بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در چین دوباره درگیر محدودیت‌های مقابله با کرونا شدند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در چین دوباره درگیر محدودیت‌های مقابله با کرونا شدند مقامات دولتی در سراسر استان جی‌لین خدمات اتوبوسرانی را متوقف کرده‌اند و ورود قطارها به این منطقه و یا خروج از آن نیز متوقف شده است. مدرسه‌ها نیز تعطیل شده‌اند.

با افزایش موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا، بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در چین بار دیگر با محدودیت‌های مربوط به مقابله با شیوع این بیماری مواجه شده‌اند.

نشریه هیل این هفته به نقل از بلومبرگ نوشت که تقریبا ۱۰۸ میلیون نفر در منطقه شمال شرق چین با محدودیت‌های آمد و شد و قرنطینه روبرو هستند. مقامات دولتی در سراسر استان جی‌لین خدمات اتوبوسرانی را متوقف کرده‌اند و ورود قطارها به این منطقه و یا خروج از آن نیز متوقف شده است. مدرسه‌ها نیز تعطیل شده‌اند. بنا بر آمار رسمی در این منطقه اخيرا ۳۴ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است و یک نفر هم بر اثر این بیماری جان باخته است.

هرچند آمار رسمی کشورهای چین، روسیه، و ایران قابل راستی‌آزمایی توسط کارشناسان مستقل نیست و نمی‌تواند معتبر و نهایی تلقی شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر امور خارجه ترکیه: بیش از 70 هزار شهروندمان را از 115 کشور به ترکیه بازگرداندیموزیر امور خارجه ترکیه: بیش از 70 هزار شهروندمان را از 115 کشور به ترکیه بازگرداندیم مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه: 135 کشور در راستای مبارزه با ویروس کرونا کووید-19 از ترکیه درخواست کمک‌های پزشکی و برخی نیز برای خرید سفارش داده‌اند. درخواست 81 کشور را تامین و ارسال کردیم. تلاش‌ها برای ارسال کمک‌ها به بقیه کشورها ادامه دارد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از دروغ‌پراکنی تا استفاده از دیپلماسی گرگ جنگجو؛ روش‌های چین برای مقابله با انتقادات
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

قدردانی از کادر درمانی مقابله با ویروس کرونا به سبک مردم هند🎥قدردانی از کادر درمانی مقابله با ویروس کرونا به سبک مردم هند ویروس_کرونا کووید_۱۹ کادر_درمانی بیشتر بخوانید: ری استارت ۱۶۷ بی جا کجاست؟ شما یورونیوزی ها خیلی عشقولانه هستید.خوشم میاد از شما
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخست‌وزیر روسیه پس از بهبودی از کرونا به محل کارش بازگشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش تهران به برخورد آمریکا با تانکرهای ایرانی حامل سوخت به ونزوئلاوزیر امورخارجه ایران با ارسال نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل اقدامات آمریکا در منطقه کارائیب را «نیت مداخله و ایجاد اختلال و مزاحمت در امر انتقال سوخت ایران به ونزوئلا» دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار ظریف نسبت به 'مزاحمت آمریکا' در ارسال سوخت از ایران به ونزوئلاجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران به دبیرکل سازمان ملل متحد نسبت به اقدام آمریکا در 'ایجاد مزاحمت در انتقال سوخت ایران به ونزوئلا' هشدار داده است. سفیر سوییس در تهران نیز به عنوان حافظ منافع آمریکا به وزارت امور خارجه ایران احضار شده تا در این باره به او اعتراض شود. رویترز گزارش کرده آمریکا در حال بررسی تدابیر مختلف برای مقابله با ارسال سوخت از ایران به ونزوئلا است. بلوف پشت بلوف Clown خخخخ شما توئیت نزنید خیلی سنگین تره بااین تعداد فالوئر فیک و تعداد فیو و ریتتون💩
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »