بیت‌کوین یک روز پس از عرضه نخستین «ئی تی اف» بر پایه رمزارز رکوردشکنی کرد

28/07/1400 06:40 ب.ظ

بسیاری از فعالان بازار رمزارزها بر این باور هستند که عرضه «ئی تی اف» مبتنی بر بیت‌کوین می‌تواند محرکی برای افزایش محبوبیت عمومی این رمزارز باشد.

آغاز معامله نخستین ای‌تی‌اِف مبتنی بر رمزارز؛ قیمت بیت‌کوین به رکورد آوریل نزدیک شدنزدیک به ۲۴ میلیون واحد از «ئی تی اف» مبتنی بر بیت‌کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار روز سه‌شنبه خرید و فروش شد. ارقامی که این صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله را به موفق‌ترین «ئی تی اف» عرضه شده در سال ۲۰۲۱ تبدیل کرد.

نزدیک به ۲۴ میلیون واحد از «ئی تی اف» مبتنی بر بیت‌کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار روز سه‌شنبه خرید و فروش شد. ارقامی که این صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله را به موفق‌ترین «ئی تی اف» عرضه شده در سال ۲۰۲۱ تبدیل کرد.

قیمت بیت‌کوین طی یک سال گذشته بیش از ۴۵۰ درصد افزایش یافته است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

نتیجه یک تحقیق بر روی موش‌ها: تعداد وعده‌های غذایی کمتر بیش از میزان کالری لاغر می‌کندتیم لامینگ «ایجاد یک دوره ناشتایی تحمیلی» را یک موضوع ضروری برای به نتیجه رسیدن رژیم‌های غذایی کم کالری می‌داند. به همین دلیل من هم مدتی است به جای سه وعده غذائی دو وعده ای شده ام. از این موش ها که کمتر نیستم من برای همین وعده ناهار را حذف کردم! تا هم وقتم برای آشپزی تلف نشود و هم لاغر شوم.😊

تظاهرات هزاران نفر در السالوادور علیه رسمیت یافتن رمزارز بیت‌کوین | DW | 18.10.2021اعلام رسمی رمزارز بیت‌کوین در کنار دلار به عنوان واحد پولی کشور، هزاران نفر از شهروندان معترض السالوادور را به خیابان‌ها کشاند. این اعتراض متوجه سیاست‌های خودکامه دولت رئیس‌جمهوری نایب بوکله نیز بود.

تاثیر انتخابات عراق بر سیاست ایران و متحدانشنتایج غیرمنتظره انتخابات عراق و پیروزی منتقدان حکومت ایران در آن، تصمیم‌گیران تهران را دچار شگفتی و سردرگمی نسبت به سیاست آینده خود در قبال بغداد کرده است. - خبرگزاری آناتولی

الهلال سعودی با غلبه بر النصر به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافتتیم فوتبال الهلال‌ سعودی موفق شد، با غلبه بر النصر دیگر نماینده سعودی، برای چهارمین بار در نسخه جدید لیگ قهرمانان آسیا، به دیدار پایانی این رقابت‌ها راه

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: دولت رئیسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ را بر اساس نظر خامنه‌ای «اصلاح» می‌کند🔺 بنا بر نظر کارشناسان اقتصاد، ایران «در آستانه وقوع شرایط تورمی شدید غیرقابل کنترل» است و با «کسری بودجه ۴۰۰ هزار میلیارد تومانی» وضعیت اقتصادی کشور «بسیار سخت و نگران‌کننده» است. ⬇ بیشتر بخوانید: نه بابا ،الان این نظر صدای_آمریکا هست یا نظر کارشناسان ؟؟ نمیبینم زیرش نوشته باشی این نظر صدای آمریکا نیست 😂😂چی شد وا دادی ؟ یا سیاست دموکراتهای چغندر تغییر کرده ؟ فکر نکنم اونا مرده خور تر از این حرفها هستن تا آخرین جنازه رو نخورن پرواز نمیکنن بدن پی کارشون ،و ملت رو رها کنن اصحاب قدرت و ثروت که خیالشان نیست... برای مردم هم که راه حل از قبل آماده شده: لعنت بر روحانی! خيلى سال كه ابراز نگرانى شده😄 هر سال ابراز نگرانى ميكنند اما از حسنى و حوزش خبرى نيست. اين خبر هم خبر نبود،موس بود

اسپانیا بر مهاجران جوان آسان می‌گیردطبق مقررات جدید بعد از یک دوره سه ماهه، مهاجران جوان زیر ۱۸ سال اوراق اقامتی خود را دریافت می کنند. زمان انتظار برای این اوراق پیش از این دستکم ۹ ماه بود.

آغاز معامله نخستین ای‌تی‌اِف مبتنی بر رمزارز؛ قیمت بیت‌کوین به رکورد آوریل نزدیک شد

نزدیک به ۲۴ میلیون واحد از «ئی تی اف» مبتنی بر بیت‌کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار روز سه‌شنبه خرید و فروش شد. ارقامی که این صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله را به موفق‌ترین «ئی تی اف» عرضه شده در سال ۲۰۲۱ تبدیل کرد.

قیمت بیت‌کوین طی یک سال گذشته بیش از ۴۵۰ درصد افزایش یافته است.

رکورد قبلی بهای بیت‌کوین در ماه آوریل با رسیدن به قیمت ۶۴ هزار و ۸۷۰ دلار ثبت شده بود.