بیانیه آژانس اتمی در رابطه با توسعه غنی‌سازی در سایت هسته‌ای نطنز

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای از پیشرفت غنی‌سازی ایران در سایت هسته‌ای نطنز خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز دوشنبه اعلام کرد که ایران گازدهی اورانیوم با غنای ۲۰ درصد بیشتری را به یک سانتریفیوژ پیشرفته خود انجام داده است. این گازدهی غیر از اورانیوم‌هایی است که تا ۶۰ درصد در این سایت غنی‌سازی می‌شدند.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ خود که به رصد رویترز رسیده آورده است که ایران هفته پیش به آژانس اتمی اطلاع داده که به طور موقت، گازدهی اورانیوم با غنای ۲۰ درصد را به یک «تک ماشین و آبشارهای میانی، بدون هیچگونه جمع آوری محصولات» آغاز کرده است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ادامه بیانیه خود نوشت که پیشتر راستی آزمایی کرده که ایران گازدهی به یک سانتریفیوژ IR-۶ را آغاز کرده اما محصولی جمع‌آوری نکرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مدیر کل آژانس به تکرار سناریوی کره شمالی در ایران هشدار دادرافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، هشدار داد اگر ابزار دیپلماسی در پرونده هسته‌ای ایران ناکارآمد شود، سناریوی «کره‌شمالی» در خاورمیانه ایران چرا دزدکی کار میکنه خب بگه اقا ما به تکنولوژی ساخت بمب اتم رسیدیم و بصورت رسمی اتمی شدیم ، شرط نابودی ان هم اینه که تمام کشورهای اتمی از جمله امریکا و روسیه و اسراییل و هند و پاکستان و.‌‌‌‌‌‌....زرادخانه های خودشون رو در حضور اژانس از بین ببرند ، ما هم هستیم . ایران توافق_اتمی رافائیل_گروسی iaeagc آقای گروسی گرامی ، الان روسیه هم به آخوندهای تروریست ایران معترض است وطعنه میزند ازوقت کشی جنایتکارانه آخوندهای ایران ،.. بنابراین شما چگونه جهان را از کره شمالی شدن ایران میترسانید؟ نسیم :👇
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گروسی: آژانس به دوربین‌های نظارتی خود در ایران دسترسی ندارد | DW | 24.10.2021موضوع مربوط به محدود شدن نظارت آژانس بر فعالیت‌های شرکت تکنولوژی سانتریفیوژهای ایران (مجتمع تسا) در کرج است. مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نسبت به شکست تلاش‌های دیپلماتیک برای خاورمیانه و جهان هشدار داده است. اونروزی که از توافق هسته ایی خارج شدید باید فکر الانو میکردید😂 ایران هم که دست رو دست نمیزاره و شما رو نگاه کنه😂
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار شورای عالی سلامت بلژیک نسبت به احتمال وقوع فجایع هسته‌ای در نیروگاه‌های اتمی این کشورشورای عالی سلامت بلژیک با انتشار یک بیانیه اعلام کرد که انرژی هسته ای نمی تواند هیچکدام از اصول زیست‌ محیطی و اخلاقی و بهداشتی شهروندان این کشور را پاسخ بدهد و از دولت و پارلمان خواست به کار نیروگاه های هسته‌ای این کشور پایان بدهند. War, oppression, corruption, all the worst of humanity is at display today. We are living during the times that are described in Hadiths about the End of Times. It's time to find Imam Al-Mahdi. Some people have already found him.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آژانس دارویی اروپا در حال بررسی مجوز داروی موثر ضد کرونا | DW | 25.10.2021آژانس دارویی اروپا در حال بررسی صدور مجوز دارویی در بازار اروپاست که توسط یک شرکت آمریکایی تولید شده و می‌تواند جلوی روند شدید بیماری کرونا را بگیرد. این دارو خطر مرگ بر اثر کرونا را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چه‌گونه نگاه جان کری به خامنه‌ای در طول مذاکرات اتمی دگرگون شد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۱۴۰ فوتی جدید کرونا در کشور / ۴۲۵۶ تن در شرایط شدید بیماری۱۴۰ فوتی و ۷۵۱۶ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۷۵۱۶ نفر *جانباختگان جدید: ۱۴۰ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۸۶۸۳۶۰ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۴۲۹۹۸۲ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۵۳۶۳ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۸۱۳۶۰۷۷۲
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »