بیانیه گروهی از بازنشستگان: تبعات​ گرانی بنزین بر سر کارگران و بازنشستگان آوار خواهد شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

«گروه اتحاد بازنشستگان» که گروهی متشکل از بازنشستگان صندوقهای مختلف تامین اجتماعی، کشوری و... است، در بیانیه‌ای نسبت به تبعات گرانی بنزین هشدار داد:«وعده‌های هیچ چیز گران نمی‌شود، عملی نشده است.» اخبار_ایران کارگران اعتراضات_سراسری اعتراضات_پاییز_۹۸

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بازنشستگان در بیانیه‌ خود ضمن انتقاد به افزایش ۳ برابری قیمت بنزین و حتی شیوه اعلام آن به جامعه، اعلام شده است که تاثیرات ویرانگر این افزایش قیمت، بازهم بر سر زحمتکشان آوار خواهد شد.آمده است: «وعده‌های هیچ چیز گران نمی‌شود عملی نشده است و بعد از گرانی بنزین به تدریج شاهد موج خزنده تورم در قیمت کالاها و خدمات خواهیم بود.

گروه اتحاد بازنشستگان که در فضای مجازی شکل گرفته، مجموعه‌ای از بازنشستگان کشوری، لشگری، فولاد و تامین اجتماعی ا‌ست که معتقدند در شرایط فعلی، مطالبات مشترک که می‌تواند به کنشگری متحد بیانجامد.

این گروه معتقدند:«سرنوشت صندوق‌های بازنشستگی باید در دست نهادهای دموکراتیکی باشد که از سوی اعضای بازنشستگان تعیین شوند.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چرا بیانیه میرحسین موسوی مهم است؟ | DW | 02.12.2019موضع‌گیری حمایتی میرحسین موسوی اعتراضات سراسری آبان ماه ۹۸ را تقویت کرد و احتمال تداوم و گسترش آن را افزایش داد. علی افشاری فعال سیاسی در یادداشتی برای دویچه‌وله فارسی ابعاد تاثیرگذاری بیانیه موسوی را شرح داده است. دویچه وله فارسی همین تیترهات هست که نشان می‌ده دستت با استمرارطلب‌ها توی یه کاسه است خفه شید آقا سگ باشه سر در خبرگزاری تون علی افشاری گوه خورد. مرگ بر اصلاح طلب و اصولگرا و طرفداران جمهوری‌اسلامی.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دی ماه؛ آغاز ثبت‌نام متقاضیانی که یارانه و بسته معیشتی نگرفته‌اندفرایند ثبت نام سرپرستان خانواری که یارانه دریافت نمی‌کردند و بسته معیشتی هم نگرفته‌اند، از اول دی ماه به آنها اعلام خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لحظه به لحظه با مراسم برترین‌های فوتبال آسیا: فدراسیون، خسرویار، جاوید و آزمون عنوان نبردندایران در 5 بخش مختلف نامزد جوایز برترین‌های سال فوتبال آسیا است و از ساعاتی دیگر این مراسم در هنگ کنگ آغاز خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هوای تهران برای تمامی گروه‌ها ناسالم شدشاخص کیفیت هوای تهران از مرز ۱۵۰ عبور کرد و هوا برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورود سامانه بارشی به کشور/ بارش در بیشتر مناطق ایرانورود سامانه بارشی به کشور مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور گفت: این سامانه سبب بارش باران در نوار غربی و دامنه‌های جنوبی البرز خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توافق‌نامه میان ترکیه و لیبی مانع انجام هرگونه رفتار خودسرانه خواهد شد👏👏👏👏
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »