عراق, کشور عراق, کشور آمریکا

عراق, کشور عراق

بیانیه گروه‌های مقاومت علیه اشغالگران آمریکایی؛ عراق را به جهنمی برای شما تبدیل خواهیم کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

گروه‌های مقاومت عراق در بیانیه‌ای شدیداللحن موضع خود را در قبال نظامیان آمریکایی پس از مخالفت با عقب نشینی از عراق بر اساس مصوبه پارلمان عراق(که بر خروج تمام نظامیان بیگانه به ویژه آمریکایی از عراق تاکید کرده است) مشخص کردند.

04/04/2020 03:44:00 ب.ظ

بیانیه گروههای مقاومت علیه آمریکا: عراق را به جهنمی برای شما تبدیل خواهیم کرد شما ضعیف تر از آن هستید که وارد جنگ با ما شوید سران شما قبلا هم ما را آزموده بودند ما هرگز اجازه نخواهیم داد که آمریکا به اشغال سرزمین و سرقت ثروت و تجزیه کشورمان ادامه دهد

گروه‌های مقاومت عراق در بیانیه‌ای شدیداللحن موضع خود را در قبال نظامیان آمریکایی پس از مخالفت با عقب نشینی از عراق بر اساس مصوبه پارلمان عراق (که بر خروج تمام نظامیان بیگانه به ویژه آمریکایی از عراق تاکید کرده است) مشخص کردند.

 در این بیانیه آمده است: شما مجبور به عقب نشینی و تمرکز در پایگاههای مشخص و آوردن سامانه های دفاع هوایی برای حمایت از خود شدید.گروههای مقاومت خطاب به اشغالگران آمریکایی گفته‌اند: حال و روزتان چگونه خواهد بود در صورتی که گروههای مقاومت همگی تصمیم بگیرند به صورت متحد، عراق را به جهنمی برای شما تبدیل کنند؟

بالا گرفتن انتقاد‌ها از نحوه مدیریت اعتراض‌های آمریکا از سوی ترامپ - BBC News فارسی دلیل ظاهر شدن حساب توئیتری ترامپ با جستجوی واژه نژادپرست در توئیتر چیست؟ مایکل وایت، نظامی سابق آمریکایی، آزاد شد و ایران را ترک کرد

در این بیانیه خطاب به تروریست های آمریکایی آمده است : تهدیدهای اخیر شما تنها تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر شکستتان به شمار می‌رود.گروههای مقاومت در ادامه پیام خود خطاب به آمریکایی‌ها تاکید کردند: شما ضعیف‌تر از آن هستید که وارد جنگ با ما شوید، سران شما قبلا هم ما را آزموده بودند.

در ادامه این بیانیه با اشاره به مامور شدن «الزرفی» برای تشکیل کابینه آمده است : ما موضع ثابت و اصولی خود مبنی بر مخالفت با نخست وزیری عدنان  الزرفی نامزد سازمان اطلاعات آمریکا را اعلام می کنیم.گروههای مقاومت همچنین خطاب به گروههای سیاسی عراق گفتند: ما به رئیس جمهور(برهم صالح) هشدار می دهیم که نامزد کردن عدنان الزرفی بر خلاف اراده تظاهرات کنندگان و مرجعیت است.

این گروهها تاکید کردند: معرفی نامزد جنجالی و بحث برانگیز و متهم به فساد تهدیدی علیه صلح داخلی است و ما هرگز اجازه چنین امری را نخواهیم داد. ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

باتوکل بر خدا فتح بزرگ نزدیک است USAdarFarsi realDonaldTrump آمریکا_هیچ_غلطی_نمی_تواند_بکند چرا این رو نمیخواین بهمین بیچاره ها اونها بیانیه میدن اینها صیغه ای میشوند . اگه منظورتون گروههای عراقیه بلوفی بیش نیست.فقط ایران میتونه عراقو برا آمریکاییها جهنم کنه

رویترز: رقم واقعی مبتلایان به ویروس کرونا در عراق احتمالا بسیار بیشتر از آمار رسمی استرویترز: رقم واقعی مبتلایان به ویروس_کرونا در عراق احتمالا بسیار بیشتر از آمار رسمی است خبرگزاری رویترز این خبر را جمعه ۱۵ فروردین از قول سه پزشک عراق ی که در جریان روند آزمایش‌ کرونا هستند یک مقام وزارت بهداشت عراق و یک مقام سیاسی این کشور منتشر کرده است

مجوز فعالیت خبرگزاری رویترز در عراق به مدت 3 ماه تعلیق شد

سخنگوی سنتکام: افزایش تدابیر پدافندی در عراق ادامه داردسخنگوی سنتکام: افزایش تدابیر پدافندی در عراق ادامه دارد بیل اِربِن، سخنگوی نیروهای مرکزی ایالات متحده،سنتکام، در بیانیه‌ای اعلام کرد تدابیر امنیتی پدافندی برای پایگاه‌های نیروهای ائتلاف علیه داعش در عراق ادامه دارد.

جدال توییتری ترامپ و ظریف و احتمال درگیری امریکا و ایران در عراق

اعلام 'مهار' کرونا در عراقاعلام مهار کرونا در عراق ستاد مدیریت بحران عراق امروز (شنبه) اعلام کرد، این کشور به خاطر پیشرفت در سلطه بر بیماری کوئید 19 در میان کشورهایی که ویروس کرونا را کنترل کردند، قرار خواهد گرفت 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 این عراقی ها دست آخوندها و دولت بی کفایت و کثیف جمهوری اسلامی را از پشت بستند اونا مهار کنند شما پخش میکنید. چه فایده؟؟؟؟

پایگاه نظامی «الحبانیه» به ارتش عراق واگذار شد