بولتون: ونزوئلا در کنار ایران، کره شمالی و سوریه جزو کشورهای یاغی است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

بولتون : ونزوئلا در کنار ایران، کره شمالی و سوریه جزو کشورهای یاغی است ⚡️مشاور امنیت ملی کاخ سفید افزود: مادورو می‌خواهد همین طور منتظر بماند تا فشارها بگذرد ولی جامعه بین‌المللی نظاره‌گر نمی‌ماند. حالا زمان عمل فرا رسیده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

از فیسبوک سفارت آمریکا در لیما پخش می‌شد، گفت: شاید از خود بپرسید چه کسی از چنین دیکتاتوری که مردم خود را به این وضع انداخته حمایت می‌کند؟ پاسخ آن کوبا، روسیه، چین و ایران است.

جان بولتون گفت: تمامی دارایی‌های رژیم مادورو ضبط شده و تحریم‌های اخیر آمریکا اجازه می‌دهد هر شخصی که به رژیم نامشروع نیکلاس مادورو خدمات بدهد، مورد مجازات قرار گیرد. ما به طرف‌هایی که می‌خواهند با رژیم مادورو همکاری کنند هشدار می‌دهیم مراقب باشند.حکم توقیف تمامی دارائی‌های رژیم مادورو در حوزه حقوقی ایالات متحده را صادر کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آن وقت آمریکا چیه؟به آقای بولتون بگویید اگر ایشان تفکرشان این است .پس دروغ های خودشان را باور کرده اند.

ونزوئلا و ایران کشورهایی هستند که نفت خود را از چنگ انحصارگران یهود خارج کردند . انگلیس و آمریکا مستعمره ثروتمندان یهود هستند و در انحصار نفت منافع یهودیان را تامین می کنند

یاغی کسانی هستند که از هزاران کیلومتر دورتر امده اند برای غارت خاورمیانه

اگر ایران باتدبیر شود ودست دوستی باامریکا و اسراییل بدهد مسیله سوریه وونزویلا حل میشود.افراطی گریهای سوریه وونزویلا به پشتوانه ی حکومت ایران است

امیدوارم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دونالد ترامپ دستور توقیف دارایی های ونزوئلا در آمریکا را صادر کرددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، دستور توقیف دارایی های ونزوئلا در ایالات متحده را صادر کرده است. بنا بر این دستور اجرایی دونالد ترامپ، همه املاک و 'منافع' دولت ونزوئلا در ایالات متحده مسدود می شود. این ابزار تحریم لعنتی یک روز از کار میفته ، دیر نیست عمو ترامپ میشه کلمبیا رو هم تحریم کنی؟ کی‌روش رو از ما گرفت امیدواریم دولت ترامپ مدافع حقوق ملتها دربرابر حکومتهای غیر عاقل بیسواد, دور بعد هم رای اورد تا ملتهاراازحکومتهای بی تدبیر عقب افتاده از قرن 21 که فقط نفت ملتهارا حیف و میل می کنند و مملکتداری بلد نیستند و ملتهاراازنظر تکنولوژی و اقتصاد عقب افتاده نگه می دارند یک پاکسازی بکند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ کل دارایی‌های دولت ونزوئلا در آمریکا را بلوکه کرد | DW | 06.08.2019دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بر فشارهای خود به دولت نیکلاس مادورو افزوده است. آمریکا کل دارایی‌های دولت ونزوئلا را بلوکه کرده است. انجام هرگونه معامله‌ با دولت مادورو نیز ممنوع اعلام شده است. اونها هم شغال‌هایی هستند که مردم ونزوئلا رو مورد تجاوز قرار دادند، امیدوارم بعد از سرنگونی مادورو این شغالان هم دمشان را بین پاهایشان گرفته فرار کنن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انفجار مین کنار جاده در بغلان افغانستان؛ 4 کشته و زخمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در حمله هوایی نیروهای افغان رادیوی طالبان در غزنی نابود شددفتر مطبوعاتی والی غزنی در جنوب افغانستان دوشنبه 5 آگست تایید کرد که رادیو «صدای شریعت» مربوط به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

صداوسیما سریالی در مورد محرومیت در سیستان وبلوچستان می‌ساخترئیس شورای شهر تهران نوشت: مناسب بود صداوسیما بجای ساخت گاندو در تخریب دکتر ظریف، سریالی در مورد محرومیت در سیستان وبلوچستان می‌ساخت. اونارو شماها باید بسازین نه صدا سیما اگر پدر گرام و مرحوم جناب محسن از خاندان هزار فامیل در سیستان به همان نسبت که در تهران هزینه کرد هزینه میکرد دیگه احتیاج نبود براش سریال بسازن ! چرا اینا خفه نمیشن. برای خیانات شما هزاران گاندو کم است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| در سال گذشته ۴۴ کودک زیر ۱۵ سال در همدان مادر شدند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »