بیانیه مشترک آمریکا و متحدان اروپایی: انتخابات آینده سوریه «عادلانه و آزاد» نیست

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ بیانیه مشترک آمریکا و متحدان اروپایی: انتخابات آینده سوریه «عادلانه و آزاد» نیست ▪️ در حالیکه تاکنون تلاش‌ها برای دستیابی به یک صلح در سوریه ناکام بوده، بشار اسد قصد دارد یک انتخابات ریاست جمهوری دیگر در این کشور برگزار کند.

وزرای خارجه ایالات متحده و چهار متحد اروپایی در بیانیه‌ای به مناسبت دهمین سالگرد آغاز جنگ داخلی سوریه، ضرورت پرداختن به یک راه‌حل سیاسی را مقدم بر برگزاری یک انتخابات غیرآزاد و ناعادلانه دانستند.

در حالیکه تاکنون تلاش‌ها برای دستیابی به یک صلح در سوریه ناکام بوده، بشار اسد قصد دارد یک انتخابات ریاست جمهوری دیگر در این کشور برگزار کند. آخرین انتخابات در سوریه سال ۲۰۱۴ برگزار شد. آمریکا و چهار متحد اروپایی همچنین یادآور شدند: لازم است که رژیم و حامیان آن به طور جدی در یک راه‌حل سیاسی شرکت کنند و اجازه دهند که کمک های انساندوستانه به جوامع مورد نیاز برسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در مورد انتصابات ایران چطور؟

اونم چه شخصیت های با کمک به تروریستها نتوانستند دست اوردی داشته باشند حالا میخوان باحقه بازی نخ نما ژست انساندوستی بگیره

اعتراضات مردم آمریکا در انتخابات خودشون نشون داد که اونجا هم آزاد و عادلانه نیست. به نظر آمریکا هر کجا مهره و نفر خودشون باشه اون انتخابات عادلانه و آزاد هست و درغیر اینصورت نه

مسئول تمام جنگ ها و رنج ملت ها مافیای تسلیحات نظامی، مافیای بانک ها، مافیای صنعتی، مافیای مواد مخدر، مافیای دارو و غیره ( ثروتمندان یهود و نمایندگان و دستبوسان آنها ) هستند. خودشان را خوب و مقدس جلوه می دهند و خائنین و خود فروخته ها را مقصر اصلی می دانند.

شکر زیادی خوردند شکست خوردگان جنگ سوریه و نبرد داعش، هیچ جایگاهی برای صحبت ندارند این آشغالها باید خسارت بدهند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه مشترک آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان: انتخابات سوریه عادلانه و آزاد نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه دوشنبه: برقراری آتش‌بس فوری، پایدار و جامع در افغانستان ضروری است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه سه کشور اروپایی: غنی‌سازی 60 درصدی در راستای تولید سلاح هسته‌ای استوزرای امور خارجه تروئیکای اروپا در بیانیه‌ای نگرانی خود را نسبت به آغاز غنی سازی 60 درصدی اورانیوم الحمدلله جای نگرانی وجود ندارد . اتحادیه اروپا باید استقلال بیشری از خود نشان دهد . ولی هوای این فصل یکخورده حس و حال افراد رو لوند میکنه . حرکت و فعالیت سخت میشه 59% یا مهدی عجل الله فرجه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: واشنگتن و پکن در مهار برنامه هسته‌ای ایران منافع مشترک دارند | DW | 01.04.2021سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در رابطه با امضای سند همکاری بلندمدت میان جمهوری اسلامی و چین گفت، ایالات متحده و چین در مهار برنامه هسته‌ای ایران منافعی مشترک دارند و این سند تأثیری در همکاری دو کشور نخواهد داشت. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا «با گریه» گفت: اَیالات تقریباً متحد آمریکا و چین منافع مشترکی دارند ند اراجیف می‌گه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش مقام روس به استقبال آمریکا از برگزاری کمیسیون مشترک برجامنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توییتی استقبال واشنگتن از برگزاری کمیسیون مشترک برجام را 'تاییدی بر تغییر اساسی موضع آمریکا' خواند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »