بیانیه تند باشگاه پرسپولیس درباره ادعای رادوشویچ- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

03/01/1401 07:46:00 ب.ظ

باشگاه پرسپولیس: ادعاهای رادوشوویچ دروغ است وی دریافت پول را رد می‌کند و بابت آن حتی باشگاه را متهم به جعل امضای خود می‌نماید در حالی که برای اثبات اظهارات باشگاه، سند وجود دارد او در کشورش خواب چنین درآمدی را هم نمی‌دید

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ، باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: «بوژیدار رادوشویچ در آخرین اظهارنظر خود ادعاهایی را مطرح کرده است که دروغین بودن آن امری قطعی است و برای این حقیقت اسناد کاملی وجود دارد.

متاسفانه بازیکنی که در طی این سال‌ها مانند یک بازیکن اصلی از باشگاه، درآمد دریافت می‌کرد، اما گهگداری به میدان می‌رفت، این روزها فقط به مطالبه درآمدی که برای آن هیچ کاری انجام نمی‌دهد، کفایت نمی‌کند و به دنبال ایجاد حاشیه برای آن حتی به قیمت طرح ادعاهای کذب است.

امر تازه‌ای نیست که این بازیکنان سعی می‌کنند از نوع‌دوستی و احساسات عمیق ایرانی‌ها به ویژه هواداران پرسپولیس سوءاستفاده کنند و ضمن آن‌‌که از این طریق به منافع مالی می‌رسند، از فضای هواداری پرسپولیس، علیه خود پرسپولیس استفاده کنند. در این مسیر بعضی مدیربرنامه‌ها و دلال‌ها نیز به خوبی با شناختی که دارند این مسائل را به ایشان آموزش می‌دهند. رادوشویچ پیش از این با چنین ترفندی باشگاه پرسپولیس و مدیران را بارها با فشار هواداران مجبور به قبول خواسته‌های خود نمود که نتیجه آن تعهدات مالی کمرشکن و شرایط کنونی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

آیت‌الله ری‌شهری دار فانی را وداع گفت- اخبار دین ، قرآن و اندیشه - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnimآیت‌الله ری‌شهری دار فانی را وداع گفت آیت‌الله «محمد محمدی ری‌شهری» از مبارزان و مجاهدان انقلاب اسلامی، یار دیرین و صدیق امام(ره) و رهبر معظم انقلاب و متولی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) دعوت حق را لبیک گفت پایگاه اطلاع رسانی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در خبری فقدان ایشان را تایید کرده است آیت‌الله ری شهری متولد ۷ آبان ۱۳۲۵ از مبارزان انقلاب اسلامی است و بعد از انقلاب نیز در سمت‌هایی همچون نمایندگی در مجلس خبرگان، وزیر اطلاعات و دادستان کل شهر خدمت کرد انا لله و انا الیه راجعون اللهم صلّ و سلّم و زد و بارک علی محمد و آله و عجّل فرجهم و ارفع درجتهم و العن من عاداهم و فرّج عنا بحقهم و بهم یا کریم بهتره بگوييد يكى از قاتلان جمهورى اسلامى ايران !!

در مورد موضوعات اندک باقی مانده در مذاکرات وین،ابتکاراتی را به آمریکا ارائه کرده‌ایموزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی امشب خود با «فواد حسین» وزیر امور خارجه جمهوری عراق، با تبریک عید نوروز، در خصوص موضوعات مورد علاقه دو کشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

ثبات در کابل را به مثابه ثبات در تهران می دانیم‌سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در سخنانی در نشست وزیران امورخارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی گفت : شرایط کنونی در افغانستان، بستر مناسبی را برای سوءاستفاده گروه های تروریستی به ویژه داعش برای جذب نیرو در این کشور ایجاد کرده است . کص مادر تو و دین کیری اسلام کیر سلمان رشدی تو کص مادر محمد پیامیر کیری اسلام

کدام کشورهای اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰ بیشترین و کمترین شهروندی را به خارجی‌ها اعطا کردند؟مرکز آمار اتحادیه اروپا، «یوروستات» در گزارشی اعلام کرد که ۷۲۹ هزار نفر در سال ۲۰۲۰ شهروندی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به دست آوردند که در آن کشور زندگی می‌کردند.

دادگاهی در روسیه شرکت مِتا را به اتهام «فعالیت افراط‌گرایانه» مجرم شناختبا این‌حال، دادگاه منطقه تورسکوی مسکو فعالیت واتساپ را از اتهام «فعالیت افراط‌گرایانه» مبری کرده و به شهروندان روس اجازه داده است که به این اپلیکیشن دسترسی داشته باشند.

واشینگتن طرح‌ابتکار خلیجی را ارزشمند و مردم یمن را به استفاده از آن دعوت کردکاتی وستلی، کاردار سفارت آمریکا در یمن، دوشنبه 21 مارس، طرح‌ابتکار شورای همکاری خلیج برای میزبانی رایزنی‌های یمنی - یمنی در ریاض را با ارزش خواند و از همه