بیانیه پرسپولیس درباره شکایت النصر به CAS

13/09/1399 04:19 ب.ظ

بیانیه پرسپولیس درباره شکایت النصر به CAS: ادعاهای النصر بی اساس است باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرد که ادعاهای باشگاه النصر عربستان در شکایت جدیدش بی اساس است.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه پرسپولیس، دادگاه عالی داوری ورزش (CAS) روز گذشته (چهارشنبه) ضمن ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، ثبت شکایت باشگاه النصر عربستان علیه کنفدراسیون فوتبال آسیا و پرسپولیس در این دادگاه را به اطلاع مسئولان باشگاه رساند.این دادگاه از خوانندگان پرونده مورد اشاره درخواست کرد تا نظرشان را در خصوص برخی از نکات آئین‌رسیدگی به خصوص رسیدگی به صورت فوری به این پرونده جهت صدور رای تا قبل از تاریخ برگزاری مسابقه فینال، حداکثر طی مدت ۲۴ ساعت اعلام کنند.

این دادگاه از خوانندگان پرونده مورد اشاره درخواست کرد تا نظرشان را در خصوص برخی از نکات آئین‌رسیدگی به خصوص رسیدگی به صورت فوری به این پرونده جهت صدور رای تا قبل از تاریخ برگزاری مسابقه فینال، حداکثر طی مدت ۲۴ ساعت اعلام کنند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ول كنم نيست لامصب شما یه روده راست تو شکمتون نداری تو راست میگی پس باشگاه پرسپولیس مخالف رسیدگی فوری به شکایته 🧐🧐🧐 باشه

رویترز: شورای امنیت شکایت ایران درباره کشتن فخری‌زاده را بررسی نمی‌کند | DW | 02.12.2020چند ساعت پس از کشته شدن محسن فخری‌زاده، جمهوری اسلامی در این ارتباط به شورای امنیت سازمان ملل شکایت کرده بود. اکنون گفته می‌شود که احتمال پیگیری پرونده کشته شدن فخری‌زاده در اجلاس روز جمعه این نهاد بسیار ناچیز است. شورای امنیت سازمان ملل نیست، در واقع شورای حفظ امنیت متحدین آمریکا و غرب می باشد اگر بررسی نکند دول خارجی قطعا باید تبعات آنرا یعنی ترویج تروریسم و نا امنی در کشورهای خود را هم، بپذیرند (؟؟!). اینم از شورای امنیت سازمان ملل منهای نصف جهان

شکایت منطقه آزاد ارس از یک خبرنگار برای تهیه گزارش درباره قاچاق پرده

انتقاد از شکایت صنف خرازی درباره ممنوع شدن عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی در داروخانه‌هامشاور عالی انجمن داروسازان ایران ضمن انتقاد از ادعای صنف خرازی مبنی بر ممنوع شدن عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی در داروخانه‌ها، گفت: عجیب است که هیات نظارت بر فضای کسب و کار به موضوع عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی در داروخانه ورود می‌کند و پیگیر ممنوعیت عرضه این محصولات در سطح داروخانه‌هاست؛ در حالیکه بر اساس قانون تعزیرات حکومتی مصوب سال ٦٧ و ماده ١٦ و ٢١ قانون مذکور مجاز بودن عرضه فرآورده‌های مذکور در داروخانه تصریح شده است.

توضیح خطیب‌زاده درباره فایل صوتی منتشره شده از زبان ظریف درباره شهید سلیمانیخطیب زاده در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص فایل صوتی مخدوش منتشره در برخی رسانه‌ها با صدای محمد جواد ظریف در خصوص شهید سلیمانی، تاکید کرد که این فایل مخدوش به هیچ وجه منعکس کننده میزان احترام وزیر امور خارجه به شهید سلیمانی نیست. پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به اراجیف ظریف: قرار بر انتشار نبود‌ برای ثبت در حافظه دولت تدبیر و امید بود🤦‍♀️ دیپلماسی_آمریکایی

هشدار شورای انتقالی درباره متهم کردن انصارالله/ تشکیل تیم تحقیقات به دستور منصورهادی درباره عدندر پی انفجارهای روی داده در عدن همزمان با ورود اعضای دولت جدید دست نشانده یمنی معاون رئیس شورای انتقالی جنوب نسبت به هرگونه مقصر دانستن شتابزده انصارالله در این حملات هشدار داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه پرسپولیس، دادگاه عالی داوری ورزش (CAS) روز گذشته (چهارشنبه) ضمن ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، ثبت شکایت باشگاه النصر عربستان علیه کنفدراسیون فوتبال آسیا و پرسپولیس در این دادگاه را به اطلاع مسئولان باشگاه رساند.

این دادگاه از خوانندگان پرونده مورد اشاره درخواست کرد تا نظرشان را در خصوص برخی از نکات آئین‌رسیدگی به خصوص رسیدگی به صورت فوری به این پرونده جهت صدور رای تا قبل از تاریخ برگزاری مسابقه فینال، حداکثر طی مدت ۲۴ ساعت اعلام کنند.

مدیریت و تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس ضمن بررسی لازم و اخذ نظر از متخصصان امر حقوق ورزشی، با توجه به شکست تیم النصر در مسابقه نیمه نهایی و همچنین نتایج دو مرحله رسیدگی در کمیته انضباطی و کمیته استیناف AFC و بی‌پایه و اساس بودن ادعاهای باشگاه عربستانی علیه پرسپولیس، مخالفت قاطع خود را با این شرایط اعلام داشته و همچنان به شایستگی فنی و حقوقی حضور پرسپولیس در مسابقه فینال تاکید دارد.