بیانیه هلگا اشمید درباره نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیانیه هلگا اشمید درباره نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام نشست کمیسیون مشترک برجام به درخواست کشورهای انگلیس، آلمان و فرانسه و به منظور بحث درباره لزوم اجرای کامل و موثر برجام در سطح معاونان وزرای امور خارجه تشکیل شده است

به گزارش ایسنا، هلگا اشمید در بیانیه‌ای با اشاره به وظیفه کمیسیون مشترک مبنی بر نظارت بر اجرای کامل توافق هسته‌ای اعلام کرد که این نشست کمیسیون مشترک برجام به درخواست کشورهای انگلیس، آلمان و فرانسه و به منظور بحث درباره لزوم اجرای کامل و موثر برجام در سطح معاونان وزرای امور خارجه تشکیل شده است.

در این بیانیه آمده است که طرفین برجام بر تداوم حفظ توافق هسته‌ای تاکید داشته و اظهار کردند که تعهدات هسته‌ای و برداشته شدن تحریم‌ها برای حفظ این توافق ضروری است. طرفین همچین بر حمایت و حس مسئولیت‌شان نسبت به پروژه‌های هسته‌ای نظیر اراک و فردو ابراز کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مگه نشست کمیسیون مشترک برجام نباید با همه ی اعضای اون تشکیل بشه و در غیر اینصورت غیرقانونی ه...خب آمریکا نیست که؟!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عراقچی: نشست کمیسیون مشترک برجام سازنده بود/ تعهدات زیادی داده شدخبرگزاری رویترز پس از نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام، به نقل از معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که این نشست سازنده بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام در وین | DW | 28.07.2019نمایندگان کشورهای باقی‌مانده در توافق اتمی با ایران با هدف یافتن راهی برای حفظ این توافق پس از خروج آمریکا از آن، در وین دیدار می‌کنند. به گفته یک دیپلمات اروپایی این دیدار، مقدمه نشست دیگری در سطح وزرای خارجه است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نشست کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه روسیه پس از نشست کمیسیون مشترک برجامبیانیه روسیه پس از نشست کمیسیون مشترک برجام وزارت امور خارجه روسیه با تاکید بر لزوم کاهش تنش‌ها و حفظ برجام اعلام کرد که شرایط سخت کنونی حاصل تحریم‌های یکجانبه و حداکثری ایالات متحده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عراقچی برای شرکت در «نشست فوق العاده کمیسیون برجام» به وین سفر کردعباس_عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران، به منظور شرکت در «نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام» عصر شنبه به وین سفر کرد. این نشست با حضور هیات‌هایی از کشورهای فرانسه، بریتانیا، آلمان، چین، روسیه روز یک‌شنبه در هتل کوبورگ وین برگزار می‌شود. پری رخی که زمن بوسه ای مضایقه دارد دگربرای چه بامن سرمعاشقه دارد؟ به جان رسیدم ودارم زتنگی قفس خود همان ملال که گردن زتنگی یقه دارد ازآن کسیکه رسیده ست بارهابه وزارت همیشه باش گریزان،که سوء سابقه دارد حکومتی که به پیران دهدمناصب عالی چو ابلهی است که باپیرزن معاشقه دارد ز ما مپرس چرا سرشکسته اید بدین سان؟ از آن بپرس که در دست سنگ تفرقه دارد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اینستکس و وضعیت راکتور آب سنگین اراک در نشست کمیسیون برجام بررسی می‌شودمعاون وزیر خارجه روسیه گفت که چنانچه اینستکس برای کشورهای ثالث نیز باز شود تا بتوانند نفت ایران را مبادله کنند، شانس حفظ برجام افزایش خواهد یافت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »