بیشتر مناطق غرب اهواز فاقد سیستم شبکه فاضلاب و دارای جوی‌های روبازند/ فرسودگی یکهزار کیلومتر شبکه فاضلاب شهر

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛ بیشتر مناطق غرب اهواز فاقد سیستم شبکه فاضلاب و دارای جوی‌های روبازند/ فرسودگی یکهزار کیلومتر شبکه فاضلاب شهر

سید محسن موسوی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در این باره، اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در مناطق غرب جاده اهواز-خرمشهر وجود دارد این است که بیشتر این مناطق فاقد سیستم فاضلاب تحت الارضی هستند و دارای جوی های روباز هستند.

عضو شورای کلانشهر اهواز ادامه داد: در شهرداری اهواز یک قرار داد 500 میلیارد تومانی با قرار گاه خاتم الانبیا منعقد کرده‌ایم که در مناطق غرب این شهرستان یک سری اقدامات عمرانی از جمله آسفالت و جدول کاری شکل بگیرد که البته باید بگویم رفع مشکل فاضلاب این مناطق در حیطه کاری ما نیست که بخواهیم انجام بدهیم و سازمان آبفا باید دست به کار شود.

عضو کلانشهر اهواز تصریح کرد: سازمان آب و فاضلاب اهواز اعلام کرده که سیستم تحت الارضی این شهرستان که 2 هزار و سیصد کیلومتر است، هزار کیلومتر آن فرسوده و نیاز به تعمیر دارد. شهرداری هم به صورت گسترده برای شان مجوز صادر کرده و دارند در این مناطق حفاری و اصلاح شبکه می کنند که البته این اصلاح شبکه در داخل شهر دارد انجام می شود و مناطق حاشیه شهر که اصلا سیستم فاضلاب ندارند و به صورت روباز است که در خارج از این مناطق و در یک فضای بازی تجمیع می شود.

موسوی افزود: نه تنها منطقه غرب اهواز بلکه شهرستان کارونی که 9 سال پیش از این شهرستان جدا شد نیز بیشتر شبکه فاضلاب آن روباز است که ناگفته نماند این مشکل اکثر مناطق محروم اهواز را در بر می گیرد و هنوز جوی های آب و فاضلاب شان به شکل روباز تخلیه می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Why I think Muhammad Qasim is Imam Al-Mahdi? Because his dreams have a strange connection with Hadiths of Prophet Muhammad SAW. and most importantly, he does not claim the title.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرایط ویژه برای ترخیص خودروها و موتورسیکلت های توقیفیرییس پلیس راهنمایی و رانندگی از اجرای طرح ترخیص خودروهای توقیفی فاقد دستور قضایی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمیسیون اتحادیه اروپا: اوکراین و مولداوی در مدت کوتاه به شبکه توزیع برق اروپا متصل می شونداوکراین و مولداوی توسط کمیسیون اتحادیه اروپا در مدت کوتاه به شبکه توزیع برق اروپا متصل خواهند شد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گول نخورید؛ عکس پوتین با سبیل هیتلر روی مجله تایم جعلی است«این تصویر در واقع بخشی از مجموعه‌ای شامل سه تصویر است که در روز حمله روسیه به اوکراین ایجاد کردم، زیرا متوجه شدم جلد رسمی مجله تایم فاقد روح و الهام‌بخشی است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خطیب‌زاده: روابط ایران با روسیه چند لایه چند بعدی استسخنگوی وزارت امورخارجه ایران درباره روابط کشورش با روسیه گفت که این روابط چند لایه چند بعدی و طبیعی و براساس اراده سیاسی دو پایتخت برای ارتقای روابط به روابط ممتاز است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه اوکراین: تحریم‌های بیشتری علیه روسیه وضع کنیدوزیر خارجه اوکراین: *تحریم‌های بیشتری علیه روسیه وضع کنید *جهان می‌تواند کار بیشتری انجام دهد و باید این کار را بکند *فشار را افزایش دهید و روسیه را کاملا منزوی کنید *پوتین قادر به شکستن و خرد کردن اوکراین نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضی پرسنل و بازنشستگان نیروهای مسلح در چند شهر ایرانشماری از پرسنل نیروهای مسلح و خانواده‌های آنها، دوشنبه 9 اسفند، در اعتراض به وضعیت نامساعد معیشتی و کاری در تعدادی از شهرهای ایران تجمع کردند.بر اساس
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »