بیانیه وزیر خارجه چین درباره نتایج سفرش به شش کشور خاورمیانه از جمله ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

وزیر امور خارجه چین در بیانیه‌ای با مطرح کردن این که سفر موفقیت آمیزی به شش کشور منطقه خاورمیانه از جمله ایران داشته است، بر نقش چین در حفظ توافق هسته‌ای تاکید کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه سی.جی.تی.ان چین، وانگ یی، وزیر امور خارجه چین روز سه‌‎شنبه در بیانیه‌‎ای رسانه‌ای درباره نتیجه سفرش به شش کشور خاورمیانه از جمله ایران گفت که چین آماده است از طریق یک همکاری جدی به صلح و پیش‌رفت در خاورمیانه کمک کند.

او گفت که اهداف مورد انتظارش در زمینه طرح ابتکاری پنجگانه کشورش برای دست یافتن به امنیت و ثبات در خاورمیانه که در طی این سفر مطرح شد، حاصل شده اند. وانگ افزود که چین و این شش کشور خاورمیانه به حمایت از یک‌دیگر در زمینه منافع اصلی‌شان ادامه خواهند داد و این را مهم‌ترین نتیجه سفرش تلقی کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مخالفین تفاهم‌نامه تجاری ایران و‌چین اگر سواد دارید بخوانید !!!!

💩تو دهن خامنه ای وظریف دختر فاحشه زیرخواب چین

اربابان چینی خامنه ای حتی اسمی از ترکمانچای_چینی نیاورد

امضا کنید

یعنی هیچ حرفی از این سند کذایی نزده؟ یعنی حتی ارزش یک جمله کوتاه هم نداشته؟

دیگر لازم نیست جزئیات توافق_۲۵_ساله را منتشر کنید! همینکه اقرار کردید برای انتشارش باید از دولت چین اجازه بگیرید کفایت میکند. ترکمانچین

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه فیلیپین به چین: گورت را گم کناختلافات فزاینده‌ بین مانیل و پکن در اوایل ماه مارس، پس از آن آغاز شد که مقامات مانیل از مشاهده بیش از ۲۰۰ شناور چینی مشکوک در نزدیکی آب‌سنگ «ریف ویتسون» خبر دادند. GET THE FUCK OUT استفاده از اين تعبير زشت و نابجا و اینهم از زبان وزیر خارجیه نشان دهنده ی تأثیر آمریکا بر ایشان است بقول معروف لُقمه باید بقد دهان خود گرفت اما مثل اینکه هنوز ایشان خوب متوجه نیست که داره با چه کشوری صحبت میکنه ؟ !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزرای خارجه «گروه هفت» در لندن؛ آمریکا می‌گوید به دنبال مهار چین نیستامسال نمایندگانی از اتحادیه اروپا، هند، استرالیا، کره جنوبی، آفریقای جنوبی و رئیس انجمن ملل آسیای جنوب شرقی (آسه آن) نیز به این نشست دعوت شده‌اند تا در جلسات آتی وزرای خارجه گروه هفت حضور یابند. گوه خورده، میخواد بدجورم میخواد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرکوب و سانسور هفتگی؛ فیلم‌سازان معترض به سند همکاری ایران و چین تهدید به ممنوع‌الکاری شدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک معلم به خاطر اعتراض به سند همکاری ایران و چین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه: برای ایران، روابط راهبردی با چین، اصالت و اهمیت ویژه داردسخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: برای ایران روابط راهبردی با چین از اصالت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، کما اینکه برای چین‌ نیز توسعه روابط با ایران به سطح مشارکت راهبردی اولویتی بود که در سفر رئیس‌جمهور چین به ایران محقق شد. ک ن یعنی: دستم بگرفت و پا به پا برد. تا شیوه راه رفتن آموخت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »