بیش از 800 کادر پزشکی در جنگ سوریه کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شبکه حقوق بشر سوریه اعلام کرد که از مارس 2011 تاکنون 857 نفر از کادر پزشکی این کشور کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

17.09.2020شبکه حقوق بشر سوریه با انتشار گزارشی اعلام کرد: از ابتدای جنگ داخلی در مارس 2011 تاکنون 857 نفر از کادر پزشکی این کشور کشته شدند.

براساس این گزارش 652 نفر از آنها از سوی نیروهای رژیم اسد و تروریست‌های خارجی تحت حمایت ایران کشته شده و 69 تن دیگر نیز در حملات نیروهای روسیه جان خود را از دست دادند. گروه تروریستی داعش 36 نفر، نیروهای ائتلاف بین‌المللی ضد داعش 13 نفر، تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ 6 نفر، مخالفان نظامی و گروه‌های مسلح مخالف رژیم اسد 31 نفر و سایر طرف‌های ناشناس نیز 50 نفر از کادر پزشکی سوریه را کشتند.

همچنین تاکنون دست‌کم 3353 نفر از کادر درمانی سوریه به اسارت گرفته شده‌اند که 3327 نفر از آنها در بند نیروهای رژیم اسد قرار دارند. مراکز بهداشتی در مناطق مختلف سوریه از مارس 2011 تاکنون 862 بار بمباران شده یا خسارات مالی دیده‌اند. 87.1 درصد از این مراکز توسط نیروهای رژیم اسد و روسیه هدف قرار گرفتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آکسفام: بیش از نیمی از واکسن‌های کرونا تنها برای ۱۳ درصد جمعیت جهان خواهد بودبررسی‌های آکسفام نشان می‌دهد که برای هر شهروند بریتانیایی پنج نمونه از واکسن احتمالی کرونا پیش خرید شده است. این در حالی است که تنها به یک نفر از هر ۹ شهروند بنگلادش نمونه‌ای از این واکسن اختصاص داده شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتظار داشتیم مردم بیش از این پروتکل‌ها را رعایت کنند/ بیمارستان جای مقابله با کرونا نیست/ خستگی کادر درمان چند برابر شده استمعاون کل وزارت بهداشت در گفت‌وگو با ایلنا: انتظار داشتیم مردم بیش از این پروتکل‌ها را رعایت کنند/ بیمارستان جای مقابله با کرونا نیست/ خستگی کادر درمان چند برابر شده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کمپین میهن من - عزت من؛ تلاشی برای جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی افغانستانی‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 30 میلیون نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عصبانیت قاضی آمریکایی از تبرئه شدن شهروند ایرانی- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimعصبانیت قاضی آمریکایی از تبرئه شدن شهروند ایرانی قاضی منهتن در ایالت نیویورک از دادستان‌های فدرال به خاطر تبرئه «علی صدر هاشمی نژاد» شهروند ایرانی در پرونده دور زدن تحریم‌های_آمریکا علیه تهران انتقاد کرد شما موضوع رو اشتباده فهمیدی. قاضی از دادستانهای فدرال بخاطر مخفی نگه داشتن مدارکی که دال بر بیگناهی متهم بود عصبانی شده، نه از تبرئه کردن متهم، که توسط خود قاضی انجام میشه و نه دادستانها. دولت مجبور به پس گرفتن شکایتش از متهم شده. موضوع کاملا برعکسه.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

از بازدید اتاق خواب تا سوال درباره عادل فردوسی‌پور؛ گزینش چیست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »