بگومگوی دولت ایران و اصولگرایان بر سر لوایح اف‌ای‌تی‌اف

04/08/1398 10:39 ب.ظ

بگو مگو بین دولت ایران و منتقدانش بر سر لوایح مربوط به اف‌ای‌تی‌اف بالا گرفته است.

بگو مگو بین دولت ایران و منتقدانش بر سر لوایح مربوط به اف‌ای‌تی‌اف بالا گرفته است.

در تازه‌ترین مورد، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهوری ایران گفته تصویب نکردن این لوایح، عملاً باعث می‌شود ایران خودش را تحریم کند. در مقابل منتقدان دولت می‌گویند تصویب این دو لایحه و پیوستن به کنوانسیون‌های مبارزه با تأمین مالی تروریسم و مبارزه با جرایم سازمان‌یافته فراملی، راه دور زدن تحریم‌های آمریکا را می‌بندد.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

چی به تو میرسه انتر شیعه تنها دین و مسلک در دنیاست که با نام صیغه، روسپیگری را مجاز میدانند. ایرانی ها با شیعه گری به اصل خود یعنی جاکشی مشغولند. حالا حساب کنید که یک آخوند شیعه هم رهبرشان باشد. باید اسمی که رضاشاه انتخاب کرد یعنی ایران را برداشت و اسمش را جنده خانه گذاشت. گروه چپ مثل خاتمی و روحانی ظاهرا خود را طرفدار گفتگوی با غرب نشان میدهند، اما هیچ کاری نمیکنند. فقط وقت برای حکومت میخرند و افراد مخالف را برای حکومت شناسائی میکنند. چپ ها گروه درجه دو بوده و جیره خوار حاکمان اصلی میباشند. نهایت کار این گروه باجگیری از حاکمان است. جاکش هستند.

اصول گرا و بازار سنتی و مذهبی ایران دنبال جنگ و تحریم است. در این شرایط حکومت میتواند همه درآمد ارزی را به بهانه تحریم بالا بکشد و همه را گردن تحریم بیندازد. بازار هم به بهانه تحریم هر چیزی را بصورت بی انتها مرتبا گران میکند. مادرجنده تر از ایرانی، مخصوصا مذهبی ها توی دنیا نیست.

مرگ سالانه ۱۵۰ هزار نفر بر اثر سکته در ایرانمرگ سالانه ۱۵۰ هزار نفر بر اثر سکته در ایران معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت که سالانه در ایران بیش از ۱۵۰ هزار نفر بر اثر سکته قلبی و مغزی جان خود را از دست می‌دهند در صورتی که ۸۰ درصد این سکته‌ها قابل پیشگیری است.

آمریکا تحریم‌ها بر بخش‌های غذایی و دارویی ایران را کاهش می‌دهدوزارت خزانه داری ایالات متحده آمریکا جمعه 25 اکتبر 2019 اعلام کرد که علی‌رغم تحریم‌های سخت‌گیرانه‌ای هوک ادعا کرد که دارو و غذا را امریکا تحریم نکرده است..... مقامات جمهوری اسلامی دورغ می گویند که غذا و دارو تحریم است عملیات روانی امریکا..... رنگ باخته است..... پفيوزها دارو و غذا مگه تحريمه هزار بار امريكا گفته نيست خود مسئولان رژيم هم ميگن مشكل از ماست انفالو ميشويد

پمپئو: دولت ترامپ علیه ایران دست به اقدامات واقعی زده استوزیر خارجه آمریکا در ادامه اظهارات خصمانه خود علیه کشورمان گفت که دولت ترامپ، ایران را به عنوان بدترین بازیگر منطقه می‌داند و علیه آن دست به 'اقدامات واقعی' زده است. پمپ او تازه فهمیده یعنی تا حالا همه تحریما و اذیت هاشون شوخی بوووود؟؟

دو سناتور جمهوریخواه در طرحی خواستار لغو معافیت‌های هسته‌ای ایران از سوی دولت آمریکا شدند♦️ دو سناتور جمهوریخواه در طرحی خواستار لغو معافیت‌های هسته‌ای ایران از سوی دولت آمریکا شدند ⚡️ طرح این سناتورها از تمدید سه معافیتی که طبق توافق وین اجازه می‌دهد فعالیت‌های رآکتور اراک، تاسیسات فردو و رآکتور تحقیقاتی تهران ادامه یابد، جلوگیری می‌کند. لطفا شجره نامه این دو آشغال را که هر دو مزدوران لابی آیپاک هستند برای مخاطبین خود شرح دهید. به خصوص این کروز عوضی را که تا همین چند سال پیش و انتقال به تگزاس, تنها ملیت کانادا ای داشت و عین همان داوید فرام وی نیز صیهونیست و نویسنده نطق محور شرارت بوش, از همان کانادا انتقال دادند این دو سناتور در آمریکا معروف به آشغالترین سناتورها هستند. سناتورهای مزدور و سگ وفادار صهیونیست کم نیستند. آمریکا باز در مقابل سیاست های ایران مستاصل شده و دنبال آبروی از دست رفته است کیرم تا دسته تو دهن هر دو سناتور🤣

سقوط چهارپله‌ای ایران؛ سامورایی‌ها در یکقدمی رکوردشکنیبا اعلام جدیدترین رده بندی فیفا، تیم ملی فوتبال ایران با چهارپله سقوط در رده رتبه بیست و هفتم جهان ایستاده است.

مقاومت ملت‌های ایران و ونزوئلا و به شکست کشاندن توطئه‌های آمریکا تحسین برانگیز استرئیس جمهور مقاومت ملتهای ایران و ونزوئلا و به شکست کشاندن توطئه های آمریکا را تحسین برانگیز خواند و با تاکید بر اینکه دو ملت، با مقاومت خود درس بزرگی به آمریکا دادند، اظهارداشت: تهران آماده است در همه عرصه ها روابط خود را با ونزوئلا به عنوان یک کشور دوست و برادر گسترش دهد. آمريكا ستيزي دليل نمي شود ما خود را به آب اندازيم