعدادی از این مهاجران را می‌پذیرند. یک حزب راست افراطی در ایتالیا مخالف این تصمیم است. خوب شخصی که کشور خودش رو به یه کشور بیگانه ترجیح میده حقش هست که روز های متمادی بلاتکلیف بمونه اونم تو دریا که شاید یه کشور اونو به عنوان پناه جو قبول کنه... المان و فرانسه می پذیرند تا بعد از دوسال همه را 'دولدونگ' کنند. و این است حقوق بشر آلمانی ... دیگه نخ نما شده ... بی خود تبلیغ حقوق بشری نکنید. مرحبا ایتالیا.حالا اگه امریکا بود میزاشت همه غرق بشن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ثبت بیش از ۱۵۰ هزار مورد مراجعه زنان به پزشکی قانونی پس از نزاعنگید دکتر وپرستار کمداریم فردا ملای کوسکشو میفرستن توبیمارستانها گند میزنن توعالم بهداشت خب چه کاریه این اقا ک کتاب اتیش زد هم قماشاشو بیارین میگن دست بشفاشون عالیه فقط مشکلشون اینه ک خودشونو نمیتونن شفا بدن باد برن به دست کفار شفا پیدا کنن برن المان یا امریکا شیطان میگن گفتن این معشیت الهیه وگرنه قلبامیخوان اینجادرمان بشن ولی خداگفته بدست کفاردرمان شن با توجه به آمارفارغ التحصیلان رشته پرستاری دانشگاههای دولتی وآزاد،که فعلابابیکاری دست بهگریبان هستند،نمی توان گفت که درایران مشکل کمبودپرستاروجودداردبلکه بایدگفت:چون استخدام فقط مختص خودیهاست،این کمبودحبابی رادایره گزینش جماعت حاکم ساخته وپرداخته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا از عراق خواست تا در برابر حملات ایران از حاکمیت خود محافظت کندمایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریكا، شامگاه دوشنبه 27 ژانویه در یک تماس تلفنی با عادل عبدالمهدی نخست آمریکا بَرّ بَرّ فعلا آمریکا پاسخگوی اون جنایتی را که با نقض مقررات بین المللی در ترور ناجوانمردانه شهید قاسم سلیمانی مرتکب شده ، باشه؟!!! تا عوامل خودزنی به سفارتش که مزدوران اماراتی و عربستانی بودند ، دستگیر و شناسایی بشن؟!!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »